Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

seldabi
4. mar 2011

@monkri k tvojím narodeninám Ti prajem všetko naj- naj- naj- najlepšie. Veľa zdravia, šťastia, lásky a Božieho požehnania. Nech sa ti splnia všetky Tvoje túžby a sny. 🙂 😉 🙂

monkri
4. mar 2011

@seldabi dakujem moc krat 🙂

maca_p
4. mar 2011

@discovery8080 ja ti mozem povedat len tolko, ze uuutekaj od neho pokial je cas a kym na teba neisiahne rukou. ked si ta ochoci a budes pod jeho vplyvom prejdes do takej fazy, ze ho zacnes ospravedlnovat a seba obvinovat... ono sa to nezlepsi a on sa nezmeni...

suzi4
5. mar 2011

@monkri
Moni, dodatočne, avšak o to vrúcnejšie prajem len to NAJ NAJ NAJ zo všetkého. A k tomu studnicu zdravia, lásky a Božieho požehnania! Ako sa máš, máte? Ako vnímaš udalosti dnešných dní?

Baby, srdečná vďaka vám za gratulácie! Som neskutočne šťastná... len ešte si to stále reálne neviem predstaviť ako to budem zvládať 🙂 Príjemný víkend!

suzi4
5. mar 2011

@discovery8080
Kati, ak budeš mať čas a chuť zavolaj... Pokecáme a uvidíš všetko dobre dopadne! Či už s ním, alebo bez neho! Si statočná a šikovná baba, nezlomí Ťa predsa jeden chlap 🙂!

seldabi
5. mar 2011

@discovery8080 tak by som ti chcela poradiť a pomôcť, ale neviem ako. Mne je ťažko radiť, keď ja mám dobrého manžela, tak ja sa na to pozerám zo svojho uhla.Možno tvoj manžel je nešťastný. Je tu cudzí a sám. Možno sa teraz viac venuješ dieťaťu a on sa môžno cíti nejak odstrčený. Možno by si ho mala viac zapájať do starostlivosti o dieťa. Nech ho kúpe, nech ho prebaľuje. Ale to je všetko možno len možno. Nechcem ťa presviedčať,aby si s manželom ostala, keď ťa trápi a ty tým trpíš. Zuzanka napísala pekne: "Či už s ním, alebo bez neho...... diskovery 8080, vypočuj si aj tisíc názorov, ale rozhodní sa podľa svojho srdca a rozumu. Lebo teraz sa už musíš rozhodovať aj za svoje dieťa.
A ja ti prajem, aby tvoje rozhodnutie bolo správne a aby si ho nikdy neľutovala. Neboj, utri slzy, hlavu hore. Život je predsa taký krásny a ty máš ešte všetko pred sebou. Nie každému to vyjde na prvýkrát. Mne sa to tiež podarilo až na druhý pokus. 😀 😀 😀

aliza
5. mar 2011

@discovery8080 to mi je luto, ze mas taketo trapenie ☹. Uz s tym asi vela nenarobis, akurat sa rozviest a mozno byt rada, ak sa o maleho nebude vobec zaujimat. Viem, je to krute, ale v takejto situacii asi jedine riesenie. Ak mu islo len o pobyt, tak sa o maleho prestane aj tak zaujimat. A ak uz ma trvaly pobyt, tak sa neda zobrat, mozte sa rozviest, ale neda sa zrusit trvaly pobyt, este aj ma s tebou dieta. Tej zdravotnej poistovni nerozumiem, ved to si tam moze aj sam zaniest, nie?
A o maleho sa neboj, jamila to pekne napisala, hlavne kvoli nemu treba taketo prostredie opustit. Tvoj muz sa urcite nezmeni a casom to moze byt este horsie a zrejme aj bude. Viem, ze ti to je strasne luto, ale taketo veci sa, zial, stavaju a treba to prijat ako osud, nic si nevycitat a nic nelutovat, ist iba dopredu. Mas zdrave dietatko, to je najvacsia sila a stastie, ziaden muz nestoji za trapenie, ver mi. Prajem ti vela sily a nech to dobre dopadne. Drz sa!

eva8
6. mar 2011

discovery, kľudne závoláj
suzi, grátulujem k dvojčátkám,
monkri, všetko nájlepšie k národeninám

monkri
6. mar 2011

dakujem vam za gratulacie 🙂 tak ta torta je môj vytvor 😀 😀 😀

seldabi
7. mar 2011

@monkri tak to bola osláva ako sa patrí. 😀 . Torta bola čokoládová? 😉 . Vy tam máte určite už teplo. U nás je dnes riadna zima ☹ a k tomu ešte aj poriadne fúka. Pekné fotky .

monkri
7. mar 2011

oslava bola super 🙂 a ano mame tu už celkom fajn včera aj dnes krasne počasie teplučko 🙂 kabat a hrube veci som si schovala vyťahujem si tenšie veci pomaličky 😀 😀 😀

asma
7. mar 2011

Ahojte žienky.. chcem sa na vás obratiť s otázočkou, či niektorá nevie o nejakej stranke kde by boli zobrazene moslimské mena... Čakame dievčatko xixi a teraz sme si uvedomili že vlastne sme sa vôbec nezamyšlali nad menom pre chlapčeka a jeden nikdy nevie 😉

wardiinka
7. mar 2011

@asma : http://www.ummah.com/family/fem.html
(máš tam aj mená čo znamenajú v angličtine ;) )

asma
7. mar 2011

@wardiinka Ďakujemeeeeeeeeee to ma dnes tak napadlo ze sice vybavicka nie je ruzova keby to nahodou predsa len bol chlapec iixxi ale nad menom sme velmi nerozmyslali.
😒

aliza
7. mar 2011

@asma ahoj, ja som vyberala z tejto stranky:
http://www.muslimbabynames.net/Boynames.asp?Alp...

wardiinka
8. mar 2011

@asma nie je začo 😉 ... a aké máš meno vybraté pre dievčatko ?? 🙂

seldabi
8. mar 2011

Pozdravujem všetky žienky s kytičkou snežienok. Prajem príjemný večer

jamila
8. mar 2011

Pridávam červený karafiát 🙂)))) a želám krásny deň

wardiinka
9. mar 2011

Kráásny Dník Prajem 🙂

seldabi
9. mar 2011

Niekto múdry povedal, že ak človek miluje niečo viac ako Boha, teda ak má v srdci nejakú modlu, už sa Boh do jeho srdca nezmestí. ☹
Ale ak miluje Boha nadovšetko, tak sa do Jeho srdca vmestí zároveň celý stvorený vesmír. 🙂

asma
12. mar 2011

zdravím všetky žienky..
tak a sme na svete naše malé slniečko ma 3300gr a 50 cm.. narodila sa 8,3,2011 o 4,14 rano...
je ako anjelik jej meno je Salma a je úžasná, velmi ju lúbime...

monkri
13. mar 2011

@asma gratulujem 🙂 a želam vam len všetko naj nech rastie ako s vody a nech ste zdraví 🙂

seldabi
13. mar 2011

@asma gratulujem a maličkej prajem veľa zdravia a radosti zo života. 🙂 A rodičom zas veľa trpezlivosti a lásky 🙂

suzi4
14. mar 2011

@asma
Salminku vítame na svete, prajeme jej veľa veľa lásky, zdravia a Božieho požehnania! A vám rodičom milé rodičovské radosti i starosti 🙂

Dlho som tu nebola, všetky srdečne pozdravujem... Na nás sa konečne usmieva slniečko a dnes ráno sme objavili prvé snežienky cestou do školy... Skvelý štart do nového týždňa...

asma
14. mar 2011

Tak toto je naša malá hviezdička... Je celá tatinko a je dobručka ako anjelik... papa a spinka 😔 babika naša...
Toto je foto ešte z nemocnici kde bola trosku vyhadzana z pradla ale teraz je uz v poriadku a je ako malá princezná...

seldabi
14. mar 2011

@asma aká je krásna, hneď by som ju vystískala 🙂 🙂 🙂

asma
14. mar 2011

@seldabi Ďakujeme je nádherná xiix stále ju pozorujem babiku moju 😀

jamila
14. mar 2011

@asma Veľká gratulácia k Salminke a želám veľa zdravíčka 🙂 nech ste stále šťastný ...woooooooow je krásnučká...
Tak nech sa Vám darí a tešíme sa na ďalšie fotečky 🙂

Aj u nás na Záhorí dnes bolo krásne slniečkovo...už mi veru chýbala táto slnečná energia...to sa ide hneď lepšie domov z práce...xixi....ale snežienky som ešte nevidela...možno čoskoro aj nás potešia tieto krásne biele kvietky 🙂

jamila
14. mar 2011

@monkri ....tak ako sa ti darí v Alžírsku ? ...posielame veľké pozdravy 🙂 😉 😀