Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

zuzulask
3. júl 2009

založila som novú kolóniu na bete aj alfe

zuzulask
3. júl 2009

mám za sebou prvú rabovačku, nič moc ale išlo o skúsenosť 🙂 🙂 🙂

zuzulask
3. júl 2009

a hneď som išla na druhú ...

zuzulask
3. júl 2009

no tá dopadla lepšie, chystám sa ešte na jednu......ešte túto noc, dnes som dostala slinu....

zuzulask
3. júl 2009

ďalšia úspešná rabovačka..... 😀 , prvá na alphe

zuzulask
4. júl 2009

dobré ráno.... 😀

zuzulask
4. júl 2009

na bete mám ľudí v eufórii.. 😎

pacna
autor
5. júl 2009

baby ja som dva dni na ikariame nebola lebo mi zomrela babka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a vsade ludia nestastny

zuzulask
5. júl 2009

oni asi s tebou súcitia..... ☹

milhaus
7. júl 2009

chcela sa opit pri tejto príležitosti asi
ja ich mam tiež tak 3 x do týždna neštastních lebo sa na net dostanem len raz denne kedže pc okupuje brat, som u našich na myjave už vyše týždna

mimus
7. júl 2009

pacna tak uprimnu sustrast za babinku 😢

ja tiez coskoro beriem dovolenku, kedze ideme domov na 3 tyzdne s Miskou, nech aj rodinka doma si ju uzije 😀
my tam mame net a dostanem sa casto, ale sestra je teraz zavisla na ikariame a tak nechcem aby nas blokli 😎

zuzulask
7. júl 2009

dovolenka čaká aj mňa ,ale až od 21.7. tak ešte čosi porabujem.....o chvíľu budem mať kultúru.....

zuzulask
9. júl 2009

☹ ☹ ☹

pacna
autor
9. júl 2009

dakujem kocky ☹

ani som nevedela ze fibi ma dievčatko tak jej srdečne gratulujem 😀 😀 😀 😀

zuzulask
10. júl 2009

ani ja, gratulujem 😀 😀 😀 😀

boss6b
10. júl 2009

Ahojte ja som tu nový chcem sa spýtať nemáte nejaký účet premňa nazviš mňe blokli lebo sa namňa nastval jeden nemenovany hrac teda vodca aliancie ale nechajme to tak blokli mi fajnovy ucet 720 000 bodou nema tu nahodou niekto premna nad 500 000 trocha sa uskromnim Proooooooooooooooooooooooooooooooooooooooosssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ozvite sa plssss ikariam je moj zivot ako aj vas koho to nebavy nech mi ho da plsssssssssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

zuzulask
10. júl 2009

takže info : svet ALPFA : Pozícia : 449 : BoSs6B ali : SYMA2 body : 714,635
ban: 05.07.2009 - 05.07.2010 BoSs6B Kontakt loďami (Cartel)

no a ako tak pozerám je aj na bete.....ale zatiaľ pozícia 5,705 BoSs6B bodov : 671

pacna
autor
11. júl 2009

ano boss pozname 🤐

fibi
11. júl 2009

jéj ahojte 🙂 tak už to viete 🙂 zatiaľ ešte nehrám, nejak nestíham 😅

pacna
autor
11. júl 2009

fibi vieme ja som pisala sestre tvojej lebo som bola zvedava.majte sa pekne a drzte sa papa

mimus
11. júl 2009

fibi blahozelam a prajeme zdravicka Linduske aj mamicke 😵

zuzulask
13. júl 2009

=))

zuzulask
14. júl 2009

včera som uskutočnila svoju prvú rabovačku na aktívneho hráča na alphe, napriek tomu že mal veľkosť 13 mal tam len 4 prakarov....nedával na pílu, ťažil naplno a tak prišiel o surky a dala som ich na pílu s tým že som mu to napísala do správy..... dnes sa chystám na jedného čo mi minule rozprášil vojsko..... tak uvidíme....

zuzulask
14. júl 2009

takže pomstila som moje jednotky .... 😀 😀 😀 😀

zuzulask z Zuzula vyhral bitku a vyplienil gondor.
Jednotky hráča sergie boli rozptýlené!

Korisť zuzulask

* Stavebný materiál: 6,434
* Kryštalické sklo: 8,679

bubina1
14. júl 2009

caute baby....
mozete mi poradit? ak chcem obchodovat, musim mat obchonu lod? alebo mi matros može aj niekto priviest? moji ludia bez chlastu nie su stastný....a povodné zásoby im asi nebudu stačit na dlho.....

a este, nemam jasno vo vojnách....ako robiť rabovačku a tak....to som celkom nepochopila....

zuzulask, dobrá korisť...da sa rabovať aj v rámci vlastneho ostrova...akože to by bola dost velka špinavost...ale......nech aspon viem....

pacna
autor
14. júl 2009

bubina na obchodovanie potrebujes lode 1lod-500materialu nalozi a hlavne peniaze.

na rabovanie potrebujes tiez lode a vojsko.ked kliknes na mesto ktore chces rabovat tak su tam ikony a das si rabovanie.

ja som z mojho ostrova uz tiez rabovala 😀

bubina1
14. júl 2009

pacna, diky........takže si musim kupit lod hlavne.... 🙂,

ale to rabovanie som čitala, že to musis kamsi hlasit...alebo rabovanie je ine ako vojna? a rabuju napr. moji vojaci nezavisle odomna, alebo im treba zadat aj nejakú stratégiu....

a este k tomu rabovaniu....to je asi vecou náhody, že ides rabovat, ale nevieš kolko čoho ma, že?

bubina1
14. júl 2009

a napríklad, ked rabujem, tak to mesto, ktoré ja rabujem vidí, že som to ja, alebo zostávam v anonymite 😀

bubina1
14. júl 2009

a co mam robit, ked nikto neponuka surovinu ktoru potrebujem......?

pacna
autor
14. júl 2009

takze ty si najdi mesto ak si zaciatocnik najdi si take co je sive a mozes vyslat spiona ten ti moze zistit sklad,vojsko zasobu zlata atd. kliknes na rabovanie a nastavis si kolko vojakov chces poslat a kolko lodi.

ked na teba niekto utoci tak ti svieti vojak, velky v pravo hore na cerveno, takze vidis kto na teba utoci a tak to je opacne.

kde si na alfe? 🙂