Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

nawal
15. okt 2008

ajojte, nam sa uz choroba vytraca. uz tolko alhamdulah nekaslu. 😉
Vcera som bola u dr., lebo uz 3 tyzdne mam "cervenu navstevu" a nemozem sa postit tych 6 dni. Vsak zachvilku mesiac skonci a ja nic. ☹ . Brala mi krv na vysetrenie ci nemam anemiu...... Inshalah bude vsetko ok. 😀

karolinkafe
15. okt 2008

Ahojte 🙂
Nawal no dufam, ze to nebude nic vazne a rychlo ti to prejde, ved 3 tyzdne je riadne dlha doba 😕 😅
Safinka uz asi po vonku beha s dvojkami 😀 😀 ze?
U nas vsetko po starom 😅 jedina novinka je ze nam prave otvorili novu halal masiaren 😀 😀

nawal
15. okt 2008

Karolin a to uz tam mate 4-tu 😀 😀 😀
No dr. povedala ze to bude asi tym, ze pomalicky kojim pomenej tak mozno preto. 😅

nawal
15. okt 2008

Ozaj vedeli ste otom, ze jahnacie maso, je v europe zabite na halal sposob? Vcera nam to sejch hovoril, takze to je jedine maso ktore si mozeme normalne v obchode kupit 😀 😀 😀

karolinkafe
15. okt 2008

Fakt??? To som nevedela 😉 tak to je dobra sprava 😵 No fakt, my tu uz mame 4 masiarne 😅 aspon mame na vyber, co je dobre, ze u nich to nie je len cisto masiaren, ale predavaju zo vsetkeho trosku, zeleninu, ovocie, potraviny, chleba a dokonca aj koberceky na modlenie, obrazky s vypismi z koranu a tlakove hrnce 😀 😀

safiah
autor
15. okt 2008

tak my sme uz doma dosli sme nedavno stihli sme jogurtik spapat
a pojdem nieco robit veceru asi hmmm vonku mi zaspali tak dnes si pokojny vecer neuzijem no inshaallah uzijem he

jamila
15. okt 2008

Ahojte dievčatá....

ako vidím máte sa celkom fajn...deti konečne zdravé...tak verím, že to vydrží čo najdlhšie....veď sú milené...

inak nedá mi sa nepochváliť, že konečne máme autorizáciu - dokumenty potrebné k oficiálnemu uzavretiu manželstva a tak sa vytešujem, že to konečne môžme dotiahnuť do zdárneho konca.... 😉

Idem tiež niečo uloviť na večeru...želám príjemný večer

suzi4
15. okt 2008

Babky, čafte!

Dávam do pozornosti zaujímavú debatu: http://www.sme.sk/c/4123550/frantisek-sebej-a-e......

Jamila, srdečne gratulujem, poznáme všetci tú tortúru...🙂 Inak manžel je súdno-znalecký prekladateľ, ak by si niečo potrebovala... Držím palce!

SAfi, Csillus, Ivi, Karolin, Sisa príjemný večer!

csilla76
16. okt 2008

Ahojte zienky 🙂 nakukam co nove.u nas je tak skaredo taka hmla..joj brrrrrrrrr
musim do obchodu,ale moc sa mi nechce z teplucka vychadzat

safiah
autor
16. okt 2008

haloooo krasny dnik assalamu aleikum dievky, ako sa mame? my alahmdulillah dobre idem im dat nieco malicke pod zub opat si prispali pomoc vzdy mi vstavali medzi 6 a 7 rano od ramadanu o osmej co sa mi nepaci lebo sa im vsetko posuva a teda aj vecerne zaspavanie , uz dva dni si chcem pozehlit a nemam kedy 😢
csilla dojdi na brigadu 😎 😀
suzi pocuj uz prezradis co farbis teda ako farbis ten nabitok bude to nejaka trendova novinka ??
teda ten nas zatim stary nabytok sa snazim len sem tam diavou pretriet ale casto to nerobim. 😎

safiah
autor
16. okt 2008

a dnes by nam mali prist termo overaly maminka objednala z quelle inshaAllah to bude dobre 😉

suzi4
16. okt 2008

Slm,

Safi maľujem nábytok...tiež starý...ale prakický...v podstate knihové police a nejaké skrinky...tak som sa rozhodla ho oživiť...natrela som ho v kombinácií slonová kosť-oranžová...tak je to veselé...a maľujem aj steny...budeme mať novú obývačku... už sa teším...

pekný deň, ako sa majú decká?

karolinkafe
16. okt 2008

Ahojte dievcence 😵
Suzi ty si sikovna maliarka teda 😉 Aspon sa da pouzit aj stary nabytok, ktory je sice prakticky, len nie velmi pekny. Po par tahoch farbou sa z toho vyvinie novy kusok, ako priamo od Ikey 😀 😉 Tu je to tiez v mode a ludia casto vyberaju dost divoke farby, mam jednu kamosku a ta malovala komodu, dcerke do izby, na malinovo ruzovu 🙂
Safinka, takze detickam si objednala overaly, treba treba, zima sa uz blizi, tak nech su v teplucku 😵
Jamila to je skvele, ze sa vam to konecne podarilo vybavit, blahozelam a daj vediet kedy bude oficialna svadba 😵

safiah
autor
16. okt 2008

mashallah suzi to je pekneeeee my sme malovali len nedavno tiez sme volili otiede oranzovej a zltej
ten nas nabytok je tmavohnedy ten uz bol v byte ked sme kupovali a teda sme si ho aj nechali dal by sa nejako natriet co myslis rada by som sa do toho pustila aj ja co len ty budes pracovita???ale fakt poraaaaaaaad on je aj dost osuchany. ☹

csilla76
16. okt 2008

no ved dojdem este safinka neboj a vystiskam deticky(jemne) 😀
fiha suzi ty taka maliarka...aj ja vkuse natieram ..uz sa mi hnusi niekedy ten pacg z farieb...
juj baby mam chut na koprovu omacku s maskom a knedlami....niektory den urobim 😀 😝

safiah
autor
16. okt 2008

aj nam sa zda nas nabytok prakticky novy sa ani neoplati deti dost nicia vsetko okolo takze nablizsie roky ani neplanujeme nic vynovovat staci to co mame.

safiah
autor
16. okt 2008

mne sa paci farebnost citim sa velmi dobre dokonca sa mi pacia aj ostre farby na stene juj sestra si vymalovala obyvacku na tak kranu oranzovu aj ja chcem

csilla76
16. okt 2008

jej tak vy malujete bytik aj nabytok..ta vy take macherky 😀 no pekne oranzova sa mi paci 😀

bubba
16. okt 2008

jezis safi ja uz som namalovala nabytkov...
teraz moja svagrina menila obyvacku a ja som si celu kniznicu aj skrinky zobrala a budem to malovat malej do izbicky...uz sa na to tesim ake pekne farby jej tam dam.chcem aby to bolo tak trojfarebne ale farby este nevieme,lebo sme sa este nerozhodli pre farbu na stenu(ale predpokladam,ze to bude taka pekna zelena v kombinacii so smotanovou...do tych skrin urcite pojde oranzova a ostatne sa uvidi podla odtienov a podobne...
inac oranzovu na steny by som si nedala videla som to uz viackrat a strasne to zomna "cucalo"energiu takze i ked oranzovu milujem,urcite by som ju nedala na taku velku plochu...a milujem farebne stropy 😀

angel177
16. okt 2008

Ahojte Islamske mamicky. Prečítajte si pravdivý príbeh o živote žien v Saudskej Arábii "Život pod závojom" od Jean P.Sassonovej, možno budete radi, že ste sa narodili v Európe- na Slovensku

leishmania
16. okt 2008

dalsi co vas prisiel "spasit" 😉

nawal
16. okt 2008

Angel177 ja som sa nenarodila v europe a som rada odkial pochadzam. Takych "skutocnych pribehov" bolo aj bude vsade vo svete a nielen v "muslimskom"

safiah
autor
16. okt 2008

niekde som citala ze ludia ktori maju sklony k depresii by ostre farby interieru nemali volit.neviem ako by som sa citila v takom byte ale ked pridem k sestre tak sa necitim zle lahodi oku. 😉 ale kazdy ma iny vkus a farebne citenie.
bruu nocku dievcata pockam kym uschne podlaha a idem spinkat inshaallah 😉

sisulik
16. okt 2008

salam aleikom babenky..prisla som sa rozlucit..zajtra je nas posledny den v kwt a nebudem mat uz cas prist na net..a neviem kedy pridem na net..nejaku dobu ma tu nenajdete..ale ked sa usadime a dokoncime vsetko co je potrebne v uk, tak sa vam urcite ozvem..

angel..tu knizku poznam..nebudem to komentovat..ale je jedna vec citat si knizku a druha vec poznat skutocnost...ja by som v saudskej osobne zit nechcela, ale to neznamena ze suhlasim so vsetkym co ta knizka opisuje... 😉

angel177
16. okt 2008

asi nepoznate riadne koran a ako si ho niektorí vysvetluju

sisulik
16. okt 2008

angel..myslim ze je uplne zbytocne reagovat na tvoj komentar... 😀

safiah
autor
16. okt 2008

assalamu aleikum sisu budes nam velmi chybat inshaAllah sa rychlo usadite nech vam v tom Boh pomoze.

leishmania
16. okt 2008

sisulik stastnu cestu prajem! a nech mate super novy zaciatok 🙂 a ste spokojni

bubba
16. okt 2008

safi,tak diky....teraz mam sklon k depresii 😀 😀
sisu stastnu cestu 😵 😵 dufam,ze vsetko bude ok a coskoro sa zjavis nam o tom vsetko povedat 😉
angel dobru noc 😀

ivka19
16. okt 2008

sisu,stastnu cestu a prajem rychle zabyvanie sa v uk 😉