Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bianca
15. mar 2009

zuz nas general asi nie je z konika 😀

zuz11
16. mar 2009

bianca, to veru nie, sme zacinali spolu na ikariane aj na jednom ostrove a dost sme si pomahali a kedze tolko rabuje tak ma super skusenosti z utocenim a branenim takze som ho menovala generalom, snad nevadi?
ale dobre radi 😉 kludne sa ho mozes hocico ohladom boja spytat 😉

pacna
autor
16. mar 2009

ahojte tety 🙂

bianca
16. mar 2009

hojte

zuz vobec nevadi.Vcera sme si uz pokecali 😀 Ja som sa zlakla ked som si dodatocne precitala ze ,,zi a nechaj zit,,som sa zlakla ze nebudem moc rabovat 😀

Anicka ahojky

zuz11
16. mar 2009

o rabovani? 😀 😀 😀

inak nemas trochu skla nazvys? 😀

milhaus
16. mar 2009

včera som urobila tri rabovačky ale nestali za nič a dneska ma porazil tak staviam znova armadu a na tej najnovšej kolonii zväčšujem sklad

bianca
16. mar 2009

milhaus nemas nahodou muzeum?

zuz nie o armade.Vraj mym zbytocne vela vojakov

pacna
autor
16. mar 2009

ahoj bianca a kolko mas vojakov? u nas v ali bolo včera uctovanie 😀

bianca
16. mar 2009

pacna ani neviem.Asi okolo 200 prakosov ,100 falangov a 50 sermiarov na 3 ostrov

pacna
autor
16. mar 2009

nooo dobre 🙂

pacna
autor
16. mar 2009

ked zvysim palac mozem zalozit novu koloniu a potom mi netreba nic surne?

bianca
16. mar 2009

pacna a zakladas prvu alebo druhu koloniu?

pacna
autor
16. mar 2009

druhu chcem

zuz11
16. mar 2009

potom budes musiet aj rezidencie dat na uroven ako palac v hlavnom meste inak budes mat korupciu 🤐 🤐 🤐

ja som si dala povedat a staviam lode 😀 😀 😀

pacna
autor
16. mar 2009

aha tak to asi nezvladnem nenaberiem tolko dreva 😕

bianca
16. mar 2009

pacna prave pre to som sa pytala ci prvu alebo druhu.Ja som tak spadla na zadok.Musela som zacat rabovat a potom to bolo ok.Nahrabala som dreva a mramoru a staval.Iba koli tomu nejdem zatial do tretej

zuz ake lode?Bojove?Ja som si ich rozposlala po mestach

fibi
16. mar 2009

musím bonznúť na pacnu, že bola pochválená včera na účtovaní ali 🙂 a ja sa musím polepšiť

pacna
autor
16. mar 2009

fibi to je malickost som sa snazila a myslim ze aj ty 😀 😀 😀 😀

bianca
16. mar 2009

jeeeej paci gratulujem

pacna
autor
16. mar 2009

dakujem 😀 😅

zuz11
16. mar 2009

bianca, hej bojove, tie normalne sa iba kupuju 😀 😀 😀

fibi a ako sa uctujete v ali? 😀 🤐

bianca
16. mar 2009

zuz ja malo bojov.ale som citala ze niekedy staci iba jedna.

pacna
autor
16. mar 2009

kde ste zenusky?

zuz uctovanie v generaloch 😀

bianca
16. mar 2009

paci mala som posilovacie cvicenia s malou

maximiliana
16. mar 2009

ahojte, ja som dnes bola skoro cely dne na maleho sama, tak som total grogy... ani som nestihala nic robit... ja neviem ako to zvladate vy ☹ inak tie bojove lode som vam vravela su veeeelmi dolezite na obranu
bianca tyhc prakosov pomaly likviduj, teda posielaj ich do utokov, lebo falangovia su dobri a silnejsi

mimus
16. mar 2009

ahojte tak my tu dnes mame krasny den, tak sme sa flakali po vonku 🙂
inak ma zase na novom meste vyrabovala ta ista osobka
baby aj vam pisu len s i oni na ikariame y nepoznaju?
a mam aj otazky 😅
poslali ste uz niekedy speha, aby aj nieco vyspehoval? l;ebo moj je akysi lavy a vzdy ho chytia 😀
a vcera som sa odhodla a poslala rabovat mesto len s 2 urovnou a posadka sa mi stratila 😠 takze sa vratili len lode, preco?

bianca
16. mar 2009

maxi ja ich mam hlavne na rabovacky.Falangovia doma strazia

inak ja som na malu skoro vzdy sama(teraz som bola cely mesiac) a tak to u nas aj vyzera.Vsade bordel a ja permantne s malou a na koniku ked spi (asi 20 minut denne)alebo sa hra

mimus cim viac budes mat spehov tym horsie ich odhalia.

milhaus
16. mar 2009

moja sa sama hra ale ked je muž doma tak sa nevie sama hrat a poobede sme boli preč tak som tu až teraz

bianca
16. mar 2009

milhaus nechces uzavriet kultr.dohodu na bete?

maximiliana
16. mar 2009

ja neviem ako budeme existovat, ked muz pojde na tyzdnovku.. maly mi cely den visi na krku ako opicie mlada, alebo musime chodit... si necitim krize... ja neviem co je taky mamickos posledne dni, ale neda sa ani nikomu zobrat na ruky, lebo mi zatne prsty do ruk a nie a nie ho odkvacit 🙂
mi poutekaju aj posledni ludia ked mi odide muz prec, co nebudem mat na nic cas xixi