• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Babenky, ďakujem vám tiež :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
17. mar 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky :slight_smile:
Gabi, veľmi držím palčeky, aby bolo všetko v poriadku.

Taky, podľa toho čo píšeš, to vyzerá nádejne :slight_smile: , len to nechcem zakríknuť, preto hneď ťukám na drevo :wink:

Leni, tebe tiež veľmi držím palčeky :slight_smile:

Tie, ktoré čakáte dnes na výsledky prajem po druhej tie najkrajšie telefónaty.a samozrejme vysoké HCG :slight_smile:

Mirusch ahoj :slight_smile:
17. mar 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka diky diky :dizzy_face:
17. mar 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé miné, kočky, ja normálne stresujem. Ešte dve hodiny a volám :slight_smile:
17. mar 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, tpfuj, tpfuj, nech to dobre dopadne :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
17. mar 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka uz sa ti to kraaaatiiii, chceme tu tehuvlnu, takze len krasne spravicky, OK :wink: :dizzy_face:
zabka a tebe nerobili vobec sono :confused:
17. mar 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka o kolkej ideš do MT , v stredu?
17. mar 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky pojdem hned rano na pol siedmu asi... na sono a hned na krv, nech som rychlo vybavena, chcem ist potom do robotky.....
17. mar 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak isto, musím tam byť čo najskôr, lebo idem do roboty a už sa teším :slight_smile: , a býva strašné vela žien v pondelok
17. mar 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky :grinning: ale my ideme v stredu :grinning: ale zien tam bude aj tak urcite neurekom, lebo ved je pred velkou nocou, takze isto naobjednavali maximum na stredu-stvrtok.....a naozaj sa tesis do roboty :confused: :confused:
17. mar 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chodíš Leni najprv na sono a potom na krv?
17. mar 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka máš recht, vidíš nechodím do roboty, tak je to pre mňa pondelok :wink:
17. mar 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt sa teším úprimne do roboty, a hlavne na moje kolegynky a kolegou lebo sme super kolektív :dizzy_face:
17. mar 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, nie nerobili mi sono :frowning2: aj ja som si myslela, že mi urobia, veď je to rýchlejšie. ale nevadí, veď krvou je to zase presnejšie. Ale to čakanieeee :frowning2: a rozmýšľanie ako to dopadne
17. mar 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, na sone by ti len povedali aká je vysoká sliznica. Málokedy tam je už vidno fazuľku. Takže krv je naistejšia a najpresnejšia v tomto období. Ja verím v pozitívnu správičku :slight_smile:
17. mar 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka - ako pise mapka, niekedy uz nieco vidno na sone, ale castejsie nie, az o dalsi tyzden, takze mas na sono cas :wink: ale chytro povedz ako dopadla krvicka :confused: :confused: :confused: ved uz su dve preeeeeeec :grinning:
takynka- ano, najprv chodim na sono, lebo mcgyver chodi na pol siedmu do prace, prezlecie sa a hned berie na sono, takze sono sa da odbit veeelmi rychlo a potom len pockat na sestricky na krv, vacsinou ked takto chodim tak som prva-druha vybavena :wink:
17. mar 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka a ja stále trčím tam dlho, lebo presne opačne to robím, najprv na krv, potom sono, a už je žien plná čakáreň, v stredu opačne, skúsim aj ja na tú pol siedmu, hádam sa stretneme
17. mar 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka tak akoooo? Držíme palce :wink:

Inak ak by to ešte niekoho zaujímalo, tak som našla link na práškovú Macu: www.tealand.sk v sekcii peruánske bylinky.
17. mar 2008 o 14:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raketky pa, ja uz musim bezat domov a zabka stale nenapisala ze je tehu, zabka, uz nenapinaj :dizzy_face:
paaaaa, zajtra som tu zas a pekne sa vsetky opatrujte :wink:
17. mar 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paaa Lenik a oddychuj dobre :dizzy_face:
17. mar 2008 o 14:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka este stale nic ????
17. mar 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, negatívne :cry: :cry: :cry: :cry:
plačem ako debil. nevládzem už, nemám síl, fakt je to kruté.
17. mar 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabkaevka je mi to ľúto :pensive: :pensive: :pensive:
17. mar 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabkaevka, bože, negatívne? :frowning2: :frowning2: To je mi veľmi ľúto, zlatúšik....
17. mar 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabkaevka :frowning2: :frowning2:
17. mar 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabkaevka mrzí ma to :frowning2: :frowning2: :cry:
17. mar 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi to velmi luto zabkavenka :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. mar 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím porozmýšľať, ako to ďalej riešiť. Moje telo je OK, a tak prečo sa emryjká neujmú??? hmmm kde robím chybu, do kelu. Manžel povedal že pôjde na operáciu, ale to je dlhé lakte a ja čakať nechcem. A opäť skúšať? 2.KET? mám ešte 4 mrazáčikov, ale čo ak to opäť nevyjde?? zase byť zlomená, veď to je veľa aj na koňa. večer sa taaaak opijem. Kočky to je neskutočná bolesť, neskutočná ..
17. mar 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka je mi to ľúto :frowning2: poriadne sa vyplač, vyzlosti, zajtra bude určite lepšie aspoň trošku, určite. Len musíš byť silná a bojovať ďalej. Nemôžeš to len takto rýchlo vzdať. Musíme bojovať, nič iné nám neostáva. Držím ti silno palce do ďalšieho boja. Drž sa :wink:
17. mar 2008 o 15:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabkaevka - chúďa :frowning2: ale možno to raz vyjde,
17. mar 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok