IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

annaanna
11. apr 2008

ahoj taky, ja dobre 🙂

takyna
11. apr 2008

ahoj anna, dnes je deň narcisou, musím si kúpiť 😉 , a čo porábaš?

annaanna
11. apr 2008

moja, no došla som do práce a mrkla na maily a na koníka, ale stále ma tu dakto vyrušiuje
a ty čo porábaš, pracuješ?

takyna
11. apr 2008

tvárim sa , že pracujem 😉 , ale pôjdem do banky, a tak...a konečnepiatok...

lenka20
11. apr 2008

ahoj raketky 😵
gabika gratulujem k bijucim srdieckam, je to super, prajem nadherny zvysok tehotenstva a nech su obe fazulky zdravuckeeeeee 😵 😵 😵
ja dnes idem na konzultaciu, tak potom poreferujem co sme spachali 😉 paaaaaaaaaa

zulka29
autor
11. apr 2008

Dobre ranko, konečne piatoook 🙂

Jujka, necítim žiadne 🤐

annaanna
11. apr 2008

taky, tiež pracujem budem končiť papa

zuzla80
11. apr 2008

Dobré ránko raketky,
Gabika aj ja ti gratulujem ku krásnym srdiečkam, a nech to úspešne dotiahnete do konca.
Lenka ahojky, tak som zvedavá, čo Krajko vymyslí. Dúfam, že niečo určite.
Zulik, Taky ahojte a aj ja sa pridávam, konečneeeee piatooook 🙂

lenka20
11. apr 2008

ahoj zulicek - ides v pipkinych slapajach 😉 😀 ziadne priznaky rovna sa tehu 😵 😵 😵

takyna
11. apr 2008

Zuzlík ahoj, kedy máš konrolu?, lenka napíš čo ste s Krajkom spáchali, som velmi zvedavá, ja idem v pondelok niečo spáchať s Gaťovou 😉

zulka29
autor
11. apr 2008

Ahojte Zuzlik, Taky, Leni 🙂

Lenik, som akási pesimistická tento krát 😔 nemôžem si pomôcť, optimizmus nikde 😖

takyna
11. apr 2008

prečo zulka, ten pesimizmus?

zuzla80
11. apr 2008

Taky akú kontrolu myslíš 😕

Zulik s pesimizmom to ďaleko nedotiahneš, no no. Embryjka určite bojujú a ty k nim takto pesimisticky. To predsa nemôžeš. Hlavu hore a bojujeme ďalej no nie? Ešte nič nie je stratené.

takyna
11. apr 2008

Zuzlík, myslela som kontrolu zulky, je to u vás také podobné tie mená 🙂 , sorry, kedy plánuješ IVF?

zuzla80
11. apr 2008

V pohode Taky, že by som sa premenovala 😨
My IVFko asi jún/júl, ešte mi nevolali, že je schválená žiadosť, ale predpokladám, že s tým by problém nemal byť. Len musím poriešiť ten nešťastný zub. A ty ideš na pohovor ohľadne KETu? Inak Gaťová je super však? Mám z nej veľmi dobrý pocit.

mirinda10
11. apr 2008

taky, takze nech mas v pondelok dobru spravu a nech ides na KET aspon budeme KETovat spolu aj ked mne nie a nie prist ovulka dnes som 16DC a teplota nizko iba 36.5, takze asi sa mi posunie cyklus a ked uz chcem KETovat, normalne mam 28 dni ale tento mesiac to bude asi dlhsie strasne ked sa uz tesim nech uz ja nieco robim aby som bola tehu ale hadam sa dockam aj ja

zulka29
autor
11. apr 2008

Taky, tak ja idem na krv v piatok o týždeň... 😅

gabika24
11. apr 2008

ahojte babulky. zatiaľ znova len na skok - ďakujem za gratulácie, veľmi mi odľahlo, keď som videla tie srdiečka zlatučké...
zulka - žiadne príznaky = naozaj tehu, tak začni myslieť pozitívne... 😉
lenka, spáchajte tú správnu vec, taky aj ty v pondelok 😉
katy, daj vedieť ako ste na tom...
pekný deň všetkým 🙂

kuspitka
11. apr 2008

ahojte,nepoznate niekoho kto ide na ICSI?

zulka29
autor
11. apr 2008

Gabi a ty si nemala prá´íznaky? 😀 😎

takyna
11. apr 2008

zuzlík to nemusíš, ja len tak , že sa mi občas preskočia písmenká 🙂 , zuby sú riadne svinstvo keď bolia, mala by si si ho poriešiť čím skôr, budeš mať pokoj 😵 , Gaťová je veľmi milá, aj ma mám z nej výborný pocit, chcela by som ju povyspovedávať, čo a ako so mnou, uvidíme ako sa mi vyjadrí, dám vám vedieť hneď ako prídem z Martina 😵

zulka29
autor
11. apr 2008

prá´íznaky = tak toto sa mi podarilo 😀 😎
príznaky som myslela....

gabika24
11. apr 2008

zulka, ak mám úprimne povedať, ani nie, aj prsia ma prestali bolieť, tak som sa prestala sledovať...
no vidíš a dvojičky. jediné, čo ma bolelo, bol chrbát - ale to ma sem-tam aj normálne, takže...
mysli pozitívne. a jediné, čo som vravela aj mužovi, že niečo vo mne to proste nechce vzdať (keď som si našla tú krv)...
pri malej som tiež nejaké príznaky nemala...
takže prá´íznaky = žiadne príznaky = tehu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

takyna
11. apr 2008

zulka nestresuj sa ani tehu príznaky nemusia byť zárukov , napr. ja 😒 , iba pár kíl u mňa navyše, dôležité je nestrácať nádej a pozitívne myslieť, ja už to teraz viem, ale v praxi to budem aplikovať až na KET-ku 😀
Gabinka opatruj sa , dúfam, že ťa budeme nasledovať aj ostatné s tým tlkotom srdiečok 😀
mirinda ja som tiež zvedavá ako dostanem mrchu, mávam ju rôzne od 28-33 😠

zuzla80
11. apr 2008

Taky tak dúfam, že spáchate tiež niečo dobré. Určite sa ozvi.

Gabik to ti verím, že ti padol veľký kameň keď si videla biť krásne srdiečka mimištekov. Tak nech to aj takto pekne pokračuje ďalej. Veľmi ti držím palce

Kuspitka myslím, že je nás dosť, ktorý mali metódu ICSI vrámci IVFka. Ak chceš vedieť niečo viac, tak sa kľudne pýtaj. Rada ti poradí hocktorá z nás 😉

Zulka, veď nepamätáš na Pipku, žiadne príznaky=pozitívne tehu 😉

kuspitka
11. apr 2008

zuzla ako to vlastne prebieha cele to icsi ?vies co by ma najviac zaujimalo ze ked mi vyberu vajicka oplodnia kolko najviac mozu dat domna

zulka29
autor
11. apr 2008

zlaté ste babule 😵 😎 😀

takyna
11. apr 2008

Zulka začne to tento týždeň tie tehu-príznaky, uvidiš 🙂

takyna
11. apr 2008

ináč ako vidím, máj zase rozbieha vlnu KETAčiek

gabika24
11. apr 2008

áno, zulka, začne, tiež si myslím. potom bude rovnica:
žiadne príznaky= tehu
tehu príznaky = tehu....
no a ostanete tu tehotné všetky 😀 😀 😀 😀 - myslím to vážne...