Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

eva8
28. feb 2015

@khadijahasif keďže islam odsudzuje všetko násilie aj na ženách, prečo je povolené napomenutie ženy udretím paličkou?

ali08
28. feb 2015

@snehulka829 ahoj pozri si najbližšiu slov.ambasádu v inej krajine.A najprv sa musíte dostať na Sk z turistickými vizami na 90dni A potom odtiaľto cez cudzinecku políciu bude manžel vybavovať trvalý pobyt za účelom zlúčenia rodiny.musí on požiadať.skús si zavolať aj na cudzinecku políciu na Sk V mieste tvojho bydliska dajú ti vyše info-zakony sa stále menia.

lenucha_ucha
12. mar 2015

Dobrý večer milé dámy, mohla by som Vás poprosiť o chvíľu z vášho času na vyplnenie môjho dotazníka na diplomovú prácu MANŽELSTVO S MOSLIMOM A JEHO PRÁVNE NÁSLEDKY? Ide o anonymný dotazník, ktorý potrebujem k úspešnému ukončeniu môjho štúdia na Akadémií policajného zboru v Bratislave. Veľmi by ste mi pomohli. Ďakujem za Vašu ochotu a čas. 🙂 😉

link na vyplnenie dotazníku:

https://docs.google.com/forms/d/1bP7o0mQuXlBgXY...

ali08
13. mar 2015

@lenucha_ucha ahoj.vyplnili som ti dotazník.nech sa ti darí A dopadne ti dobre diplomovka

lenucha_ucha
13. mar 2015

Ďakujem veľmi pekne Ali08

trochu som ho ale pozmenila a tu je nové znenie dotazníku, robila som ho včera večer, a tak som pozabudla na isté dôležité fakty - asi už prepracoaním.

Ak by Ti nevadilo mohla by si vyplniť prosím tento nový? a aj ostané žienky prosím? 😨 Ďakujeeeem

https://docs.google.com/forms/d/1bP7o0mQuXlBgXY...

ali08
13. mar 2015

@lenucha_ucha ok máš to vypísané znova.ak by si mala viac otázok kludne sa Pýtaj.krajina pôvodu manžela tam nebola tak som ju napísala A možno p Iráne by ťa ešte niečo viac zaujímalo.Dakujem

jantyy
20. máj 2015

Ahojte kocky.
Je niektora z vas z brezna,okolia alebo z okolia bystrice?

luslus
16. jún 2015

Ahojte. Potrebovala by som nejake info od mamiciek co maju deti v jasliach alebo skolke tu na slovensku. Napisre mi ip dakujem

jantyy
16. jún 2015

Ahoj.@luslus
Co by si potrebovala vediet?

yasminaliwajid
15. aug 2015

Salaam dievcata ja bi som sa chcela spitat ci bi Ste mi nevedeli poradit ceztujem z manzelom a svokrom na slivensko a budeme tam dva tyzdne v michalivciach a ja vobec nemam tusenie kde mozem zohnat halal meso alebo restabraciu som velmi zufala uz neviem co mam robit 😞😞😞 do.a som iz nebola 9 rokov a neviem ako co je tam nove ....prosim vas poradte mi ked mozete dakujem .....

eva8
15. aug 2015

@yasminaliwajid skúste 2 týždne vegetariánstvo - nežartujem. Dajte si ryby, či morské plody miesto klasického mäsa. Nemáš dôvod byť prečo zúfalá. Poprípade, ak vystúpite z lietadla v Bratislave, či vo Viedni - skúste si tam niečo zohnať, no nech sa to cestou neskazí.

eva8
15. aug 2015

@yasminaliwajid podľa písania dievčat - zemiakové placky chutia, kapusta nie. Neviem odkiaľ prichádzate, ale cícer tu nájdete. Arabi na sk jedia kebab, navštevujú Mc Donald, rôzne pizzérie a reštaurácie, určite i v Michalovciach niečo také nájdete, keď domáca strava nebude dostatočná. Z rozhovoru a počúvania dievčat - moslimiek, či imanželiek moslimov som vyzrotumela, že treba pozorne čítať etikety na výrobkoch - zloženie, či sa tam nenachádzajú nejaké elementy z bravčových výrobkov - či už pomleté kosti, či črevá, v kt. sú kuracie párky. Z toho majú tie dievčatá doma peklo, ak si to nevšimnú. Ja som mala pekko i z toho, že som kúpila tavený šunkový syr - no z hovädzieho mäsa. Ex videl len obrázok a vyhadzoval oknom všetko zaradom...
Najlepšie by bolo, ak by si našla nejaký kontakt na Michalovčanov, hocijaké staré kamarátky cez FB, priezviská sa zmenili, chlapci spolužiaci si ich nemenia, určite niekoho nájdeš a reťazovou reakciou niečo získaš. Predpokladám, že idete k rodine, jej priblíž zvyky, aby nedochádzalo doma k nečakaným situáciám

eva8
15. aug 2015

@yasminaliwajid
http://www.islam-sk.sk/predajne-halal-vyrobkov
predajne a reštaurácie halal - do košíc to až tak ďaleko nie je

monika6813
18. sep 2015

Ahojte babule ! Chcem Vás poprosiť ktoré žijete v arabskej krajine prosím prosím prosím môžete mi napísať ip ? dakujeeeem

monika6813
18. sep 2015

Môžem sa aj ja pridať do vašej súkromnej skupiny ?

cucoriedka0412
5. mar 2016

ahojte ktore mate partnerov alzircanov?

eva8
5. mar 2016

@cucoriedka0412 môžme sa porozprávať v ip

yanaart
14. mar 2016

@yasminaliwajid skor ako zacnes zhanat nehumanne zabite zvierata, nauc sa gramatiku....o halal bravcovom by sme vedeli :DDDDD

cucoriedka0412
14. mar 2016

@eva8 ahoj evi. som nova tak mi napis ako poslem IP

triciachloebrody
23. mar 2016

@canerko -ty nevies, co je YPSILON ????

eva8
23. mar 2016

@triciachloebrody na to, že canerko nie je slovenka, písomný prejav má podľa mňa výborný

renuss
20. apr 2016

Ahojte baby ..hladam slovenku ktora vybavovala pre manzela cudzinca trvaly alebo prechodny pobyt ..potrebujem poradit dakujem

monkri
25. máj 2016

ahojte ako sa máte veľmi dlho som tu nebola 🙂

19nika90
5. júl 2016

Ahojte, najde sa tu nejaka mamička ktorá žije s Turkom na Slovensku?

mia265
5. júl 2016

@19nika90 ja prečo?

19nika90
5. júl 2016

@mia265
Mozem ip? Mam par otazok

mia265
5. júl 2016

@19nika90 môžeš

cucoriedka0412
6. júl 2016

ahojte po dlhom case? smiem sa spytat na vas vztah s moslimom. okrem toho ze som sa prisposobila co sa tyka jedenia halal masa, moj zivot sa v nicom nezmenil.

bufy25
7. júl 2016

@cucoriedka0412 ahoj ja mam manzela z Alzirska od sobasa uz mame 7 rokov

malinka158
9. aug 2016

ahojte zienky 🙂 sice niesom mamicka ale som moslimka. ak niektora s Vas absolvovala moslimsku svadbu mohly by ste sa mi prosim ozvat? dakujem 😉