• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
taky, si zlatko, ďakujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dytka tak to ti verím, každý na tie hormóny ináč reaguje, ja vo všeobecnosti viacej jem keď som nervózna, takže to u mňa bolo aj tým :dizzy_face:
3. apr 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika čistú pravdu som ti napísala, ja som mala pred rokom 85-kg a to som nebrala žiadne hormóny, schudla som na 67kg a teraz som zase na 74kg po stimulke
3. apr 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna, dyta ja mam dojem, ze nejem vobec a len sa nefukujem zo dna den coraz viac a to aj dost pravidelne sportujem
3. apr 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki :grinning: :grinning: :grinning: - si ako ja (teda ja som asi o 3 cm nižšia a asi o 1-2kg tažšia) - myslím s tým priberaním a manželom... :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nezaberá mi po 35- ani veta, že sexom proti obezite :grinning:
3. apr 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dytka, ja som po normálnom IVF schudla, a po tom mimomaternicovom som bola najchudšia od mojich asi 15 rokov... :slight_smile: ...ale tie estrofemy pred KET...hrúza...
ale zhodím ich, toho sa nebojím, radšej by som ale bola teraz tehu aj s kilečkami navyše :dizzy_face:
3. apr 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ale hlavu hore! nemôžu byť len samé "vychrtliny"..
ja chodím na jeden kurz jazyka a moja učitelka je poriadna baba! ale tolké sebavedomie, ktoré má,
to som sa fakt ešte nestretla.. ona je úplne vyrovnaná, spokojná, a ešte k tomu má muža, ktorý na nu
strasne žiarli a neskutočne ju miluje... tak?... každá sme iná a pre svojho mužíčka najkrajšia :grinning: :grinning: :wink:
3. apr 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre tromi rokmi som zacala behat na korculiach denne 25 km a za mesiac som mala 12 kil dole, len ked sa zatial neda, je zima, uz som bola trikrat ale to je na uhnatie si priedusiek
3. apr 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som čítala na bleskovkách, že Beghemová Viky sa vyjadrila, že je preto taká štíhla, lebo presexuje celý deň s Beghemom a tým sa udržiava v takej štíhlej línii, no čo nezobereme si od nej inšpiráciu????? :grinning:
3. apr 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: a chcelo by sa vam celý den?
3. apr 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka29 ja beriem tie estrofemy pred KETkom , dnes 9.den a zatial si drzim vahu, dufam, ze to tak aj zostane, zacinam byt z toho nervozna, nech to uz mam za sebou
3. apr 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dyta občas aj chcelo, len neviem čo môj muž na to :confounded: , asi by sa nedožil vysokého veku
3. apr 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ja sa zatiaľ lúčim, je mi s vami dobre, ale povinnosti a dieťa volajú :grinning:
3. apr 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna ja som minule prisla na take zistenie ak uzivam utrogestan tak sa mi ani nechce :frowning2: som akasi otapena , horor kto by to bol povedal, nastastie mam tolerantneho manzela a chape tie moje stavy teraz, aj ked by som sa k nemu mala niekedy trosku spravat lepsie, ale tie hormony so mnou mlatia ako v puberte
3. apr 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte mi napíš gabi ako sa cítiš???
3. apr 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kiki, ja už mám niekedy pocit, že toto je už konečná a ďalej už nejdem...ale asi vždy pôjdem ďalej...hmmm.... koľko máte mrazáčikov?
3. apr 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki aj ja som bola taká pri utrošovi, a hormóny sa tiež stále prejavujú
3. apr 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Gabi, pa :slight_smile:
3. apr 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zial iba 2 dvojkovych :frowning2: takze tento pokus a zase odznova, lenze mna znervoznuje aj to, ze teraz som doma, lebo ma vyrazili z roboty v lete aj kvoli neustalemu vynechavanie z roboty a chodeniu po doktoroch, tak len sedim doma a aj korunky chybaju a no hladaj si robotu, ked nieco taketo planujes a ked sa aj zamestnam, kto mi bude tolerovat to chodenie do sanatoria ? je to na nervy
3. apr 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no......... cítim sa ako kedy. predvčerom som o 01.00 hod. grckala - mužíček sa bavil, že väčšinou bývajú ranné nevoľnosti, ale ja musím byť výnimka, tak musím mať zo zásady nočné :grinning: :grinning: :grinning:
dnes mi je celkom dobre, ale včera mi bolo blbo celý deň a ešte k tomu sa mi ani nič nechcelo... väčšinou sa mi točí hlava a je mi zle - ale negrckam - až na pár výnimiek... ale dá sa to, hlavne, keď vieš, prečo... :dizzy_face:
zatiaľ sa majte :slight_smile:
3. apr 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kiki a okrem toho pri utroši máme vnútry z neho...brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kiki, ja už mám tiež poslednú várku :pensive: ....držme si palce :sweat_smile:
3. apr 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy ides ?
3. apr 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, ja tiež mám problém v práci, rozhodla som sa spolu s mužom, že ak mi nevyjde KETko tak dám, výpoveď a idem na živnosť naplno , lebo toto obmedzovanie zo strany zamestnávateľa proste nenávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gabča dávaj na seba veľký pozor, máš zodpovednosť za 3-deťúrence :wink: , oddychuj kolko sa ti bude dať pá
3. apr 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna ja som doma uz skoro rok a to cakanie na nieco, co nechodi cele dni zavreta sama doma, na nervy, manzel chodi domov neskoro vecer, uz si hladam aj robotu, ale nic nie je vhodne a ked nieco je tak ma tam nechcu, na nervy
3. apr 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka29 kedy ides na KET ?
zuzik, tak dúfam, že to bude úspešné... :slight_smile: ja idem až na konci apríla :frowning2:
ahojte baby, dnes sme boli na prvom utz a cakame jedno babatinko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dyta ja idem 14.4. sa to tu rozbieha tych ketaciek na april, je jar tak budu vsetky uspesne :slight_smile:
3. apr 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok