• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
jasne :wink:
28. mar 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra ja som bola 2x na IUI a presne tak ako si povedala, presne tie iste casy som aj ja pichala pregnyl a aj som bola na IUI, takze by to malo byt OK, nemusis sa strachovat, urcite je to v poriadku
28. mar 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra a zabudla som prajem dve II o dva tyzdne :slight_smile:
28. mar 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
28. mar 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas za co, drizm palce, a uz si bola na iVF ? ked stale skusas IUI ? My sme dvakrat a dost a povedali nam ze je to skoda vyhadzovat peniaze, ze nam radsej doporucili IVF
28. mar 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IVF som zvladla bez ujmy na zdravi ale ET nevysiel tak sa teraz napchavam liekmi pred KETkom, to bude mesiac :frowning2: cakania, ale snad to dobojujeme tentokrat do stastneho konca
28. mar 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, este sme neboli na IVF.
Nam to zas doporucil, pretoze jediny problem je v protilatkach na spermije co vytvara krcok. Takze to zatial skusame takto. Ale ak sa to nepodari teraz, podame ziadost na IVF aj my.
Len ked tu tolko citam o tych nie moc stastnych koncoch IVF, dost sa toho bojim
28. mar 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra My nemame vobec zidny problem, ja som normalne otehotnela a potratila som v asi 6.tyzdni pred 2,5 rokom a odvtedy to nejde a nejde a uz sme vyskusali vselicomozne a uz mi aj vysiel minule pozitivny test z krvi, ale na druhy den bol negativny ...... takze my nemame problem s protilatkami, ale aj tak to nejde, nakoniec nam poradili 2x IUI a zase nic no v januari sme boli na 1.IVF, oplodnili sa nam vsetky vajicka a to v kvalite 1 a 2, co bolo velmi dobre ale na emryotransfere sme si dali vlozit jedno a nechytilo sa a tak teraz ideme skusit KET dve embryjka vlozit a uvidime ako to dopadne.
28. mar 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko! :slight_smile:
Krasny slnieckovy vikend :slight_smile:
29. mar 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko katy2. Velmi slniečkový nie je , u nas je pod mrakom :unamused:
29. mar 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko aj odo mňa - už vlastne skôr deň :grinning:
pekný víkend všetkým... :slight_smile: - u nás prší, takže tiež ho nemáme slniečkový - aspoň čo sa počasia týka... :wink:
29. mar 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den, ked uz ste zacali s tym pocasim tak v ziline prsi :frowning2:
29. mar 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas sa uz mraci :unamused:
29. mar 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeee tak tu pršalo a teraz konečne vykukuje slniečko :wink:
29. mar 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, nebola tu Pistica? Už jej vkladali embrijká?
30. mar 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
dnes je tu akosi mlkvo :unamused:
30. mar 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte raketky, takze ja som konecne od nedele bez krvacania a spinenia, teraz sa uvidi, co mi tento mesiac pripravi :wink: co mame nove :confused:
31. mar 2008 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenka20 :slight_smile: nebojkaj všetko bude ok, ja idem 8.4 na prvý odber vajičok, :wink: , čo je KETko?
31. mar 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte raketky :slight_smile:
Zulka, Tanička držkám palce, nech to pre tentokrát dopadne omnoho lepšie :wink:
Lenik, Jujka, Kvetka a zvyšok ahojte.

Tak my sme v piatok vypísali žiadosť s Dr. Gaťovou, navrhla nám ešte raz skontrolovať protilátky a urobiť genetiku (ale tú máme v poriadku) - kvôli tomu potratu. Ostali sme pri Puregone, že ak som na neho dobre reagovala, tak zbytočne meniť.
A mám info, že budú Helík rozšírovať, vraj kúpili pozemky pri Helíku, tak by vraj mali začať stavať asi ešte tento rok. A videli sme tam nejakého nového mladého dokturka hmmm. Aj nás oslovil, či čakáme na neho. A inak všimli ste si, že tá jedna zo sestričiek (čo zvykne brať krv) je tehulka? Mala také pekné bruško :slight_smile:
Tak toľko pikošiek z Helíku :slight_smile:

Pozdravujem vás všetky a prajem pekný začiatok týždňa :wink:
31. mar 2008 o 08:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinuschka ani neviem, čo na to povedať, len verím, že to už na budúci mesiac dopadne lepšie. Držkaj sa moja a nebuď smutná, asi to tak malo byť.

Katy gratulujem k prvej tabletke, tak konečne si sa dočkala. Držím silno palce :wink:
31. mar 2008 o 09:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte raketky :slight_smile:
zuzla aj ja som si minulý týždeň všimla sestričku tehulku :slight_smile:
ja sa mám akosi v posledných dňoch divne, mávam silné krče a stavy nevoľnosti (bolesti hlavy, závrate...škoda, že nie tehu, tým by som sa tešila) :unamused: dnes som volala Krajkovi, či je to normálne a tak idem zajtra na sono. už mesiac neužívam žiadne lieky, tak hormonálne by to byť nič nemalo :unamused:
zajtra snáď budem múdrejšia, keď sa pán zázračný na mňa pozrie :wink:

všetkým Vám prajem krásny slnečný deň, plný pohody a dobrej nálady :slight_smile:
31. mar 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...raketky..
Zulka.. fijha tolko noviniek :wink: ... kedysi sa mal helik stahovat do vrutiek asi v r 06 vtedy tam bola ta afera ked v heliku boli tie najomne problemy a znemoznili presonalu vstup do priestorov(prave v tom case som bola v stimulke) poviem vam bola to "sranda":frowning2:....ale uz je to nastastie za nimi ten problem...bolo to aj v TV v tom case.... bude to len zase pre pacientky fajn aby sa citili zase o nieco prirodzenejsie a nie ako "sardinky" a samozrejme aj to zase skvalitni vsetko ostatned vsetko suvisi so vsetkym.. :dizzy_face: ...v tomto im velmi fandim je vidiet ze sa snazia a to vo vsetkych smeroch ...... :wink:
31. mar 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzla ty vies ze nie si Zulka :sunglasses: ... :sunglasses:
31. mar 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Táni :slight_smile: :grinning:
31. mar 2008 o 09:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzla.. rada vidim taketo usmevy na tvari :grinning: ...a jaky je ten novy dr? stal by za hriech? :grinning:
31. mar 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte raketky :slight_smile: lenka,zuzlik, tanitka, ellianka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
zuzlik ty si iná spionka! To je dobre, že chcu helík rozšíriť, aj majú nové kádre hmmm. A čo ten nový doktor, bude z neho mcgyver II.? :wink: dúfam, že si budú brať z nášho krajka príklad a budú sa o nás vzorne starať :slight_smile:
ellianka, dúfam, že to nebude nič vážne, mna také všelijaké stavy po dobratí liekov držali ešte pár týždňov- také pobolievanie bruska a tak- ale za to mohla asi aj tá moja cysta. Inak asi behnem zajtra tete doktorke, nech mi ju kukne- či praskla alebo tam ešte mrcha je :wink:
31. mar 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani, inak my baby sa nezapreme, hned reagujeme na nového chlapa :grinning:
31. mar 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bude doktor z hôr :sunglasses: alebo ak bude patrat po pricinach tak derik
31. mar 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A už je tu ak Zulka :wink: Ahojte raketky :slight_smile:
31. mar 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj slniecko... tak ako? kedy ides na utz?
31. mar 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok