• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

30. decembra 2013 
takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru :wink:
11. jún 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, takže predsa si zakladateľka- ten názov sa nedá prehliadnuť :slight_smile: som ťa našla
tak ja sa pridávam, aj ja chcem babatinko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
nech táto prinesie všetkým vela radosti
11. jún 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja,aj ja beziiiiiiiiiim.... :grinning: do ciela...teda ak sa nepodari prirodzene do augusta...
11. jún 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni veru dufam ze dobehneme vsetky do ciela a odmena je nasa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, super nazov, lenik
:wink:
aj ja sa chtiac nechtiac hlasim za bezkynu! :wink:
11. jún 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, výstižný názov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak sa teda pripájam k behu a verím, že ho úspešne zvládneme všetky :wink:
11. jún 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, tak vám v novej témy všetkým držím palce, aby ste sa čo najskôr dočkali svojho šťastíčka v podobe bábätka. :wink: :slight_smile:
11. jún 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu - pod cislom 8 :wink:
11. jún 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja vas vitam, este pockame aj na ostatne, hlavne nech sa nam tu vsetkym zadari :dizzy_face:
11. jún 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka-odtialto uz len na matersku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
11. jún 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, nova tema :slight_smile:
ahojte :wink:
ja mam KETko 17.6. O den skor ako som predpokladala.....
11. jún 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej nova temicka...lenka chvalim za pekny nazov :slight_smile:
11. jún 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte reKETky ....no vlastne odo dnes už bežkyne - maratónkyne :slight_smile:

Lenka to je fakt výstižný názov to sa musí uznať :wink: ...niektoré už bežia veru poriadne dlho a aj 2 maratóny by už odbehli a niektorým stačilo zabehnúť aj "pol maratón" a tie šťastnejšie to celé zmákli na 800-vke :slight_smile:
..kočenky verím, že nám všetkým ktoré sa tu stretneme táto témička prinesie to vytúžené "šťastie" presne v takej podobe ako písala v úvode Lenka :dizzy_face:
11. jún 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru ak skoncime na materskej potom zalozime temu:
IVF maraton skonceny - bezime dalej .... aby nebolo jednemu mimi smutno :wink: :slight_smile:
11. jún 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka supewr tema este suprovejsim nazvom,tak sa pripajam k vam,mam uz 2 neuspesne ivf-ká za sebou tak verim ze do tretice vsetko dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a prajem to kazdej z nas aby sme mali coskoro vsetky tie vytuzene miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dobrý nápad pripájam sa aj ja a verím že v mojom prípade tiež do tretice všetko dobré :wink:
11. jún 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak som rada, ze sa vam temicka zapacila a stopercentne to dobehneme baby, to si piste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nooo, chcela som, aby bolo jasne, ze nie sme ziadne zaciatocnicky - ale jasne ze aj zaciatocnicky su vitane :wink:
11. jún 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy - tak to ti budem drzat palciaky, thuj thuj pekne nam to tu nastartuj ako jedna z prvych v cieli :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bežím s vami , dúfam že o nejaký ten týždeň už budem mať nejakú fazuľky v brušku :wink:
11. jún 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééj baby - nová témička :grinning: Aj ja sa pridávam do maratónskeho behu s víťaznym koncom v podobe voňavého uzlíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2008 o 12:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooj :slight_smile: Super nová témiča :slight_smile: Verím, že všetky baby v tejto téme budú mať dialnice a budeme musieť založiť ďalšiu tému. napr. Cieľ maratónu :slight_smile:
Havka, držím palce na krásnu úrodičku :slight_smile:
Taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Csilla dlho som ťa tu nevidela, ako sa máš?
Kvetuška pekne oddychuj a mužíček nech sa o vás pekne stará :slight_smile:
leni ako sa mávaš?
A dúfam, že všetky tehuľky na nás naprskajú kopu tehuvírusov :grinning:
11. jún 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, tak ja vám tu posielam tehu vírusy, ako vždy pekne vyškerené, aby ste aj vy mali dôvod sa takto usmievať, takže riadne chytajte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - dúfam, že dosť pre všetky a každá si chytí aspoň jeden.
držkajte sa...
11. jún 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi ahoj, ako sa máš? Dík za vírusiky :slight_smile:
Nevieš kedy pustia takynku?
11. jún 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super temicka, idem vam pridat na ten beh zopar vitaminov :grinning:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a PPPPPPPPRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRSSSSSSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
pre vsetky bezkyne
11. jún 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy :slight_smile:
11. jún 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, mandy :slight_smile: :dizzy_face: chytááááám do zásoby a ďakujem
11. jún 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeje, pekny nazov temy na pokracovanie starej :dizzy_face: super :wink:
11. jún 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...stafetacky :wink: ... posielam do novej temy prsky utierajte monitory :sweat_smile: .... a kazdej pre zaciatok na testiku krasne D1... :dizzy_face:
11. jún 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tanitta, chytaaaaam tie prsky :slight_smile: a hadam sa dockame aj tych D1 :wink:
11. jún 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanittka, dík za prsk, musela som si ísť po handru a utrieť monitor :grinning: .
11. jún 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaa, tu ste, Lenka ďakujem za info :slight_smile:
11. jún 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok