Hydroxid sodný a čistenie upchatej umývačky

martina21
20. sep 2008

adminky ak je tu podobna tema kludne ma tam prehodte mne volako nejde vyhladavac..

no a moj problem je ze sa mi upchala umyvacka riadu, a manzel kupil toho freddyho je to hydroxid sodny na upchate sifony ale nikde sa tam nepise ze sa moze aj do umyvacky tak sa bojim aby som ju nejak nepokazila totiz neni nasa sme v podnajme...prosim poradte... ☹

aponchie
21. sep 2008

ahoj jen k tomu fredymu,muj sef fredyho vymyslel a nechal si ho patentovat takze vim o cem presne mluvis,rozhodne se nedoporucuje do mycky,ale jestli chces tak mu muzu napsat a zeptat se jej osobne 😀 firma se jinak jmenuje fredy&fredy 😉

aponchie
21. sep 2008

manzel na nej ceka v praci tedkom tak jsem ho zaukolovala at se ho poradne zepta a hned mi da vedet 😉

martina21
autor
21. sep 2008

vazne 😀 som fakt rada lebo uz mam nutkanie to tam nasypat 😠 budem cakat na odpoved 😉

aponchie
21. sep 2008

ne nepis tam to nema cenu v nedeli stejne ti nikdo neodpovi driv nez ja 😀

aponchie
21. sep 2008

takze ted volal:prej to dej pod ten filtr co je v mycce ,ale jen trochu tak pul lahve a zavri a nechej to jet naprazdno aspon jeden cyklus prej by to nemelo nic udelat ja myslela,ze to chces dat tam jak se sype sul prave!!takze omyl,muzes nema to s cim reagovat 😉

martina21
autor
21. sep 2008

jezis si fakt super,l ano tam pod tie sita ci filtre ci co to je moc moc moc dakujem 🙂

aponchie
21. sep 2008

no neni zac je to fakt primo vynalezce a sef firmy co dela fredy odpadni cistit 😉 ja bych to taky mela udelat mam jich doma hafo a chystam se na odpady 😝 jj dole vlevo mam zasobnik na sul a tam sem prave myslela pac ja ten filtr umeju jen obcas kdyz je zasvinenej ,ale nekoukala sem co je dole ,ale ted mi manzel volal,ze je to odpad a ja myslela ,ze je odpad pod tou soli 😀 no trdlo no mam mycku par mesicu teprve takze bez obav jdi do toho a pak dej vedet jestli to pomohlo

nikol955
Odpoveď bola odstránená
Zobraz