IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zabkaevka
13. mar 2008

Tanittaa, nie nemám svalovicu, ani nijaké podobné pocity, len práve, keď teraz sa idem "špehovať" mám pocit, že mám mravenčenie v kolenách, ale to asi preto, že sedím s prekríženými nohami ☹ hmmmm netuším, aké príznaky máme mať, ale je fakn o tom si písať a hovoriť si že je to iste z tehu 🙂
Takyna, ani mne sa nechce, vôôôôôôôôbec, akoby jarná únava, aleo čo, čo na mňa nezvykne doliehať, skôr naopak, ja sa jarom prebúdzam 🙂 ako snežienka 🙂
uvidím v pondelok, čo doki povie. mangel mi práve volal a vraj si mám na seba dávať pozor a šetriť sa 🙂 tak idem 🙂 teda dnes zo mňa žiaden osoch, no vlastne som už napísala dva listy a ešte jeden ma čaká, ale je náročný tak neviem či nie až zajtra ho dokončím.

gregy
13. mar 2008

Ahojte babuky!! Tak nám sa no naše IVF posunulo z júla na máj a keby som nechcela ísť na laparku tak už aj tento mesiac!!!! Taká som natešená, že až 😵. Ozaj ste tu niektorá čo ste boli v GF na jednodňovej chirurgii? Ja by som mala ísť na laparku 9. apríla .... Neviete mi popísať ako to tam prebieha? Ďakujem.

mysiatko
13. mar 2008

ahojte babule,pozeram ze ste rozprudili celkom zivu debatku....palculienka drzim palce na pozitivny vysledocek dnes poobede...gabika zabka takynka vam prajem aby to cakanie velmi rychlo ubehlo 🙂 🙂

tanitta
13. mar 2008

Gregy.. a preco ides na laparku ked ides na ivf?...nie je to zbytocne?

gregy
13. mar 2008

Mne našli urea a myko plazmy a moja obvodná mi vravela že tie potvory vedia až rozleptať vaječníky aj vajcovody tak že nech radšej na to idem a okrem iného špiním už asi rok a z toho 7 mesiacov užívam Duphaston a vôbec mi nezabral tak sa chcem uistiť že som OK. No a môj muž má veľmi málinko spermií takže chcem si byť na 100% istá ...

tanitta
13. mar 2008

aha.. no ja neviem... prave ivfkom sa obachadzaju tieto problemy)nepriechodnost,zly spg.. atd)...laparkou mozu odstanit len nejake zrasty a popozerat to tam...co by riesilo problem pri normalnom snazeni... inak sa sa mi to zbytocny zasah do organizmu pokial budete skusat uz len ivf... ale treba pocuvat doktorov ... to je len moj sukromny nazor.... nech sa rychlo zadari;)... pa

kika312
13. mar 2008

Ahojte!!!!!!......MYSI 🙂 🙂 🙂

lenka20
13. mar 2008

ahojte zlaticka, len vas chytro pozdravim, lebo dnes nestiiiihaaaaam, ale aspon mi to rychlejsie ubieha 😉
vidim, ze stres napreduje 😀 palculienka drzim palce na poobedie nech si tehulka 😵 😵 paaaaaa

gregy
13. mar 2008

tanitta dík, dúfajme že sa zadarí. A ja som sa na laparku rozhodla ísť aj kôli tomu, že hned na prvom sedení nám v CAR povedali, že laparku určite pokiaľ nevyjde prvé IVF ... no a ja som sa rozhodla že idem už pred prvým IVF ... verím že som urobila správne ... u mna hlavne rohodlo to nekonečné špinenie ... 😉

tanitta
13. mar 2008

leni stale behas vsak?... napisem ti IP..

palculienkkka
13. mar 2008

lenka20... dakujem... ešte 40 minút a volám... Lenka 19.3.ti budem držať palce 😀

kika312
13. mar 2008

Palculienka drzim silno palce .Mna tiez caka2 .KET.Tak dufam,ze druhy uz vyjde na 100%u kazdej

palculienkkka
13. mar 2008

kika312..dakujem..bodaj by to bolo pravidlo :OP....jéjjj mi máme rovnaký počet príspevkov :oP

dracik1
13. mar 2008

ahojte babulky...ako culo pisete...mame cakatelku na // palculienka, tak drzim palceky a posielam tehu virusiky ....ale vidim, ze si dobre naladena 🙂
ani skore uzdravnie, to je dobre, ze lezis...aspon si trosku oddychnes...
leni ako????
gregy....tak ides na laparku......v podstate to nie je nic strasne, mne ju robil Drabek z Gyn fivu....ale robil mi ju v marci 2007 ....cakala som, ze urcite potom otehotniem spontanne.....ale pomohlo mi az IVf v novembri......ja by som asi nesla na laparku, pokial to nie je nevyhnutne....ked nad tym rozmyslam teraz....lebo mi aj tak nic nezistili a pri ivf to je asi aj zbytocny zasah....

palculienkkka
13. mar 2008

dracik.. pozitívne naladená...ja by som už najradšej počula o pozitívnom teste.... už to beriem "SPORTOVO".. tak povediac... nemôžeme sa tomu podávať.... je potrebné VERIT v seba, v Boha a v priateľoch... BLAHOZELAM k dvojickám :OP

dracik1
13. mar 2008

katy, ako? nemas ist na ketko teraz nejako? lauri, to je hrozne s tou sliznickou neporiadnickou.....mrazaciky v dusiku a nic, na slaktrafenie..... 😠
citala som, ze veracruz ma 3 embriska a chce si ich dat vsetky naraz.....mne napr. doki povedal, kedze sme mali 8 bunkove krasne...ze obe maju sancu uchytit sa a uchytili sa..... 🙂 .....urcite ak su krasne by som si mozno nedavala vsetky 3 ale dala by so si zamrazit aj to jedno, nech to stoji , co to stoji.....

zulka, ako???vydovolenkovana....takze 16.3. zaciname.....???????baby, ked bude krajsie pocko, musime skocit niekam na zmrzku 😉 uz sa nam tak zjarnieva, comu sa strasne tesim....mne ti moji bambulaci po obede robia riadne presuny..este som im dopriala fajnovu kavicku...ti si ziju 😀

dufam, ze nevadi, ze som sa vam tu tak rozpisala....

gregy
13. mar 2008

dracik1 ver že sa mi do toho veľmi nechce ale vravím si že to môže len pomôcť a budem mať istotu že som ok, môj muž mal pri každom spg. max 1 živú spermiu takže si hovorím že ak je niečo čo pre úspech môžem urobiť ja idem do toho ... . a ako dlho ti trvalo pokiaľ si sa dala po laparke do kopy?

skybaby
13. mar 2008

ahojte kocky ... mozem sa opytat? citam vas dlhsie a manzela teraz caka spermiogram a uvidime co potom ... moj lekar vsak spominal ze by som mala absolvovat laparku podla vasej debaty som teraz pochopila ze ak je zly spg a ide sa rovno na ivf tak je laparka zbytocna?

palculienkkka
13. mar 2008

dráčik...vieš čo máme spoločné ? taktiež mi dávali dve 8-bunkové embryá :OP a jedno 4-bunkové... ešte dvadsať minut ..och

dracik1
13. mar 2008

palculienka, dakujem a straaasne drzim palceky.........

palculienkkka
13. mar 2008

skybaby... v našom prípade to bolo tiež tak..zlý spermiogram .. a šup na IVF..

fedra
13. mar 2008

palculienka ... tak velmi drzkam palceky

palculienkkka
13. mar 2008

idem volať :O/ tfuj tfuj tfuj

kika312
13. mar 2008

Ja ani neviem kolkobunkove som mala ,mne sa uchytilo ,ale hcg mi kleslo a MS este nemam tak uvidim co z toho bude.....Palculienka som nervozna z tvojho vysledku ako ti to dopadne.

dracik1
13. mar 2008

gregy, tesne po zakroku som lezala minimalne...., len ma strasne boleli ramena z tych plynov co do mna nafukali...asi 2 dni , to bolo asi najhorsie...najkrajsie bolo zaspavanie na operacnom stole 😀 , operovali ma vo stvrtok, v utorok v pohodke do roboty...trosku jazvicky pobolievali ale nic strasbne.......a nasledujuci vikend som bola na 20 km ture 😀

skybaby, ak mate zly spg tak ani IUI vam asi nenavrhnu...ale rovno IVF a tam si myslim, ze laparka nie je potrebna......ved ti vajka oplodnia rovno v misticke a vlozia...akurat , ze je mozno dobre, ze pozru maternicu v akom je stave....aby sa dobre bambulky uhniezdili? co vy na to baby?

palculienka, take krasne embriska??....tak to verim, ze minimalne jedno babo uz cakas 🙂

takyna
13. mar 2008

palculienka, držím silno palčeky, prežívam to normálne s tebou 🙂 😵 🙂

zabkaevka
13. mar 2008

palculienkaa, vraciam sa stále na fórum aby som videla u teba pozitívny výsledok 🙂 tak OK ešte počkám pár minút 🙂
skybaby, no áno ak je zlý spg presne nie je žiaľ čo riešiť, ani tvoja laparka by zrejme nepomohla.
U nás ja mám vsjo OK 🙂 ale mangel má zlýýýý spg ☹ takže nemali sme ani mi iné východisko, iba ak by manžel išiel na operáciu, čo by znamenalo dlllllhé liečenie sa potom, a toľko som nechcela čakať.
juuu palculienkkka normálne som aj ja v strehu že ako??? dúfam, že jedine pozitívne 🙂 🙂

palculienkkka
13. mar 2008

negatívne :O(

zabkaevka
13. mar 2008

kika, takže to si bola tehu ale hcg ti hleslo tak si myslíš že nie si?? alebo ako? a čo to je hcg??

zabkaevka
13. mar 2008

nieeeeeee palculienka, to mi je ľúto ☹ ☹ ☹