Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bianca
11. mar 2009

tak som si uvarila kavicku,dieta sa oblozila hrackami a ja cokoladou a hned je svet veselsi.Lodicky som posalla do sveta a vyspehovala suseda co je neakntivny.Vcera som zistila ze sa mu mozem kuknut aj do mesta tak som pochodila,posnorila

maximiliana
11. mar 2009

To mas super dieta, ked sa ti zahra same... Ano ked mas u neho spiona a kliknes na nazov mesta, tak vies pokukat, co ma na akej urovni... je to fajn ked ides utocit, vies aky ma velky mur

pacna
autor
11. mar 2009

heeej maxi to musim skusit 😀

bianca
11. mar 2009

tak uz je po hrani.Drzi kefku na dasna a tak silno si ich trie az mi je jej luto.Potvorske zuby.A to nam uz rana plavaju nausnicky v liehu lebo zajtra ideme pichat

milhaus
11. mar 2009

ja mam vina na rozdávanie

maximiliana
11. mar 2009

chudatko male ale to si nebude pamatat...mna zas ide porazit, lebo sa naucil otvarat sufliky 🙄

maximiliana
11. mar 2009

milhaus ale ja mam hodinovu spotrebu v len v jednom meste kolko 140 🙂 to nenatazim, musim narabovat

bianca
11. mar 2009

tak euforia skoncila.to im tp dlho nevydzalo

maxi ja mam srajdu uz 2 tydne z toho.Som zvedava kto ju tam udrzi.A asi sa zajtra strapnim bo jak bude revat tak ja budem s nou

pacna
autor
11. mar 2009

milhaus a ja vino kupujem 😖

bianca
11. mar 2009

no tak sa nasim oslvava vydarila.pRave volal manzel aby som im poslala taxika lebo si nemozu s jed.kolegom poradit.No ten bude kukat.Ozrati slovaci uz o 10 doobeda

pacna
autor
11. mar 2009

bianca ja som si az teraz vsimla ze byvas v ostrave 😅

bianca
11. mar 2009

pacna uz mam dost.Uz dostal pokutu bo priamo pod kamerou vyvalili znacku tak na nich prisla mestska i statna policia 🙄 pokutu platil manzel bo uz stihol vytriezviet a dostal do opateri aj vs.obcianky aby ich neportratili.Sa z nich asi...a to ten moj je druhy najmladsi.Inak same ,,stare kone,,Dufam ze uz sedia v taxiku

a uz je doma

pacna
autor
11. mar 2009

pekne ho uloz a mas pokoj 😀 😀 ty si priamo z ostravy alebo pochadzas zo slovenska?

bianca
11. mar 2009

pacna ja som slovenka ako repa len tu obaja pracujeme takze docasnu aj zijeme (8 rokov)

milhaus
11. mar 2009

pacna ale v zozname som ta na bete nenašla

pacna
autor
11. mar 2009

ja nie som na bete ja som na alfe 😀

bianca
11. mar 2009

decka tu sneziiiiiiiiiiiiiiiii.Fuuuuuuuuuuuuuuuj

pacna
autor
11. mar 2009

baby nasla som jedneho co ma 33000dreva a tak nejak aj vina 🙂

maximiliana
11. mar 2009

tu len prsi, ale mam toho dost sem xceli ist von a pojdeme do...

bianca
11. mar 2009

pacna a je mimo?Ak ano chod od toho a zacni stavat armadu a hraby a nech sa ten pako pokaka

pacna
autor
11. mar 2009

no je sivy 🙂

maximiliana
11. mar 2009

no ak aj ma nejaku slabu army tak ho vyrabuj nech len zhuci... aj ja som nasla jedneho vinarskeho sponzora 😀 len mam malo lodiiiiii

bianca
11. mar 2009

ja som nasla dva mesta od jednej osoby kde je straaaaaaasne vela zasob.Idem kupit dalsie lode a idem na to nech to svisti

pacna
autor
11. mar 2009

bianca aj ja som kupila dve lode a teraz uz som vyslala prve dve dalsie pridu za 20 min.

a predala som siru 😀

bianca
11. mar 2009

ja som kupila dalsie dve a znicila som rozpocet.Teraz mam 12 lodi v terene

milhaus
11. mar 2009

ja potrebujem mramor ale vymenit ho za vino, zlatky musim setrit lebo mi utečú vojaci

bianca
11. mar 2009

mili ja by som ti vymenila ale mam lode na dlho prec

milhaus
11. mar 2009

na kolko dlho? ja počkam i 12 hod. ale surne ho potrebujem lebo mam korupciu a potrebujem zvýšit guvernéra

bianca
11. mar 2009

mili teraz sa mi dve vracaju.Hod pre rychlu reakciu suradnice

milhaus
11. mar 2009

Nachádzaš sa tu:
Svet > Laecios[66:62] > Chtelnica