Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

karolinkafe
17. jún 2009

Juj baby, musim vas sklamat, ale fotky tak skoro asi nebudu, lebo ja vam pisem len z mobilu a odtial sa mi foto na konika pridat neda 😒 Len co sa budem moct pripojit na net z mojho pc, tak urcite pridam 😉 Dala som jednu fotku na facebook, totiz jedine tam sa mi z mojho telefonu da... a ta by mala byt pristupna verejnosti 😵 Tak mozte skusit, volam sa Karolina Feckova.

hesmaali
18. jún 2009

Karolinka drzte sa a na fotky si pockame 🙂

sara2008
18. jún 2009

salam dievcata!!!!! ako sa mate? karolinkafe a odkial presne je tvoj muzik? moj z marrakechu..ako sa dari malej?musi byt chutna,pisala si ze vlasky ma tmave,a plet zdedila po tebe alebo po tatovi?moj syn je blondavy po mne,aj svetly,ale crty ma po manzelovi..este aj oci ked sa narodil mal take modrosive,ale teraz su uz hnede..... princess ja som dalsia z radu marockych manzeliek,tak ak budes nieco potrebovat sa ozvi.. 😉 emma nepridete?!?!

suzi4
19. jún 2009

Slm žienky!

Srdečne pozdravujem 🙂

Karoli, ako malá princezná? A Ty sa cítiš ako v roli mladej maminky? Čakáme fotky!

Ostatné sú tu pomerne nové dievčatá, všetky vítam!

Zizula, mabrook k sobášu, nech máte krásny život jeden po boku toho druhého...

Sara, ako v I? Čo nového?

Hesmaali, Ty nie si náhodou v Damašku?

Príjemný večer!

karolinkafe
19. jún 2009

Sari moj drahy je povodom z Agadiru, ale vyrastal v meste Khenifra, ktore je v strednom atlase, medzi Fezom a Meknesom. V Agadire je krasne, planujeme si tam postavit domcek, nech mame kam chodit na prazdniny 😉
Mala ma dlhe tmave rovne vlasky, ocka ma tiez tmavo sive zatial, ale to sa v prvych tyzdnoch meni, tak uvidime neskor. A pokozku nema uplne bledulinku ako typicke blondave babatka, ale zas ani tmava vobec nie je, taka normalna 😀
Suzi je to fakt krasne, sme z nej obaja namakko 😀 Tatko si ju stale vylozi na hrud a tak siestuju, alebo ked sedi tak si ju da na plece, tato poloha sa jej asi najviac paci 😀 Uz aj ja ju tak davam ked place a ukludni sa, lenze nemozem tak nic robit, s nou na pleci, tak som ju "okabatila" a polozila cez vankus, ktory sluzi ako nahradne plece 😅 Ale zas nie je to tak stale, pekne spinka v postielke, alebo aj na nasej posteli sa jej paci 😵

csilla76
20. jún 2009

Ahojik zienky 🙂 Prisla som vás ku na chvilku 😉

Karolinka trosku oneskorene blahozelám k meninám a gratulujem k malej princeznicke,zelám vsetko dobré,vela stastia a lasky 😵

Vitam nové zienky a pozdravujem kazdeho. 🙂 cmuky maminkám i nemaminkám aj detickám 😵

karolinkafe
20. jún 2009

Csillka a ja ti dodatocne gratulujem k narodkam 😉 😵 😵

csilla76
20. jún 2009

Dakujem Karolinka,si zlatá 🙂

Potom ked budes moct tak pridaj fotecky,aby sme mohli kuknut vasu prinnceznicku 😵

nawal
21. jún 2009

salam zenusky, ako sa mate? my tu mame "krasne" irske pocasie 🙄 Uz viac ako tyzden prsi a prsi.
zas som sa d
ala na chudnutie, tento krat ale uz aj cvicim 🙂 , mam doma trenera tak som pod jeho vedenim 😀

bubba
21. jún 2009

cauteeeeeeeeeee tu boli narodeninyyyyyyyyy????vsetko najlepsieeeeeeeeeeee cmuk 😵

csilla76
21. jún 2009

Ahojicek 🙂 prajem krasnu nedelu 🙂
Bubba diky si zlatá 😵 ako sa máte? 🙂
Nawal aj tu sa od vcera dost ochladilo,fuka vietor a prsi,ale ani to ukrutné teplo nebolo dobré. 😉

karolinkafe
21. jún 2009

tak vas potesim, aj u nas prsi 😀 A to je dnes prvy letny den....a tu je navyse sviatok hudby, takze vsade su koncerty, zabava, nevadi, aj tak by sme s malou nesli. Popozerame si koncert v telke 😅 cela rodinka pokope, lebo dnes je tu tiez den otcov, tak som drahemu spravila jeho najoblubenejsie jedlo - lazane a ako dezert palacinky s jahodkami a slahackou. Uz aj ideme vecerat 😉

sara2008
23. jún 2009

salm zienky!pridavam sa k zlemu pocasiu,je tu chladno a fuka,kazdy den burky ☹ ..blahozelam vsetkym oslavenkynam k ich sviatku,aj ked oneskorene 😉 ,a zaroven posielame pusinky!!!!!

omfahad
24. jún 2009

Salam aleikom sestricky, ako sa mate? enshallah ste vsetky ok 🙂
No teraz si mi urobila Karolinka chutky na palacinky, mnaaaaam 😝 no a to som si nedavno povedala, ze trebalo by neake to kilecko zhodit..... 😎

omfahad
24. jún 2009

Nawal, mne pomohla 90dnova dieta, zacala som ju drzat, no po 2tyzdnoch som prestala(kedze este dojcim a citila som ze mam menej mliecka), ale podarili sa neake 4kila........ 😉 Este ked k tomu pripojis cvicenie, tak bude to super, ja potrebujem dat dole hlavne BRUCHOOOOOOOo, takze snazim sa cvicit......ale to len tak mierne 😀

hesmaali
25. jún 2009

Suzi4:Nie,nie som z Damasku,ale rada by som sa tam pozrela 🙂 inak Tunis.

hesmaali
25. jún 2009

Karolinkakafe:Esteze Den otcov je iba raz za rok 🙂 ,inak na lasagne mame u nas poradovnik,aspon sestrine deti,ale v obmedzenych casovych intervaloch,lebo vazne to dlho trva, aspon mne 🙂 a este kefteji......

suzi4
26. jún 2009

Čafte baby!

Nawal, vitaj opäť v klube! Ako bolo v SY? Ako deti?

Hesmaali, prepáč, pomýlila som si Ťa s niekým... Ako v Tunise?

KArolin, cmuk malej princeznej...

a všetkým veľa slniečka, kt. máme zrejme už deficit 🙂

emna
26. jún 2009

Ahojte zienky!po dlhsej dobe sa hlasim! 🙂 ako sa mate? karolinka co mala?kedy budu fotecky?
Sara juj no neviem pri takomto pocasi sa asi na lago nedostanem! ☹ ale dufam ze sa to zlepsi!syncek sa ma ako?
o tyzden cestujem na slovensko tak sa uz hrooozne tesim na rodinu akamosky a znamych! a dufam ze drahemu sa tiez podari prist zatial slovensko pozna len z fotiek...
vsetkym zienkam prajem pekny vecer

jamila
27. jún 2009

Ahojte dievčatá...
tiež sa konečne hlásim po dlhej dobe 🙂...novinku mám len jednu a to tú, že konečne sme s manželom úspešne podali všetky potrebné dokumenty na ambasádu a teraz budeme 3 mesiace čakať na rozhodnutie....no dlhé čakanie to veru bude ....
Suzi ja by som už tiež uvítala troška slnečného počasia....stále som v nejakom strese a už ma to celkom začína ubíjať...
Bodla by nejaká dovolenka, ale tento rok ju musím oželieť....a čo vy ?...aj sa chystáte niekde na dovolenku ?
Karolinkafe už vlastne na dovolenke je...xixi.... na materskej... 🙂

jamila
27. jún 2009

Pozdravujem aj ostatné dievčatá...

Csilla, Bubba a Nawal je fajn Vás tu opäť vidieť 🙂

karolinkafe
28. jún 2009

Jamilka by som rada vedela aky mudry clovek matersku nazval dovolenkou 😅 Urcite to bol chlap 😝
Juj na buduci piatok mi pridu rodicia, uz sa neviem dockat...a ani oni, kedy konecne uvidia malu. Moja Mamka uz pocita dni ako deti pred vianocami 😀
Inak som zabudla, Ivkina Princeznicka mala narodeniny, tak neskoro, ale predsa, zelam vsetko naj a posielam pusinku.

bubba
28. jún 2009

cau karol,neboj z driny sa nakoniec predsa stane aj dovolenka a chvilku sa da aj porelaxovat..ivka???Ty este zijes?seeecko najlepsie malej 😉

ivka19
28. jún 2009

ahojky babulky moje

bubi,este zijem 😝 😝 😀 😀 ale ideme sa svk,tak tam sa trochu na dovolenke vyrelaxujem 😵 dakujeme za gratulacie aj tebe karolinka vdaka 🙂

karo,kukla som fotecky malej na fb,no krasnucky mix 😵 😵 krasna princezna 😵 😵 tak nech si ju potom vasi uziju poriadne a ty si tu matersku "dovolenku" trochu vychutnas 😀 ale neboj pride obdobie,ze sa budes doma aj trochu nudit a potom zase obdobie ako mame my teraz,mami toto co,mami toto,mami pod,mami sadni ,mami hrat,mami pisat...... 😝 😵

jamila,tak hlavne je ,ze ste to uz podali a tie 3 mesiace,sice dlha doba,ale ubehne to rychlo,hlavne teraz cez leto a potom uz budete konecne spolu,drzim palce nech to vybavia na ambasade co najrychlejsie.

zdravima aj ostatne babulky, csilluska,safi,nawal,suzi 🙂

karolinkafe
29. jún 2009

Baby ja som len zartovala. Mala je super babo a uz teraz sa obcas doma nudim 😅 Uz si aj zvykla na rozdiel medzi dnom a nocou, v noci niekedy vydrzi spat aj 7 hodin 😉 Sem tam zaplace, vacsinou v rovnakom case - okolo stvrtej-piatej poobede, podla mna to bude z "nazbieranej" horucavy pocas dna (pritom doma je chladok a je iba v plienke, ale pri tychto tridsatstupnovych horucavach....), no potom sa okupeme, napapame a hned je lepsie 😉 Ja som si skor myslela, ze teraz ma clovek najmenej roboty a to prave orechove este len pride....ale ked pisete, ze potom si najdem viac casu a budem sa citit ako na dovolenke tak vam verim 😀

safiah
autor
29. jún 2009

karol ja som sa citila ako na dovolenke ked mi deticky len papali a spinkali teraz sa veru na dovolenke moc necitim mam sa co obracat 😉

pensadorcallisto
2. júl 2009

karolinkafe... blahozelam ti... chcela som tu najst nejake prve prikrmy a hned som si spomenula na teba... akurat mi tu sedi maly, tak sa mi zle pise, takze len tak narychlo.... fakt super, ze mala je uz na svete

bubba
2. júl 2009

mne zasa MD zacala asi v dcerkinom veku 1,5 roka.dobre sa vyspim,aj sa sama prehra,aj je zodpovedna ze si dava na seba pozor a neublizi si a pod...ale mat tak take dvojrocne dvojicky to si ani neviem predstavit akoby som za nimi stihala 😀

safiah
autor
2. júl 2009

my sme s manzelom zistili ze su ako anjelici vtedy ked sme raz mali jedneho choreho a druhy chodil raz so mnou alebo s manzelom von.uplne je to ine ked je doma jeden a ked su dvaja.dokonca viac pocuvaju osobitne ako nahle sa spoja uz je to chaos opakuju po sebe ked jeden tak aj druhy a aj s venovanim je to tahsie ked si chce jeden so mnou citat a tomu druhemu to vadi tak je boj o knihu hadzanie sa o zem surodenecke bitky.heh uz len cakam kedy to obdobie prejde 😀

bubba
2. júl 2009

safiah mozem ta ubezpecit ze to obdobie este len zacina 😅 😅 😅 moja to ma uz asi pol roka a bojuje sama so sebou a to velmi uspesne 😀 😀