Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

safiah
autor
20. okt 2008

suzi tesim sa s tebou aj u nas len marwu som ulozila lebo dnes este nespala tak neviem ci uzijeme slnieckovo
suzi dalsia nasa lamacka 😀

csilla76
20. okt 2008

Suzi nahát....zabudla som..moj mozog deravy...je pretazeny asi 😀 😀

Safi ako sa mavate?marwa je riadna sibalka 😀 teda nece sa jej spat,aj vtedy ked som bola u vas tak ahmedko kolko vela spinkal a marwinka buntosila,zabavala tetusku csillu 😀 no ale potom aj ahnmedko dobehol co premeskal sak? 😀 zmontoval raz-dva skrinku pod televizorom aj z kvetinaca stihol zeminu vysypat 😀 to aby sa maminka nenudila ani chvilku 🙂

ale inac velmi zlate deturence,dufam ze este coskoro sa pohram s nimi 🙂

safiah
autor
20. okt 2008

tak sup sup k nam csilla
😉

karolinkafe
20. okt 2008

Ahojte zenusky 😵
Tak je tu opat zaciatok tyzdna 😅
Safi ty sa naozaj nenudis, ked jeden spi, druhy sarapati 😀 a potom naopak. Ale aj tak su deticky roztomile a kym maminka poupratuje uz pomaly aj zabudla, co jej deticky vytrielili 😉
Suzi tak nech ti to ide od ruky a mas to konecne hotove. 🙂
My sme boli vcera na horach, moj drahy si pri zbierani gastanov stihol skaredo vytknut clenok, tak sme este bezali na pohotovost ☹ Vecer sme si zapalili kozub a opiekli aspon tie gastany co sme stihli nazbierat 😅

safiah
autor
20. okt 2008

jej karolinka a ako chutia gastany pomoc a co mu na to dali obviazali pocuj ten tvoj drahy ma stale nejaky uraz ci sa mi to len zda

karolinkafe
20. okt 2008

Safi, no gastany myslim griluju aj u nas. Niekedy na jesen sa mi zda ze som si kedysi kupila v meste od jednej tety. Tak aj v KE sa to urcite predava. 😉
To sa ti iba nezda, ze moj drahy ma stale nejake urazy 😅 Minuly pondelok konecne nastupil do roboty, po viac ako mesacnej marodke s tym palcom co si zlomil 😅 a teraz toto. Teraz mu znova chceli vypisat marodku, tak povedal, ze ani nahodou 😀 dnes si trochu oddychol a zajtra uz pracuje. Za tie styri roky co sme spolu, tak mu nikdy nic nebolo a zrazu sa na neho smola lepi 😒 😅

karolinkafe
20. okt 2008

A vy ako? Boli ste sa poprechadzat? Podla toho co mi vraveli nasi, tak je teraz vonku krasne 😵

safiah
autor
20. okt 2008

neboli sme karolinka kym som nakrmila maleho marwa zaspala taksom ju polozila a spala do pol piatej ona na obed spinkala pat minut ako som pisala teta postarka zobudila tak nam to moc nevyslo dnes nevadi inshaAllah zajtra.
dlazka uz sucha tak idem zlozit tu moju novu naparovacku hehe a pinkat 😉 bruuu nocku

safiah
autor
21. okt 2008

a prva bre ranko ideme na nakup a na postu teda sa zaroven aj prevetrame u nas je hmla trosku chladno ale nevadi

safiah
autor
21. okt 2008

krasny dnik

csilla76
21. okt 2008

a ja druha hehe 😀

aj u nas je chladno,ideme dnes ku lekarovi po vysledky z cytologie a hormon.profilu,uz by mali byt,tak drzte palce aby bolo vsetko v poriadku 😉

karolinkafe
21. okt 2008

Tretia 😀 😉
Csilla drzim vsetky prsteky, nech je vsetko OK 🙂 ked dojdes domov, tak daj vediet 😉
Ja mam dnes kopisku zehlenia 😅 tak sa snad do toho pustim, aj ked sa mi popravde veeelmi nechce 😀

csilla76
21. okt 2008

karolinka ahoojky 🙂

aj mne treba zehlit ale moc sa mi nechce,ale musim sa prinutit. 😉

urcite dam vediet vecer,bo sme objednany az na 13:30 a potom este ideme aj na nakupy 🙂

jamila
21. okt 2008

ahojte dievčence....štvrtááááááááááá 😀 😀

mne je treba navariť...tiež sa mi do toho nechce, ale hlad je hlad.
Ešteže som sa na to vyspala do ružova 😉

Suzi...meno Jamila som si nevybrala...to drahý mi inak nepovie...v skutočnosti je moje meno Jarmila,
ale on si to takto skrátil. S tými dokumentami sa pravdepodobne ozvem....radšej budem hrať na istotu.

pekný deň 😀

csilla76
21. okt 2008

ahoj ky jamila 🙂

sa tesim ze si sa fajn vyspala 🙂 co mnam ides kuchtit?daj nejaku inspiraciu 😉

jamila
21. okt 2008

Csilluška...nejdem kuchtiť nič výnimočné...dala som sa robiť zapekaný karfiol...dokonca som včera od kolegyne dostala zaváranú červenú repu, tak si chutím od rána....

Včera som prišla z práce až o pol jednej v noci....bol to dlhý pracovný deň a tak si vieš predstaviť, že som padla do postele a ani som nevedela ako.. 😅

csilla76
21. okt 2008

ok ved nie za to ze to musi byt vynimocne,zapekany karfiol je fajny 🙂

fiha tak to ti teda nezavidim az tak do noci pracovat...a preco az tak dlho?

jamila
21. okt 2008

Júúúúúúj ako si ja chutím na ten obed....veď ja viem, že to nemusí byť výnimočné, hlavne že chutí....

Strašne sa teším na Alžírsku domácu kuchyňu...keď som tam bola v lete pribrala som 7 kg...xixi...

V práci som bola dlho, lebo niekedy sa stane, že niečo nefunguje ako má a teraz na nočnej je len 5 ľudí a bolo treba ešte zabezpečiť, aby im nič nechýbalo...no a deti mi doma neplačú, tak som zostala dlhšie...ale nie je to pravidelne....dnes určite o 22:00 hod. končím...jupííííííííííííí 😀

karolinkafe
21. okt 2008

Ahoj Jamila to koncis teda riadne neskoro 😒 no este ze si sa vyspala do ruzova 😵 To musi byt skvely pocit, ze sa uz coskoro uvidite a budete sa moct oficialne zobrat. Potom uz len dalsie cakanie, nech ste konecne spolu 😉 😅 Ak sa mozem opytat, akym jazykom sa spolu rozpravate?
Csilluska no urcite daj vediet, ale ja uz dopredu viem, ze vsetko bude ok a prides nam oznamit len same dobre spravy 🙂 Ja dnes obed nevarim, lebo mame zo vcerajsej vecere rizoto 😅

karolinkafe
21. okt 2008

A o tej ich kuchyni... ja stale ked ideme do maroka, tak pridem aspon o 4 kila tazsia 😀 a potom sa nemozem vojst do rifli 😀 Ale tak je to take dobre, ze clovek neodola 😉 Najma ze, ked sa nemylim, tak tvoj drahy maju rodinnu restauraciu, tak to ti musia vyvarat len same dobroty 😵 😅

csilla76
21. okt 2008

tak to ti verim Jamila ze si pribrala a mozno aj teraz stihnes nieco pribrat za tie tyzdne co budes s drahym 🙂

ale to nevadi,hlavne nech ste spolu a v zdravi 🙂

karolinka aj ja mam este zo vcerajska kuracie prsicka takze dnes nevarim.

uz musim off..praca vola...potom vecer vam porozpravam ako sme dopadli 🙂

jamila
21. okt 2008

Csilla, peknú pohodovú prácu želám...a nech ti to rýchlo utečie.... 😉

Karolinka...naozaj milujem ich kuchyňu...chutilo mi všetko čo sa objavilo na stole...teda okrem "molochia" to jediné mi vôbec nechutilo, ale drahý si s tým poradil aj za mňa.

Ak ti mám pravdu povedať, tak komunikácia medzi nami dvomi je priam hrozná...dohovárame sa spolu česko-anglicky...aj keď moja angličtina je hrozná kupodivu mi rozumie. Našťastie vie celkom dosť dobre česky, lebo má kamaráta v čechách a tak vedel pár slovíčok už predtým ako som ho poznala...no a teraz ho pletiem Slovenčinou...ale on je šikulka a celkom dobre to znáša....minule mi dokonca tvrdil, že ma bude učiť arabsky...ale myslím, že nebudem tým vhodným objektom 😀 mne tie jazyky akosi nejdú 😅 😅

karolinkafe
21. okt 2008

Jamila, najhlavnejsie je, ze sa dorozumiete 😉 ved ked clovek chce, tak vsetko sa da. A je super, ze hovori cesky, to ti vam urcite vela ulahcuje. No a nejake arabske slovicka sa predsa na teba nalepia 😉 hlavne ked budes u nich uvidis 😵

jamila
21. okt 2008

Karolinka...dohovoriť sa s ním je to najmenšie, ale ťažké pre mňa bolo to, že som sa nevedela dohovoriť s jeho rodinou...málokto vie anglicky a väčšina z nich vie len arabsky a francúzsky...čo zasa neviem ja ☹

Najviac ma naučil jeho trojročný synovec, ktorý neakceptoval komunikačnú bariéru a stále po mne niečo chcel...raz mi hovoril stále "ma"...no a ja som myslela, že chce maminu...až potom som sa dozvedela, že to je voda... 😀

Ešteže je drahý vždy nablízku keď som tam a tak mi všetko prekladá.... 😉

Staršne sa vytešujem, že zasa budeme spolu....a teším sa hlavne na jeho maminu...čo je úplné zlatíčko 😅 😅

Pádim do práce a želám pekný a pohodový deň 😉

safiah
autor
21. okt 2008

pomoc ste toho popisali teda mashallah

jamila zapekany karfiol je mnam ten velmi lubim inshaallah by som mohla urobit zajtra

karolinka vies co som si dnes kupilaaaaaaaaaaaaaaa gastaaaaaaaaaaaanyyyyyyyyyyyyyyyyy akoze si mi urobila chut ani nie chut lebo som to este nejedla no chcem skusit insa\allah vecer urobim kamaratka mi povedala ak osa to pecie ishaAllah nic nepokazim len nevies ako dlho by sa to ma piect v rure?

csilla76
21. okt 2008

tak idem poreferovat.

mam vysledky celkom dobre trosku zvyseny progesteron ale ostatne ok.vraj ten progesteron nevadi.tak uvidime.este v stvrtok idem na odber krvi na onkomarkery.

safi no gastany mnam dala by som si..tu u nas v parku je vela ale to su take nejedle.hraju sa snimi skolkary.

jamila uz len aby ti rychlo ubehli tie 2 mesiace a budete spolu s drahym joj verim ti ze sa tesis 😵 😵

karolinkafe
21. okt 2008

Safinka, no tie gastany by sa mali piect 20-30 minut v rure na 220°C. Skus tak po 20 minutach jeden ochutnat, ked sa ti bude dobre lupat, tak by to malo byt upecene. Pred tym, nez ich das do rury, tak trosku s nozom zarez do korky, aby ti potom v rure nestrielali 😅 Dufam ze ti bude chutit 🙂
Csilla som rada, ze vysledky su ok 😉 len tak dalej 😵

safiah
autor
21. okt 2008

pocuj karolinka a to treba osolit 😅 he ma napadla tatarska omacka no s ciiiiiiiiiiiim to mam jest a vobec ako to chuti

safiah
autor
21. okt 2008

csilla super tesim sa jupi insha\allah coskoro budu ||

safiah
autor
21. okt 2008

a kde sa nam podela nawal hallllloooooooooooooo

suzi uz nemaluj tolkooooooooooooooooooooo a napis nam tu sem zopar pismenok