Huawei P40 Pro

ivetka454
7. aug 2021

Ahojte, zvažujem kúpu mobilu Huawei p 40 pro.. Mate ho niekto? Ako sa Vám žije bez google služieb? Sú dostupné všetky appku ako napr.facebook, messenger, Instagram?
Opati sa to vôbec za tu cenu? Ďakujem za rady

potkan212
7. aug 2021

@ivetka454 mám a je super 🙂

ivetka454
autor
7. aug 2021

@potkan212 a Google služby vás neobmedzuju

potkan212
7. aug 2021

@ivetka454 absolutne, nie... Vsetko sa da najst, dokonca aj google mapy mi funguju, takze fakt absolutne ziadny problem....

lindous
7. aug 2021

Chvíľu som s ním fungovala, nie síce s pro verziou, ale čo sa týka Google services - sociálne siete aj väčšinu aplikácií som si preniesla zo starého mobilu a všetko v pohode, ale Youtube a Gmail takto nefungujú a chýbali mi veru, teda nevedela som si zvyknúť na ich otváranie v prehliadači .. ale keby som ho mala dlhšie, tak si asi zvyknem ... a ešte pár hier som musela odinštalovať, lebo sa mi nedali aktualizovať, keďže som nemala Google play a bez akutálizácie nefungovali, ale tak to je vec, ktorú som v pohode oželela 😅

potkan212
7. aug 2021

@lindous netreba to otvarat v prehliadaci 🙂 ja mam normalne appky 🙂

ivetka454
autor
7. aug 2021

@potkan212 aké appky?

lindous
7. aug 2021

@potkan212 Yt appku som mala a chýbalo mi tam, že som sa nevedela prihlásiť cez svoj účet, preto som chodila cez prehliadač a na mailovu appku od Huawei-u som sa síce prihlásila gmailovým kontom, ale nebola pre mňa dostatočne funkčná - chýbal mi kalendár, meet a priečinky 🤷‍♀️

@ivetka454 ale dá sa fungovať, záleží aký náročný si užívateľ, ja by som mobil bez Google services nekúpila momentálne, ale napr viem že mojej mamine by úplne stačil, lebo pracuje len cez notebook a mobil má na čisto na volanie a zábavu 😊