Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

nawal
8. nov 2008

Jeeeeej prva 😀 😀 😀 😀 😀 😀

csilla76
8. nov 2008

nawal to su ale ceny...

pomohli jej lekari 🙂

amee
8. nov 2008

Ahojte 🙂

nawal
8. nov 2008

Amee ahoj 😉

amee
8. nov 2008

Nawal ahoj, teba ešte nepoznám 🙂

nawal
8. nov 2008

Amee ja som tu tiez neni dlho 😀
Safi ako dlho trvalo dokym ti dosiel na dobierku koran? Prave som ho cez net objednala na svokrinu adresu, inshalah ho do 3 tyzdnov budem mat

amee
8. nov 2008

A kde v zahraničí si presne??? Manžel je odkiaľ ???????? Dufám, že nevadí, že sa pýtam 😀

nawal
8. nov 2008

My sme v sev. irsku. Manzel je slovak 😀 A ja som zo Syrie 😎 😵 😵 😵 😵

amee
8. nov 2008

Čože??????????????????????????,, To si robíš srandu????? Máš úžasnú slovenčinu teda 😀

nawal
8. nov 2008

😅 dakujem, ale ja som zila na sk, od skolky, takze som skor slovenka ako syrcanka 😀 😀

amee
8. nov 2008

No tak to je potom iná pesnička 🙂 . Ja som strašne chcela dievčatko, mala som pre ňu vybraté meno Samiyah 🙂

nawal
8. nov 2008

pekne meno, inshalah ho das druhemu baby 😎 😉

amee
8. nov 2008

No neviem či ešte bude nejaké druhé baby 🙂 . Idem už spať, my ráno skoro vstávame lebo chodíme hajať už okolo pol siedmej 🙂 . Dobrú noc 😉

nawal
8. nov 2008

dobru noc 😵

sugika
9. nov 2008

Salam aleikom tetusky, co noveho?vikendujem v BB takze asi tak. dufam ze sa mate vsetci fajn, deticky zdrave a vesele. Vidim ze tu niektori chystaju dovolenku teda 😀 aj ja by som si dala, ale dakde inde. Rozmyslam ze by som si objednala pizzu, len este by som si dala na to extra veci a nechcem platit dvesto 😖 tak neviem...

bubba
9. nov 2008

avoj sugi,ty kde sa poflakujes????uz bolo stretkooooooooooooooooo?ako bolo?ako sa dari v skole? 😵

suzi4
9. nov 2008

Salam žienky!

Ako? Vidím, že debata v plnom prúde... 🙂 Srdečne pozdravujem do všetkých kútov sveta, a prajem príjemný večer.

Nawal, kde budeš, u vaších v Tepliciach? Inak díky za IP, akosi nestíham...

Ivi, prosím videla som, že sa realizuješ v digi-scrap, aj ja by som sa rada...🙂 ale som z toho totálny jeleň... mám stiahnutý GIMP... Poradíš prosím? Vopred díky.

Safi, čo nového? Ako deťúrence? Kedy cestujete?

nawal
9. nov 2008

Salam, Suzi budem troska u otca v Piestanoch a troska u svokrovcov v Dubnici.
Baby vie niektora z vas urobit kalendar s fotkami. Ale taky uplne jednoduchy, ziadne profesionalne veci 😀 😀 😀

ivka19
9. nov 2008

ahoj babulky 🙂

no dne ste toho vela nepopisali 😀 my sme boli na navsteve v nedalekom primorskom meste,teraz sme sa vratili 😉

nawal,ja som robila vo "photofiltre",ale su dobre ramiky a podobne veci na loonapix.com,tam si uz len hodis foto a mas to 😵 urcite sa ti nieco zapaci 😎

safi,vy uz letite,teda cestujete 😕

bubba
9. nov 2008

nawal mam na to progam da sa stiahnut na nete ja mam photoimpression 4 je to velmi lahke a nenarocne 😉 a su tam aj kalendare 😉 😉

safiah
autor
9. nov 2008

assalmu aleikum tetusky
nawal skus kuk na http://www.happy-photo.sk/ no ceny su uff

este neletime mamzel ma este povinnosti.ved nikam neponahlame.ale poletime inshallah

deticky trosku chorlave vela sme pobehovali von trosku som ich asi iac obliekla spotili doma vyzliekla tak cela rodinka sme trosku soplala ale nic vazne zajtra si dame este oddych lebo musim k dr a v utorok vetrame dalej.
vikendik bol krasny mala som tu mamku
tak bruuu nocku

safiah
autor
9. nov 2008

bubba tak nahod nam tutok ze kde to mozme tahat iste to bude lacnejsie ako toto co som tu dala 😅

safiah
autor
9. nov 2008

mna dost odradili ceny a doma nemam farebnu tlaciaren tak tento rok sa mi to opat nepodari zhotovit ☹

bubba
9. nov 2008

safinka moja skus si to dat do google tam to urcite najdes.ak nie,mrknem na to zajtra,dnes uz idem spaaaaaaaaaaaaaaaaaaat konecne 😵 😵

csilla76
10. nov 2008

Ahojte 🙂

juj boli sme na druhej strane az...

safi zelám skore uzdravenie celej rodinke 🙂

vsetkym pekny vecer 😵

bubba
10. nov 2008

http://www.brothersoft.com/arcsoft-photoimpress...

nasla som len fotoimpres.6 to bude podobna verzia 😉 ak nebudete vediet ako s tym,poslite fotoky a ja vam to porióbm,to je 5 minutova zalezitost 😉

csilla76
10. nov 2008

bubbus ahoj 🙂 co mate nove?mala sa ma ako? 🙂

bubba
10. nov 2008

avoj csill,v pohodicke dakujeme mali sme tu navstevu tak som musela robit dozor 😅 😅 😅 a ty ako?

csilla76
10. nov 2008

dakujem da sa celkom v pohodicke..teraz sa vytesujem....mam take obdobie... 🙂

nawal
10. nov 2008

caute zeny, ja som uz troska pobalila dake vecicky. Mam toho hrozne vela a to som si len dvojo nohavic zobrala. 😝