Internet banking v Tatra banke

liaka
7. dec 2015

Baby poradte mi. Asi som sprosta uz totalne. Ale chcela by som sa prihlasit do Internet bankingu v Tatra banke po prvykrat. Ale ja to nikde nemozem najst. Vsade len pisu stiahnite si taku aplikaciu,onaku... to neexistuje uz normalne prihlasenie cez citacku?

liaka
autor
7. dec 2015

@zuzik307 ale tam mi stale pise ze vsetko musim najprv stiahnut a nacitat kod,ale je mam starsi mobil .

zuzik307
7. dec 2015

@liaka a PID a heslo mas? ja som v TB uz dlho, mne to tam vyhodi okienka na PID a heslo, autorizuje sa cez citacku...

liaka
autor
7. dec 2015

@zuzik307 mne tam ziadne okienka neotvori. Len s aplikaciami co si mam stiahnut.

jadelka
7. dec 2015

na mobile si musis stiahnut aplikaciu, na pocitaci sa tam dostanes cez citacku.

liaka
autor
7. dec 2015

@jadelka neviete mi poslat link ako mam stiahnut aplikaciu ked mam andreolit?

liaka
autor
7. dec 2015

Dakujem. Nemam zas ucet cez google. To je hroza. Som stara na taketo nove aplikacie.

hradnapani
7. dec 2015

@liaka existuje normalne prihlasenie "starym" sposobom. Otvoris si hlavnu stranku, kliknes na Internet banking (je to trosku nenapadne schovane, pod vyhladavacom, modrymi pismenkami. Kliknes na to, zadas pid a heslo a ides.

liaka
autor
7. dec 2015

Mne to tam nic neukazuje. Ale dakujem za pomoc.

zuzik307
7. dec 2015

@liaka ale to PID pridelene bankou mas?

liaka
autor
8. dec 2015

Ano,mam vsetko. Vcera som tam volala aby mi telefonicky aktivovali citacku a povedali mi,ze do 10 minut mi pride sms,kde zadam heslo a nic mi neprislo. Zmenim banku. Tatra banka je moc inteligentna na mna. Dakujem vam.

jadelka
8. dec 2015

ja nemusim zadavat v mobile ziadne kody z citacky, proste som si hned v uvode nainstalovania aplikacie zvolila sama svoje heslo, ktorym sa do bankingu prihlasujem a po zadani hesla ma tam automaticky hned hodi a normalne pouzivam banking, ovela jednoduchsie, ako v pc.