Hrnček na pitie pre dieťa

katarina595
14. máj 2019

Dobry den chcela by som sa spytat ti mate niekto skusenost s hrncekom na pitie pre dieta

kammik
14. máj 2019

podľa mňa je to zbytočné, veď keď už vie piť, tak stačí akýkoľvek hrnček 🙂

katarina595
autor
14. máj 2019

@kammik no ano staci len nasa mala ma vo zvyku ho vylievat preto chcem este tento hrncek pisu ze vraj sa neda z neho vyliat tak preto sa tu chcem informovat ci ma niekto skusenosti s nkm

kammik
14. máj 2019

@katarina595 tak to je normálne podľa mňa, aj u nás sa kopa vody povylievala, ale to sa naučí piť, keď to je len voda tak myslím, že to neni problém 🙂

katarina595
autor
14. máj 2019

Tak ako noe ke to problem ale ked vam dieta chodi s poharom po celom byte a mate tu vodu vsade tak neviem neviem ... a ja malej nedavam pit len vodu ale aj caj....nauci sa pit to je jj ale mozno aj na cesty bide dobry tento hrncek namiesto flase

miruslb
14. máj 2019

Ja som si dala kúpiť k malej prvým narodeninám, tak uvidím ako sa naučí. Ešte ho nemáme

katarina595
autor
14. máj 2019

@miruslb jaj skoda dak ked pride tak napiste

nikpa
14. máj 2019

@katarina595 máme pohárik s týmto uzáverom, syn 1,5 ročný nevie z neho piť, treba silný ťah.

malinajahoda
14. máj 2019

@katarina595 my ho mame. Dcérka bude mať 15m a nevie z neho piť.

matka1989
14. máj 2019

My smw mali LOVI a super 🙂

jankka1981
14. máj 2019

My ho máme. Malá z neho vedela hneď piť, mala 9 mesiacov, keď sme ho kúpili. Nevylieva sa z neho, pokiaľ ho nehodí o zem. Podľa mňa veľmi fajn pohárik. 🙂

aleshka_supermama
14. máj 2019

Mame tento hrnček malá pila z neho asi 1x ak ho niekto chce darujem.

ertlovik18
15. máj 2019

kamoska ho kupila a problem, lebo mala nevedela jak z neho pit. Tak napokon ho posunula dalej. Lebo u nich to boli zbytocne vyhodene peniaze. My tiez sme nic take nemali a nepocitujem nejako deficit, drobci vedia pit a to je podstatne 🙂

sono2
15. máj 2019

@katarina595 Ok je. Aj tak budete mať kadejaké fľašky. Moja dcéra je maniak. Kľudne kúp, nebudeš predsa stále utierať vodu, si dieťa vezme vodu aj samo predsa. Nebudeš stále priňom a sledovať či vylieva