Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

zuz11
25. jún 2009

ja uz mam 4 navysenych len akosi sa mi uz dalej nechce😀 🤐

zuzulask
25. jún 2009

na tých vyšších urovniach to trváááááááá, aj do 2 hod.....

zuz11
25. jún 2009

na tu 6tku to trva den 😀 😀 😀

zuzulask
25. jún 2009

brú noc, ja na dnes končím, pokračujem ráno.... 😔 😔 😔

zuzulask
26. jún 2009

bobor zuzula hlási nástup...... 😀 😀 😀 😀

milhaus
26. jún 2009

dobry den prajem s ikariamom

zuzulask
26. jún 2009

ja som už zrušila jednu kolóniu a v druhej pomaly búram a odvážam..... zbúrala som im vináreň , tak sú už zelený..... 😀 😀 😀 😀

zuzulask
29. jún 2009

dobré ránko

bianca
29. jún 2009

ahojte 🙂

milhaus
29. jún 2009

zeleny su iba ked su v euforii asi budu teda nahnevany, to je tušim červeny či oranžovy

bianca
29. jún 2009

cerveny

zuzulask
30. jún 2009

sory oranžový - nazlostený, pomalyčky utekajú , ale nechávam ich , lebo robia príjem , veĎ keď už nič u toho nebude tak ich dám proste zrušiť, do eufórie mám ešte ďaleko..... 😀 😀 😀

bianca
30. jún 2009

zuzla sak prevez aj ich ale to sa asi neda co?

zuzulask
30. jún 2009

nie to sa nedá.....škoda že som zrušila tú jednu kolóniu, mohla som aj s nich mať peniažky, obyvatelia pomaly utekajú , ale kým sú tak ich nechám, minule ma tam jeden napadol, a ževraj ma vyplienil.... 😀 😀 😀 😀 😀

janina77
30. jún 2009

ahojte,
citam, ze ste ma kus riesili, tak sa priznavam-
mame maleho Filipka. Narodil sa 24.6. o 14.45, mal 3560 g a 55 cm.
Sme uz doma, pomalicky si zvykame na novu situaciu, ale zatial je to len riadny chaos 😀 . Takze na Ikariame zatial ostavam na dovolenke, lebo by som urco nistihala tam kazdy den co i len nakuknut 😉 .

zuz11
30. jún 2009

jani, gratulujeme uzi si to naplno, je to super a ked bude mat Filipko uz rezim bude to krasne 😉 mam nieco podobne doma a uz si to zacinam uzivat aj ked obcas je to zaberak 😉

bianca
30. jún 2009

jani gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a hlavne vela zdravicka prajeme

fibi
30. jún 2009

jani gratulujem 🙂 Ja ešte nič, ale pre istotu nechávam dovolenku 🙂

zuzulask
30. jún 2009

jani gratulujem ,ja mám Miška narodeného 24.6.2007, je to zázračné dieťa......, svätojánske..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mimus
30. jún 2009

aj ja blahozelam k Filipkovi Jani 😵 prajem veeeela zdravicka obom 😉

efkak
1. júl 2009

Jani, tak gratulujem aj ja 🙂 . Obom veľa zdravíčka a tebe aj veľa mliečka nech má Filipko čo papkať, aby rýchlo narástol 😀

efkak
1. júl 2009

Chcem sa opýtať ak tu niektorá ste, čo sa stane s mojím vojskom a obch. lodmi ak práve nakladám tovar a niekto začal tohto hráča blokovať.

fibi
1. júl 2009

no efka, sama som zvedavá, tak daj potom vedieť 😕

efkak
1. júl 2009

Vôbec nič sa nedialo. Akurát včera sa ma to kámoš pýtal, čo tiež hraje a nevedela som mu povedať. Jednoducho som si nakladala lode a keď skončili s nakládkou odišli úplne v pohodičke 😵 . Tak hor sa do rabovačiek.

janina77
1. júl 2009

Baby, dakujem vam za vsetky gratulacie.
Fibi, prajem pohodovy porod a zdrave krasne babatko.
Aj u mna stale ostava dovolenka. Teraz nejak nestiham, ale ked ma to zas chyti, tak budem na ijariame kazdy den 😉 .

mimus
2. júl 2009

ahojte
chcela som skusit okupaciu a tak som dala okupovat mesto. A teraz otazka...ako z toho mesta stiahnut veci zo skladu? skusam skusam a neviem na to prist. Z toho okupovaneho mesta som uz poslala aj rabovat hned vedlajsie, kedze ma plny sklad, ale teraz neviem ci vobec stiahnem tie suroviny na svoje mesto. Vie niekto viac info o okupacii?
dakujem

fibi
2. júl 2009

mimus v tom okupovanom meste by malo zostať 10% z tebou narabovaných surovín. Ako ich dostať potom k sebe? No asi len vyrabovať to okupované mesto potom ako odtiaľ stiahneš vojakov...

mimus
2. júl 2009

dik fibi a zuzula 😉

zuzulask
2. júl 2009

ďakujem zuz a afkek za nočnú pomoc proti nášmu petkovi, zuz ďakujem za surky

beatab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz