Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

sisa.b
11. sep 2009

tak mne sa nechce chodit tak daleko, ja ich dalej ako na 1,5 hodiny neposielam

pacna
autor
11. sep 2009

aj mne sazda uz 2 hodiny vela 😅

sisa kolko mas miest?

sisa.b
11. sep 2009

na alfe 5, na bete 4

titkovamiriam
11. sep 2009

ved vtedy ja spim 😀 -ma ta kocka sere zasa ma zrabovala-nech sa tesi ked pojde spat 😀

pacna
autor
11. sep 2009

napis suradnice

titkovamiriam
11. sep 2009

svet

titkovamiriam
11. sep 2009

svet smakios 79:65 mesto gabika ja som vedla sklenkovo a stale zapara raz som ju zrabovala z ineho mesta no neda pokoj 😠 tak ak viete zoberte jej vsetko co ma 😀 -dufam ze to nieste niektora z vas 😀 😀

sisa.b
11. sep 2009

a hras alfu, ci betu?

pacna
autor
11. sep 2009

miriam ja to mama na 7 hodin 😠

titkovamiriam
11. sep 2009

alfu

pacna netrap sa aspon viem ze to nieste niektora z vas

sisa.b
11. sep 2009

miriam, ja akurat pozeram, ze ta okupuje nas clen 😨

pacna
autor
13. sep 2009

no oplatilo sa mi ist dalej cez okupaciu 12 tis dreva, 7000 mramoru, 45000 skla a 12000 siry 😀 aspon cosi

zuzulask
13. sep 2009

jéj....toľko skla.... 😀

zuzulask
14. sep 2009

🙂

pacna
autor
14. sep 2009

no tak 😀 😀 😀 😀 😀

zuzulask
15. sep 2009

baby je niektorá čo máte dokončené už všetky výskumy?????? aj urýchľujem , ale toľko slka....... 😅 , to je hrozné a že budúcnosť armády 67D.... 😀

ináč ževraj nová verzia má byť v priebehu 2 t.....

pacna
autor
15. sep 2009

ja skumam buducnosti a skla to chce neurekom a mne teraz trva ze 30dni a to som sa stazovala pri 1tyzdni ze je to vela 😀 😀

zuzulask
15. sep 2009

no čo ale potom keď bude všetko vyskúmané?????
možno v novej verzii bude ešte niečo....

pacna
autor
15. sep 2009

asi bude stale co skumat 😀

zuzulask
15. sep 2009

no, tráve som "vybavila " ďalšiemu hráčovi na alphe oddych na 3 dni...... 😀 😀 😀 no čo keď to niekto nezvláda , tak načo to hrá.....

titkovamiriam
16. sep 2009

sa vam stalo ze vam chcel niekto vziat ucet ze daj heslo... 😠 😠 😠

zuzulask
16. sep 2009

mne nie, ale u nás v ali na alfe sa to stalo.....ohlás ho a dostane ban za vydieranie....

titkovamiriam
16. sep 2009

Uz sme si to vyjasnili,asi ho uz raz vyhodili,,ze hlada konto pre kamarata 😠 ,,

pacna
autor
16. sep 2009

titkova mala si ho nahlasit u nas v ali ukradli dokonca ucet ako je to mozne neviem ale ponicil mu celu armadu

zuzulask
16. sep 2009

ja by som sa s ním ani nebavila.....aj teraz , jedného som rabovala, napísal mi že som krava a hneď s fleku ako prišla správa stlačila som nahlásiť a mladý mal na druhý deň ban...a už má všetky 3 mestá čisté....

zuzulask
16. sep 2009

jáj, no čo som zase urobila......bola som u jedného z ali s 20 prakarmi a išla som zo všetkými lodičkami k sponzorovi do skladu.....keĎ už boli skoro tam tak som kukla na mesto ale už bolo blokované tak som stiahla rabovačku a vracali sa mi do mesta spojenca....to bolo o.k., ale ja som sa medzitým nudila a už som mala body a súhlas že môžem ísť do našej hlavnej ali tak ja šikulka som sa so všetkými rozlúčila....a dala som sa zrušiť členstvo v ali....lenže tý moji sa meditým vrátili do mesta spojenca a keĎže som už nebola v ali tak už to mesto nebolo spojencove a sa mi jednoducho roztrúsili a že matroš ide do mora.......chvalabohu že som mala prázdne lode.....po 4 hod. sa mi vrátili naspäť.....ja som ale šikulka čo?????? 😲

titkovamiriam
16. sep 2009

a mna ide jeden rabovat za 18h-no debil

sisa.b
16. sep 2009

ahojte 🙂 ako citam, tak sa veselo hrate. u nas zacala neoficialna vojna s jednou ali 😅 a zrazu zacala utocit aj druha, s ktorou sme mali konflikt 😝 tak rychlo stahujem suroviny, aby som rozsirila poslednu rezidenciu a pojdem stavat nove mesto.

zuzulask
16. sep 2009

aj u nás na bete je veselo....jeden začal okupáciu na ostrove a už nás plieni.....snažím sa mať málo surovín a staviam....veď čo iné sa dá keĎ ide na vás skroro to 500 parnými obrami a 46 katapultami a skoro 1200 strelcami....nič, len škoda vojakov.....teda išiel na zuz a ja som ju išla brániť a v zápetí poslal útok aj na mňa.....mysme spolu na ostrove.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

sisa.b
16. sep 2009

zuzula, tak to vacsinou robim aj ja 😅 obsadim mesto a rabujem na ostrove, co sa da 😝
uz som objavila troch spionov, takze ide do tuheho. asi sme ich dnes nastvali, lebo sme vyrabovali dvoch hracov ako protiutok za vcerajsok. myslim ja s nasim vodcom 😅