Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

veronica1
28. feb 2009

teraz nie,lebo som ju poslala predat jeden kus vina za 99 zlatiek, to je dobra haluz, nemoze mi nahodou s tou lodou poslat aj spiona? no ale ked som ju mala doma, aj tak mi to neslo poslat ju k biance.

maximiliana
28. feb 2009

nie, spion ide vlastnou trasou a nezabera lod... ale malo by to ist

veronica1
28. feb 2009

ked sa mi vrati lod tak to este raz vyskusam. to musim ist potom na trh a odtial ju poslat? alebo si najst biancu a tam najst ikonu transportovat?

maximiliana
28. feb 2009

Cez ten transport na mape..

bianca
28. feb 2009

veronika ale ved ty tazis vino nie?

veronica1
28. feb 2009

dakujem 😉

pacna
autor
28. feb 2009

baby predstavte si ze z mojho ostrova zautocil na mna jeden 😠 😠 ale nepise mi co ziskal co vyplienil 😠 😠

maximiliana
28. feb 2009

a mas lode v pristave? a uz plienenie skoncilo?

bianca
28. feb 2009

pacna tu su ludia

pacna
autor
28. feb 2009

skoncilo bol tam okolo 19,15 da sa tomu zabranit?

maximiliana
28. feb 2009

no zabrani tomu jedine armada, vysoky mur a lode v pristave... 😒

pacna
autor
28. feb 2009

no tak ako predtym posilnim armadu a mur a hotovo

bianca
28. feb 2009

ja mam mur na 3.Dufam ze aspon daco zachrani

maximiliana
28. feb 2009

Kazda uroven muru, pridava 10% k obrannej sile vojakov... a inak nemusel ti teoreticky zobrat nic... pokial mas na sklade menej surovin ako je chranenych, tak sa zbytocne presiel :o)

bianca
28. feb 2009

decka aky su naj vojaci?

maximiliana
28. feb 2009

No tak na tuto otazku som aj ja dostala vselijake odpovede a nie som z toho moc mudra... 😀 vraj na obranu delo a na utok balony... ale tam mas este co skumat... potom su dobri aj falangovia, ale tych aspon 100 a vysoky mur a su takmer nezdolatelni... a samozrejme lodeeee... 😉

veronica1
28. feb 2009

tak sa mi vratila lod naspat a priniesla mi naspat tovar, dotycny si to asi rozmyslel alebo nechapem preco? to moze odmietnut? a ja som na to cakala a pocitala som s peniazkami. hovado 😠
a stale mi to nejde, vyslat transport pre Biancu, nechapem to.

maximiliana
28. feb 2009

no a ako prosim ta posielas ten tovar za zlaro? ved to sa neda 🙂

maximiliana
28. feb 2009

ahaaa ano teda mas pravdu, da.... som si neuvedomila trh... nemusel si to rozmysliet, ale niekto ta predbehol a poslal to tam skor... tympadom uz bola trhova ponuka neaktualne

veronica1
28. feb 2009

a ako inako mozem ziskat zlato? potrebujem financie.

janazuza
28. feb 2009

tak som s toho jeleň. píšu, že trhovisko pri každom zvyšovaní úrovne má v ponuke väčší okruh ostrovov a mne dáva stále 2 ostrovy.

veronica1
28. feb 2009

janazuza-a ktoru uroven mas? lebo ja mam 3 a chcela som prejst na 4 uz len kvoli tomu lepsiemu obchodovaniu-tu mi nikto nechce moje vino, tak neviem ci sa nesnazim zbytocne.

janazuza
28. feb 2009

som na 4 úrovni, naschvál som rozšírila, lebo nebám mramor a ani nikto nepredáva 😠

bianca
28. feb 2009

jani ani na 4 sa to nezmeni???

janazuza
28. feb 2009

no nezmenilo sa to, myslela som, že mi ponúkne aspoň o 1 ostrv viac a nič

bianca
28. feb 2009

no ja cakam ze dam do 4 ked sa na 3 nic nezmenilo a ono houby hej?Kokso

janazuza
28. feb 2009

baby a akademiu máte naktorej úrovni? je dobré mať viac vedcov?

milhaus
28. feb 2009

moje vino tiež nik nechce a trh mam na 3. - ke

bianca
28. feb 2009

milhaus a za vino chces peniaze?

maximiliana
28. feb 2009

Cim viac vedcov, tym rychlejsie skumaju, ale znizuju mestske prijmy 🙂 a inak ked vy predavate, tak je jedno na akej urovni mate trh... ide o to, na akej ho ma kupujuci a ci vas vidi