Hotel Paradise

ivanka85
7. mar 2012

ahojte🙂sledujete?

jasminet
7. mar 2012

nie 😉

zabka88
7. mar 2012

včera som to náhodou zapla pri prepínaní, ale mala som pocit že mi z toho prudko klesá IQ tak som to rýchlo vypla 😉

ivanka85
autor
7. mar 2012

@zabka88 😀

sevi
7. mar 2012

sledujem.mam tam spoluziaka zo zs.

paradiseee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
acrobaleno
8. mar 2012

Čistá žumpa, videla som prvý diel a z toho iba posledných 15 minút a mala som dosť. Pozerať na nejaké št*tky a vypatlaných metrošov ma prestalo baviť pred 10 rokmi, keď som mala 14.

zuzka062
11. mar 2012

Poznaate niekto tu Zuzu z BA? Lebo par ludi ju pozna ze je z Cadce?!!! 😖

sari24
11. mar 2012

@paradiseee "..furt len nadáva" ..nedalo mi nepozastaviť sa nad tým, ale ani to tvoje vyjadrovanie nie je zrovna najkrajšie 😅 😀

Inak nie nesledujem, primitivizmus nepozná hranice, nedá sa totiž na tom už ani zasmiať, tak je to trápne a smutné 😉

zuzka062
12. mar 2012

ja osm to par krat zapla ale ani raz som sa nedopozeala do konca ,a po vcerjsku som povedla dost je to uplne trapne. 😠

adelaida33
21. mar 2012

@ivanka85 ahoj, ja sledujem 😉 , zatiaľ som videla asi každú časť, len si zvyknem pozrieť vždy až reprízu, lebo chodím skoro spať kvôli malému, ktorý nám veľmi skoro vstáva, takže by som s ním nevládala ťahať od skorého rána... v hoteli paradise je poriadny masaker 😎 po každej stránke... aj tí ľudkovia, aj tie situácie... viem, že ja by som dobrovoľne, kým by ma život nejako nepritlačil, do takejto "hry" nešla, je to dosť psychicky nátlakové... 😖 , ale inak typovo tam vyberajú poriadne ksichty 😅 .

ivanka85
autor
21. mar 2012

@adelaida33 aj mne to manzel nahrava a potom rano sledujem..ani ja by som sa na to nedala..ta Vierka co tam prisla teraz vyzera byt zvlastna zena, nie?

5k
21. mar 2012

Ja kukám na nete, pre mňa je to totálny relax. Konečne nad ničím nerozmýšľam, neposudzujem, len tak kukám na život v hotely paradise 🙂
Radšej nečítam ani komentáre, veď nech si každý robí čo chce, nie? Pre mňa je to taká komedy.
A čuduj sa svete, moje IQ je celkom vysoké..............

adelaida33
21. mar 2012

@ivanka85 dosť zvláštna... nechcem byť nespravodlivá 😖 , ale mne príde ako nejaká bývala narkomanka alebo tak... dosť psycho... 😝

adelaida33
21. mar 2012

@ivanka85 a čo hovoríš na lea? teraz už vyzerá ako totálny pako podľa mňa... a ešte čo sa tak vyjadruje o prvej noci, čo sa vymenili a je na izbe s nelou, tak mám dosť... nemôže si tam fakt nikto s nikým navzájom dôverovať... ešte že je tam ten trúd, čo teraz uháňa janu 😀 , mestký policajt, neviem, ako sa volá, z toho mi je najnovšie dosť smiešno.

cherry1981
21. mar 2012

aj ja to sledujem bavi ma to a ked nestihnem vecer pozriem bud poobede v reprize, alebo na nete 🙂

josie3331
22. mar 2012

ja to pozeram, bavi ma to... je to naozaj relax a nemyslim si, ze by som kvoli tomu mala byt primitivna, ze to pozeram.. je zaujimave sledovat, ako sa spravanie meni zo dna na den atd... trosku psychologia 😀 ale teda mam pocit, ze cim dalej, tym tam davaju vacsie ksichty ..ten Tomas, to je cista katastrofa, kde ho vyhrabali? ako tam spieval, no strasne 😀
a mam taky pocit, ze sa tam Klaudia este vrati...

5k
22. mar 2012

Baby ja sa tej Vierky normálne bojím. Včerajšiu časť som ešte nevidela, ale keď prišla do hotela. No mám z nej veľmi čudné pocity..............scary!!!

stardust
22. mar 2012

@5k ty v tom Hoteli tiez ucinkujes 😕 ?

zuzana76
22. mar 2012

tak ja sa cudujem,ze toto niekto pozera 😖 , ja teda ziadnu z tychto reality show ako farmar a pod. Ale toto uz asi prestrelili, toto mi uz pride ako z nejakej uplne inej televizie uplne ineho charakteru 🤐

labelo
22. mar 2012

@zuzana76
necuduj sa a nepozeraj ked nechces,neznasam tieto reci... 😠 ty sa pozeraj na čo chces a nas čo to kukáme si nevšímaj 😉 a ako vies,že že toto prestrelili?snad si to nepozerala??? a hlavne nenapiš,že si videla len 15 minut a stačilo ti a podla toho si si urobila usudok,že je to prestrelené 😉

zuzana76
22. mar 2012

@labelo podla linku tu povyse, co som precitala a nie nepozerala som ani 15 minut, akurat som precitala clanok, plus dalsie clanky co mi ponuklo a stacia mi reklamy co chodia na to kazdy den, no cudujem sa, pretoze nechapem co to divakovi akoze da

zuzana76
22. mar 2012

@labelo vlastne asi som sa zle vyjadrila, necudujem sa ze to niekto pozera, cudujem sa ako toto niekto mohol vymysliet a pustit do vysielania

labelo
22. mar 2012

@zuzana76
to je tvoj nazor na vec,ako niekto pise hore,že sa u toho odreaguje alebo ho zaujima a sleduje chovanie ludi,každy si tam najde to čo chce...

adelaida33
22. mar 2012

@5k presne toto i mne napadlo 😀 . keby som tam mala byť na izbe v noci s ňou, tak od strachu, že jej "prepne" a niečo si alebo mne urobí, by som ani oka nezažmúrila 😕 😝 .

adelaida33
22. mar 2012

@josie3331 inak aj mne už napadlo, že sa tam Klaudia ešte vráti... ale to je asi proti pravidlám, či nie? juj, tak ten tomášov spev bol očarujúúúci 😀 . súhlasím, len myslím, že je tam dobrý študijný materiál skôr pre psychiatra než psychológa 😉 😅 😝 .

josie3331
22. mar 2012

@adelaida33 dramaturg celej show povedal, ze sa tam moze vratit ktokolvek...okrem Martina, ktory porusil pravidla

janka0007
22. mar 2012

aj ja to pozeravam,tiez ma to bavi sledovat,a tiez si myslim,ze ta Vierka "na niecom" kedysi isla,pride mi dost mimo..

adelaida33
22. mar 2012

@josie3331 fíha, tak to sa tam ešte dobre zamotá 😎

adelaida33
22. mar 2012

teraz som kuk článok, čo dala @traktor link vyššie a mám dosť, už sa ani nečudujem, že tej viere prepína 😒 .