INOA- farba na vlasy

cucu19
22. aug 2018

Žienky, farbila si niektorá z Vás vlasy farbou na vlasy "INOA"? Chcela by som oživiť moju hnedú farbu vlasov a neviem aký odtieň si mám vybrať. Rada by som nejakú gaštanovo hnedú alebo čokoladovo hnedú, určite nie čiernu. Proste peknú sýtu hnedú. Viete mi poradiť, ktoré číslo zo vzorkovníka by mi vyčarovalo takýto odtieň? Ak má niektorá aj fotku po farbení, uvítala by som. Ďakujem za každú reakciu

danielkadandy
18. sep 2022

@cucu19 podarilo sa nieco? Tiez nad nimi rozmyslam

kubkovamama
22. sep 2022

@danielkadandy ahoj,mala som 8.1 na hnedé vlasy,chytá trošku tmavšie ako asi všetky farby. A rýchlo sa vymýva,čo mne ale nevadilo. Preferujem prirodzené prelivy a toto je niečo medzi farbou a prelivom.

danielkadandy
22. dec 2022

@kubkovamama ja som zacala pouzivat teraz tu Inou a chcem sa spytat .Ona je taka husta ? Mne potom skoro akoby az svrdne na vlasoch a ani nejde emulgovat ako pisu...pri inych farbach tento problem nemam ...je to ok ci robim nieco zle? Vy ste s tym v pohode?

kubkovamama
28. dec 2022

@danielkadandy mne sa nezdala,ale je to olejová a profesionálna farba,konzistencia je iná ako drogerkove farby.Aj vyvíjac treba origos olejový rovnakej značky a pomer 1:1,naj si to odvážiť napr.40g:40g