Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
23. nov 2009

akosi nam to tu mrzne.

zuzulask
30. nov 2009

verzia 0.3.02 by mala byť spustená 1.12.

zuzulask
1. dec 2009

kukám , kukám, stále nikde nová verzia..... 😝

pacna
autor
1. dec 2009

ja som mala dovolenku a dnes nabehla nova verzia, co vy na nu?

zuzulask
1. dec 2009

ja som išla na inaktívneho čo nemá žiadne vojsko.....múr na 1 úrovni.....poslala som tam 1 šermiara, 2 nosičov a 15 falangov.......po 10 kolách sa mi vojská rozutekali, ževraj sú unavený......... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

zuzulask
1. dec 2009

pikoška z fóra ika: citujem:

Mimochodom na rabovanie prazdnych miest je najlepsia kombinacia 18diel a 10falangov (uplne postacuje na hradby do urovne cca 20, hradby padnu vacsinou za 1-2 kola)
Bez diel to bude na niekolko kol, a mozno ani neprejdete, katapulty su slabe a baranidla su uplne na nic.

titkovamiriam
1. dec 2009

mam menej bodov 😠 dlho sa bojuje 😠 vyskum som nepochopila 😠

zuzulask
1. dec 2009

výskum som aj ja dlho nechápala....... 🙄

teraz už musíš počkať kým ti výskumníci vyskúmajú potrebný počet bodov......klikni si na vedca, tam ti v ľavo v okne píše koľko bodov máš prítomných, koľko bodov pripisuje za hodinu , no a potom sú tam tie klasické ponuky v pravo a keĎ budeš mať potrebný počet bodov tak ti povoli akože uskutočniť výskum.......ja som už aj skúsila ten experiment...teda urýchlila výskum, že som sklo zamenila za body ......je to zložitejšie ako predtým..... 😝 😝 😝

titkovamiriam
1. dec 2009

nepaci sa mi to ze bojujem aj v prazdnych mestach zbytocny cas...ked to pojde takto dalej si najdem inu hru 😠 😠 😠

zuzulask
2. dec 2009

ani mne nie, vyhralka som síce v meste t múrom 1 s 5 delami a 2 katapultami, plus tam boli 10 falang a 10 strelec.....ale o čom to je.....viac ma bude stáť výprava tam, ako keby som si pustila baňu na plno........

švagriná mi minule ukazovala farmu na facebooku-u, asi pôjdem tam.....

apropó, číta niekto z vás diskusiu na novú verziu na fóre ika?????super zábava......dnes som sa nasmiala....stačí tak ak prečítate od str. 15,,,
jednému tam dokonca napísalo keĎ napadol barbarskú dedinu že má s nimi mierovku...... 😀 😀 😀 😀 😀
ďalší bol v správe z boja aj víťaz aj porazený...... 😀 😀 😀 😀 😀

pacna
autor
2. dec 2009

mne sa to tiez nepaci muz hra na bete ten chalan mal len mur ziadnych vojakov a bojovali asi 7kol a prehral 😅

titkovamiriam
2. dec 2009

zurim furt sa mi rozutecie vojsko aj ked nebojuju s niekym a trva to vecne 😠 😠 😠 😠 ak sa to nenaucim po vikende koncim ☹ ☹ 😠

zuzulask
2. dec 2009

ja som poslala na mesto bez vojska s 3 múrom delá 7 , katapulty 5 , falangov 20 a strelcov 20....... ..a čuduj sa svete, vyhrala som v 1 kole..... 😲 😲 😲 😲 ...

sisa.b
2. dec 2009

ahojte, tak ako vam ide novy system hry? 🙂

zuzulask
2. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisa.b
2. dec 2009

zuzi, ja som farmville na facebooku hrala, dosla som po nejaky 30ty level a bola to uz len nuda. rozsirovat farmu nemozes, len sadis, zberas, okopavas, ... neskutocne vela zabiteho casu a stale o tom istom. tak som ostala verna ikariamu a farmvile som zrusila. to iste pet society 😝

zuzulask
2. dec 2009

o farme viem dlhšie, minule bola švagriná na návšteve tak bola si pozberať úrodu aby jej nepohnila.....tak som kukla na to,ukazovala aj kaviareň aj akvárko až 2, ale mňa to tiež neoslovilo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

budem si musieť zvyknúť.......chce to čas.....

sisa.b
2. dec 2009

co sa tyka ikariamu, vcera som bola neprijemne rozcarovana 😒 no fakt je to len o zvyku. stratila som 220,000 bodov, vyskum buducnost armady som mala mat tento tyzden hotovy, no nebude a novy system boja sa mi vobec nepaci. ale rozhodla som sa, ze tazit aj tak nezacnem, tak skusam rabovat 😀 vcera som prvu bitku po 6tich kolach s 300 jednotkami proti prazdnemu mestu prehrala 😝 ale citam ika forum, tak uz dnes posielam len 30 jednotiek a dala som aj 19ku mur na druhe kolo 😎 takze to ide. ked sa naucim na neaktivnych, pojdem na aktivnych 😀

titkovamiriam
3. dec 2009

uz so si ho zrusila ma to nebavilo 😠 😠 prajem vam vela uspechov 😀

sisa.b
3. dec 2009

😨 akosi unahlene. mna tato nova verzia zacina bavit cim dalej, tym viac. v pohode s 18timi delami prestrelim 25ku mur a navyse su teraz vsetci neaktivni akysi plnsi 😀 no to bude len kym ostatni nezistia, ako na to 😝 ale paci sa mi to. dava to pri boji viac moznosti

zuzulask
3. dec 2009

aj ja to riešim delami, ale majú smolu tý čo nemajú delá....tý na veľké hradby eeeeee

titkovamiriam
3. dec 2009

mna to prestalo bavit nevadi ficim na inych hrach 😀

pacna
autor
3. dec 2009

pomaly aj ja na to prichadzam 😀

titkovamiriam
3. dec 2009

mozno to skusim cez vikend ked bude viac casu 🙂

pacna
autor
4. dec 2009

ked mam vsetko vylepsene mozem zburat dielnu?

zuzulask
4. dec 2009

môžeš, len ktovie či v budúcnosti zase niečo nepridajú....

pacna
autor
10. dec 2009

baby neviete preco mi lode po mojom ostrove chodia 30 minut?chodili 15

muzovi na bete stale 15minut do ineho mesta

zuzulask
10. dec 2009

nie je to tým aké posielaš?????, zmenila sa ich aj rýchlosť....

zuzulask
10. dec 2009

mne ide plameňomet 15 min.....a katapult s ponorkou 20 min.......delovú ti nepoviem , lebo som ich všetky prepustila......

pacna
autor
10. dec 2009

nemyslim bojove myslim ked idem rabovat