• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
ajojte raKETky :wink:
Misi gratulujeme k dvom // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: supeeeer, ma nasleduje :wink: len tak dalej aj ostatne :wink:

mam vam odovzdat pozdrav od dracika, je v nemocnici, zacal sa jej skracovat krcok, tak si ju tam preventivne nechali, vraj asi tyzden-dva. Ak skracovanie neprestane, budu ju musiet zasit, ale babatka su ok, tak snad jej to dobre dopadne. Budem vas priebezne informovat :wink:

my sme boli dnes v poradni, babatko sa ma culo k svetu, pan doktor ho cele pomeral, ma uz vyse 25 cm a na 99% cakame dievcatko :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka gratulujem k dievčatku :slight_smile:
31. mar 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elli dakujeeeeme, tesime sa z toho :slight_smile:
31. mar 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja cakam na vysledok po kete :slight_smile: mala som ist vo stvrtok alenemozem tak pojdem v piatok :slight_smile:
no ale rozhodla som sa na 10 den testnut a to je zajtra, tak drzte palce.
lebo sa chystam zvysit statistiku ketu :slight_smile:
31. mar 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hava držím taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto silne všetky palce :dizzy_face:
31. mar 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elli dakujem :slight_smile:
minule som sa dozila len 8 dna po ET a teraz je to lepsie :wink: no dufam ze to budu // :grinning:
31. mar 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že budú :wink:
31. mar 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citim sa uplne inak ako vtedy....aj ked teraz to mozu robeit tie hormony na ket
31. mar 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PIPKA- :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: -gratulacia,takze bude mat taino doma smolu :grinning: -ste v prevahe :wink: ,a uz vies ako sa bude volat princezna? co sa ti paci ake mena?,uprimne sa tesim-robis mi taku radost a pozdravuj dracika,nech uz konecne odpociva,lebo je asi velmi aktivny :grinning: -ze nech jej to tam rychlo prejde,nech je tu medzi nami a posiela tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: -pre DRACIKA pre stastie a jej male dracatka
31. mar 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havi drziiim palcekyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
diorka, bude to Hanka, to sme mali jasne este pred tehu :grinning: a tatinko sa na dievcatko veeeelmi tesi, on ma dievcatka rad :dizzy_face:

a dracika pozdravim, ak budem mat cas, tak za nou aj zbehnem :wink:
31. mar 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej Hanka to je mile-uz ju vidim malinku,to bude poklad -tatino a mamina ju nespustia z oci :dizzy_face: a kolko uz vazi?
31. mar 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem kolko vazi ale meria malo cez 25 cm, takze veeeliky poklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14.aprila idem na ten morfologicky utz, tak budem vediet aj kolko vazi :wink:
31. mar 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, to je super..., už je z nej "veľká" kočka... len sa pekne držkajte...
havka, veeeeeeeeeeeela šťastia...uvidíš, budú dve II
31. mar 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem za palceky :slight_smile:
pipka hanka je pekne meno :wink: uz aby sme aj my vyberali meno :sweat_smile:
31. mar 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika a tvoja dcerka sa ako vola? Nemas v pase meno... :unamused: :dizzy_face:
havi, zajtra dufam tu najdem smajlikov a dve palicky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. mar 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko, ak Lenka nevytiahne tému dopredu, musím ja :grinning: :sunglasses:

Pipi, to je super že bude Hanka, ty už máš 20 tt, to letí, o chvíľu už rodíš :wink: . Pozdravuj Dráčika :dizzy_face:
1. apr 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1.Apriiiiiiiiiiiiiiiiiiil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
1. apr 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dior, sa mi tak zda, ze ty tiez skaces z temy do temy ako ja :grinning:
1. apr 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj zulinkaaa,
veru veru leti to :wink: Za dracikom skocim asi v piatok, ak chces mozes sa pridat, ale ty budes asi v robote, ze? :sweat_smile:

ale na stvrtok drzim palcekyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a blahozelam vsetkym k dnesnemu SVIATKU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.
havka, ako? testovala si? tak nás nenapínaj a napíš, že sú dveII :slight_smile:
1. apr 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneska velke bacha 1.april :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte raketky ja len tak rychlo, este som ani nestihla pocitat co ste napisali, ale vidim pipnku - pipka gratulujem k dievcatku, tak bude hanka, tesim sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale uz ju tolko nekrm, je akasi dlhaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: pozdrav prosim odo mna dracika, nech sa pekne opatruje :dizzy_face:
a dakujem za gratulaciu - dneska oslavujeeeeeem :grinning: :grinning:
1. apr 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulinka tak kedy bude transfer moja :confused: :confused: aby som vedela na kedy mam zatat paste :dizzy_face:
1. apr 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babulky vidim ze sa vam super dari len tak dalej nech je leto plne tehuliek
nech tento stat rozdava tie slubene prachy :grinning: :grinning: :grinning:
uz aby ste presli k nam :slight_smile:
1. apr 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipka...aj mne sa Hanka paci :wink: ... strasne by som chcela dievcatko.. ani som neni narocna vsak??? :grinning: .. pekny den kocky.. pa
1. apr 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, v piatok by mal byť ak si to snehuliaci nerozmyslia :confused: :sweat_smile:
1. apr 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, určite si to nerozmyslia, vedia, že ich veľmi chcete :grinning:
1. apr 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, ani ja nestíham čítať všetko, ale pozitívnu správičku od pipky som zazrela, jupííííííí. SOm veeeeeeľmi rada. A ešte aj to že hava sa chce dnes testnúť, už si to urobila hava? držkám pršteky :slight_smile:
tak ja utekám zase pracovať, majte sa krásne.paaaaaaaaaa
P.S.: s mangelom som zatiaľ nepohla :frowning2: ale vyhrážať sa nechcem
1. apr 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok