Inšpirácia na video zo stretnutia väčšej skupiny

14. aug 2023

Ahojte.
Chystá sa jedna akcia, kde bude asi 60-70 ľudí, rôzneho veku, aj rodiny s deťmi, plánuje sa niečo opiecť, futbal, nejaká pantomima a podobné zábavičky. Rada by som spravila nejaký 3-5 minútový zostrih z tohto dňa na pamiatku. Som úplný amatér, budem mať k dispozícii GoPro kameru. Vôbec neviem kde nájsť inšpiráciu, ako by také video malo vyzerať, vôbec neviem čo zadať do YouTube, väčšinou mi ukazuje iba tutoriály a rady, ale nie konkrétny výsledok. Určite plánujem tie rady uplatniť, ale keby som mala nejakú konkrétnu víziu v hlave, vedela by som, aké zábery natáčať a na čo sa sústrediť.

Ďakujem za každý tip, kde by som nejaké video na inšpiráciu mohla nájsť.. 🙂

wade
14. aug 2023

Tieto videá nenájdeš na ytb lebo nebývajú verejne. Robil som tiež jedno také - pošli mi správu. Dám ti link.

lula313
15. aug 2023

Pozri si svadobných kameramanov a ich portfólio. V podstate to tvoje tiež bude taká svadba. Neviem, na aký ucel to chceš, či je to rodinná akcia, ale dobre vyzerá aj prestrihy, že ľudia niečo hovoria, potom je to take osobnejsie.

autor
15. aug 2023

@lula313 nazvime to komunitná akcia 🙂 len to že na svadobných sa tancuje, pripíja, sľuby, bozky a tak a toto my nebudeme mať pochopiteľne.. ale tiež mi to napadlo