Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

mimus
12. mar 2009

mna zatial este nikto nevyraboval tuk tuk
ale muzika 3x ten isty 😀 tak mu napisala ci ho to bavi, kazdy den a on mu odpisal, ze : "sory uz nebudem" 😀
a mam nove mesto na mramor, lebo som na sire stale len kupovala draho mramor a siru nikto nechce
som zvedava ako utiahnem dve mesta 😅

zuz11
12. mar 2009

pacna hej uz je po bitke 😀 😀 😀

idem mu napisat par teplyych riadkov 😀 😀 😀 nech sa trasie ked na neho prideme cela ali M_K 😀 😀 😀

a ja taham tri mesta a kedze mi teraz chyba sklo tak zachvilku sa aj tam snad dopravim a vybudujem 4 mesto a budem snad spokojna 😀 😀 😀

pacna
autor
12. mar 2009

zuz ze teplych 😀 😀 😀 😀 😀

mne oisal ten blbecek ci nemam drevo

pacna
autor
12. mar 2009

a ja pisem ako hebrej zas pisal som chcela 🙂 🙂 🙂

fibi
12. mar 2009

všetko mi zobral 😢 Prišiel s 200 šermiarmi. milhaus môžeš mi potom ešte niekedy ešte poslať víno a síru? Ale ešte neviem dokedy mi mieni blokovať prístav

milhaus
12. mar 2009

vino môžem aj hned, siru zajtra

mimus
12. mar 2009

joooj fibi tak to sa poriadne vyzbrojil na teba 😠

milhaus
12. mar 2009

fibi 2500 vina tam do rana mas, dovtedy musia vydržat bez vina

milhaus
12. mar 2009

siru dneska ti nepošlem ešte, najskorej pozajtra lebo ju potrebujem teraz pre seba

fibi
12. mar 2009

jej vďaka, do rána víno mám, v sklade niečo zostalo, len nech sa to viac nezopakuje, lebo ma už švihne ak aj tento na bete bude taký pako

zuz11
12. mar 2009

fibi to mas na bete_ vsak sa pridaj do ali a prideme ta ochranit 😉

mimus
12. mar 2009

fibi a to stihas na oboch?
a na alfe kto spravi ali 😢 ja sice este netusim ako do nejakej vstupit 😅

fibi
12. mar 2009

no hneď ako budem mať výskum, tak sa pridám 😀

janina77
12. mar 2009

ako sa da dostat do aliancie? co na to musim mat?

zuz11
12. mar 2009

treba mat ambasadu na vstup do ali 😉

janina77
12. mar 2009

aha, tak to mi este neponuka, ze si ju moem postavit. Zatial len palac. Ten mi bude treba?

zuz11
12. mar 2009

hej ten je treba 😉 na vytvorenie kolonie napr aj 😀

janina77
12. mar 2009

uz viem, potrebujem k tomu daky vyskum. no, teraz ti moji vedci skumaju "Vylepšené získavanie zdrojov" a chcu to robit 2 dni!!! ma trafi! nemam to zmenit? akademiu uz rozsirovat nechcem, mam 4 uroven.

bianca
12. mar 2009

zuz ja som zacala masivne rozsirovat akademie nech rychlo skumaju tu kultr.vymenu lebo to mam na 3 dni

mimus
12. mar 2009

takze som to zariekla a prave ma vyrabovali 😠 v mojom novom meste
nastastie nezobrali vela len 10 vina, 24 mramor, 120 sira
ale mozem ocakavat znova
baby mozem zautocit naspat ak som na urovni 5 a on na 8
zautocil na moje nove mesto len s 7 strelec s prakom, 1 sermiar a 1 falang a padli mu, ostali mu 2 strelci

fibi
12. mar 2009

skús, ale je možné, že si nechal nejakých vojakov doma ešte...

mimus
12. mar 2009

ja som este nerabovala, tak porad fibi ako
to len dat rabovat na jeho ostrov? alebo sa radsej do toho nepustat ak je na vyssej urovni?
a kolko podla vas nasadit strelcov. Mam 120 ale nic ine okrem boj. lodi, kedze nemam este dokonceny vyskum na armadu

fibi
12. mar 2009

na rabovanie ti poradí skôr niekto iný, ja chodím len nečinných občas pumpnúť... Ale asi najskôr pošli bojové lode, nech ti vyčistia prístav, inak by si s obchodnými loďami nemohla prísť naložiť narabovaný tovar...

bianca
12. mar 2009

mimus 120 je super cislo.Ja mam tolko dokopy mozno v 3 mestach 😅 inak si najdi niekoho kto je neaktivny.Ja som zacinala s 1 urovnou a teraz pozriem aku ma poziciu na generaloch a idem i na 8

fibi
12. mar 2009

čo to presne znamená tí generáli? Ja viem, že to tu maxi vtedy vysvetľovala, ale asi som nedávala pozor 😕

maximiliana
12. mar 2009

fibi to je score aku ma armadu... vies si to pozriet uplne hore v HS,,, pokial ma niekto nulu, nie je co riesit aj keby bol 20-ka uroven, lebo ten sa sotva pouci 😉

mimus
12. mar 2009

no aj mna by to zaujimalo 😉
bola som ulozit malu, lebo sa prebudila, tak som nesla do boja 😀

mimus
12. mar 2009

maxi nechapem kde v HS???

mimus
12. mar 2009

tak som to asi nasla ten co ma prepadol ma 47 co to znamena?
asi uz spite 😀 tak zajtra 😉

pacna
autor
13. mar 2009

ahojte zenicky

teraz som bola kuknut v jednom meste joooj ake to tam mal pekne 🙂 🙂