Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

ivka19
11. okt 2008

😀 😀 tak to tam nech napisu vanilkova aroma z repy 😀 😀

ivka19
11. okt 2008

a ako pokracuje tvoje "snazime sa otehoniet" 😵

karolinkafe
11. okt 2008

No akoze v ich halal masiarnach sa da kupit fakt lacnejsie maso aj tu. Ale tak zas ostatne vyrobky su podla mna drahe. A da sa kupit halal maso aj v supermarketoch, aj pizza, ci steaky (je to potvrdene najvyssou mesitou v parizi, tak je to dufam pravdive) a tie su tak neskutocne drahe, ze ma to vie nahnevat ako vyuzivaju to, ze niektori ludia jedia iba halal maso 😒

karolinkafe
11. okt 2008

Ved to, keby sme vedeli co to vsetko jeme 😖 😀 😀 😀 len smiat sa treba, lebo by to inak bolo do placu 😅 No pokracujeme dobre, zatial si nechavam trosku "precistit" telo od tych hormonov a potom to uz bude len na Bozej voli 😉 🙂

ivka19
11. okt 2008

to je tak so vsetkym,vedia,ze ludia si to kupia tak ci tak,tak preco nepredrazit ☹ vsak ja som akurat vcera prisla na to,ze predtym som za raniyu platila £16 pri kupe letenky a teraz je to £40 😠 skoro ma roztrhlo,za to ,ze mi sedi na kolenach,je to dost 😒

ivka19
11. okt 2008

tak drzim palce 😵 nech sa dari 😉

karolinkafe
11. okt 2008

Dakujeme 😵 budeme sa snazit nech sa podari 😀 😀 😀
To ti verim, ze ta to rozhodi, vo vsetkom sa prehana. A pritom, ked ti sedi na kolenach tak mas len jedno miesto .... No ti vravim, napr. pizza - obycajna so sunkou je asi za 5€ 3ks a halal je za 3€ jeden kus 😖 tak fasa.

karolinkafe
11. okt 2008

Jej prave pozeram, ze si pridala fotecky 🙂 Boze ako ta Raniya vyrastla 😵 😵 .... do krasy 🙂

ivka19
11. okt 2008

dakujeme,ale uz musim ist,lebo sa mi princezna zobudila a uz dovliekla vsetky hracky a knizky,tak ideme citat 🙂

bubba
11. okt 2008

ivka a ako vies ze haribo s velkym napisom je halal?my teda cukriky vobec nekuopujeme a ani nejme ale jeden balicek mala dostala asi pred rokom 😅 tak som to kukala,citala,fakt ani zmienky o bravcovom a ani slovko o halal a na obale je len napisane haribo golden bear 😅 skor mali napist golden pig 😀 fuj idu hned do kosa

safiah
autor
11. okt 2008

assalamu aleikum ja len tak od veci som si vas necitala dnes mame uff den lietaci ale kupile sme teda topanocky mashallah pre deti tak som stastna alhamdulillah ze so vobec nasla a rovnake.hi asi prva vec co maju rovnaku.
pozdravujem tatosky mamicky nemamicky 😉

leishmania
11. okt 2008

aj s koser vyrobkami je to to iste...robia na tom brutalny biznis a velakrat uz kontroly nasli bracove v tom, alebomliecne vyrobky v mase....potom su vyrobky "badac: ktore su akoze super koser velmi prisne kontroly pri vyrobe, tam by uz nemal byt ziaden risk ale vsetko je to 2-3x drahsie aspon....a zohnat u nas badac je myslim nemozne 😀
to fakt vpribinaciku je bravcove? to je najoblubenejsi "jogurt" MM 😀

bubba
11. okt 2008

ze super koser 😀 😀 a maxi super koser este nevyrabaju??z toho zavana dalsi marketingovy trhak 😀

safiah
autor
11. okt 2008

ano leish v pribinaciku je bravcove, ja kupujem tvarohovy dezert hrosika zvolenske jogurty maju mnam su dobre.sabinovske tvarohove vola sa sabinacik je tiez brav a v inych termixoch tiez treba pozriet myslim jeden termix je ok no este som nezistovala aky.ja som si uz zvykla pozerat pri nakupoch zlozenie no najviac kupujem to co uz mam overene.

leishmania
11. okt 2008

to bude MM smutny..kedze ho tak lubil... 😒

suzi4
11. okt 2008

čaute baby..toľko ste toho napísali...nestíham čítať...🙂

no, my jeme iba "halal" teda podobne ako Leish písala, s prihliadnutím na zviera, aby netrpelo, ostrý nôž a rýchly rez...všetka krv odtečie... Ja pochádzam z dediny, tak nám mamka chová kačky a inak nakupujem v Rakúsku u moslimov, alebo naši chlapy idú rezať...

áno, sú známe prípady "halal bravčoviny"... takže je zo zásady neverím obchodíkom, lebo v snahe o zisk sú schopní všetkho...česť výnimám...

sisulik
11. okt 2008

salam aleikom... 😀

csilla76
11. okt 2008

pekny vecer 🙂 ako vidim tu rozoberate halal maso..ja som ani nevedela ze obcas tiez take papame,ked si zarezeme kacku,kura ..atd..no super clovek sa vzdy priuci niecomu novemu 😀

sisulik
11. okt 2008

😀

csilla76
11. okt 2008

sisu vacsi usmev sa prosi co sa deje? 😀 😀 😀 nemdobre som to napisala? 😕 tak ma opravte prosim,ja sa vtom nemvyznam 😉

sisulik
11. okt 2008

ale dobre... 😉

csilla76
11. okt 2008

tak ok,no ved snad to dobre chapu no jo 😀

suzi4
11. okt 2008

čaute baby!

suzi4
11. okt 2008

Sisa, ako? Dnes som bola s Aishou na kafčo...a povedala, že máš letenky... Tak sa teším...🙂

sisulik
11. okt 2008

salam suzi..ano...elhemdulilah uz letenky mame..dnes sme odovzdali aj velku krabicu s nasimi vecami na Cargo..tak zajtra alebo pozajtra to uz poslu manzelovi do uk...a potom uz my za nim...ale odkedy mam letenky tak super pomaly sa mi vlecu dni 😀

ivka19
11. okt 2008

bubi,ja nehovorim,ze nadpis je velkym pismenom,ale je na tom velka zelena nalepka so slovom halal,ci je,alebo nie, vie len vyrobca,ale ja ho kupujem s vedomim,ze je halal,takze ja nepacham ziadne zlo 😉 ale vacsinou kupujem s hovadzou zelatinou,sice nie haribo,ale su tiez gumove cukriky. 🙂

bubba
12. okt 2008

caute baby 😀 csill urcite maso halal nejete ked si ho sami zabijete.pri tom sa treba natocit nejakym spravnym smerom a tusim aj pomodlit.ja neviem sak baby ti povedia 😀
ivka,jasne 😉

csilla76
12. okt 2008

Ahojte pekny dnik 🙂 bubba ved ja som sa pytala na to ci to spravne chapem na predoslej stranke a sisu napisala ze ano... 🙂 😉 tak neviem ale ty to istotne vies lepsie posudit aj zienky ktore maju stym skusenost 🙂
ja len na skok,uz mi kysne cesto,idem robit tvarohove batozky tak neskor nakuknem 😉

bubba
12. okt 2008

cilla ja nic neposudzujem,len sa mi zda ze som nieco take citala 😉

leishmania
12. okt 2008

csillus sa mi snivalo ze si tehotna...hadam na tom bude nieco pravdy 😉

inak moja stara mama zabija tiez zvierata a iste by to neni halal ani koser...to musi splnat iste poziadavky, ale ktovie mozno to zabijate "jak treba" hehe