IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kikina666
4. apr 2008

lenka20 ano ja som mala predlzenu kultivaciu v heliose, ideme dat vlozit 2 dvojkove, teda ak z nich nieco bude ked sa rozmrazia, minule sme dali jedno jednotkove a nechytilo sa, tak teraz skusime 2, v utorok ideme do heliku na uty a na pohovor pred KETom, uz sa neviem dockat, co nam povedia a na kedy to naplanuju ale podla toho co som vypocitala ja podla podkladov co mi dali ku ketu by mi to vychadzalo 13.-14.4.

lenka20
4. apr 2008

tak potom neni o com - kiki 😉 drzim palce nech sa tie dve snehuliaciky uchytia 😉 🙂
jujka - jasne, ze mam protekciu, recepcna ma uz pozna len vojdem, ani meno nemusim vraviet - som skratka uz raketa 😀 😀 aky je rozdiel to neviem, len su to skratka 2 rozne hormony a betaHCG je ten jednoznacne tehotensky, lebo nejake HCG v tele mozes mat aj ked si netehotna, ale betaHCG maju vylucne len tehulky 😵kazdopadne HCG sa pohybuje v desiatkach az stovkach a neskor viac a beta HCG sa pohybuje v omnoho nizsich jednotkach, pozitivne je od 0,07j vraj.
tanicka asi sme take otravne ze nam povedia uz vsetko, aj mcgyverove cislo topanok 😀 😀 😀 😀

juja
4. apr 2008

Lenka - dík za vysvetlenie - v tom prípade ma ten môj gynekológ preháňal 3x na odber HCG krvi zbytočne, lebo keby mi urobil odber betaHCG, tak by mu bolo jasné, že nie som tehu .... 😖

juja
4. apr 2008

Havka už je po 15-tej.....tak akooooooo?????? 🙂 nenapínaj nás

lenka20
4. apr 2008

ale neprehanal ta jujka, ved aj betaHCG trva nejaky cas, kym sa vyplavi z tela von. asi podla stadia tehotenstva. radsej nech ta riadne zmeraju ako nieco zanedbat. jujka - nabuduce si pytaj aj ty cisielko a budeme porovnavat, ved coskoro budeme zase tehulky, co povies 😉 😵
havaaaaaaaa, betyyyyyyyyy, halooooo, cakame 😵

betianka
4. apr 2008

lenka na havu čakám aj ja, a ja som mala už včera výsledok, bohužial len hraničné hcg, tak pravdepodobne sa neuchytilo, ale v utorok mám kontrolný odber preistotu 😒

juja
4. apr 2008

Lenka no ja by som nedbala byť aj zajtra tehu, alebo aj včera bolo neskoro... 😉 ...musíme vydržať kým príde rad aj na nás asi nemôžeme byť všetky naraz tehu...pekne postupne ...najprv tehu vlnka....potom vlna....tsunami...a potopa 😵

lenka20
4. apr 2008

jujka 😀 😀
betianka - to som nevedela, ale hranicne moze stupat, len sa asi krpec neskor uchytil, aj ja som mala hranicne a o styri dni kraaaaasne stuplo, tak sa nebojkaj, este to moze byt dobre, hlavne ked nekrvacas 😉 tak nech ta v utorok zaklincuju vysokanskym HCG 😵 😵 😵

betianka
4. apr 2008

leni moc ti ďakujem, šak uvidíme, a nevieš aké si mala betahcg? ja 0.8 , a 0.2 je už negatívne

hava77
4. apr 2008

oni v heliku este nemaju vysledky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a pokaslal sa mi aj mobil!!!!!!!!
zeby znamenie? 🙂
sorry ale chytam uz paniku 🙂 🙂 🙂

betianka
4. apr 2008

hava fakt? a dostala si sms??

betianka
4. apr 2008

hava a máš rezervný telefón moja? 🙂

katy2
4. apr 2008

Ahojte! 🙂
hava, strasne ti drzim palce, aby aj krvicka potvrdila to, co bolo na uzv 😵 😵 😵

gabika24
4. apr 2008

ahojte, hava, bude to ok...
niekedy chodia výsledky neskôr... - aj mne sa to viackrát stalo... držkaj sa, o chvíľu budeš vedieť, že si tehu 😉

betianka
4. apr 2008

babule tehu vlna pokračuje, hava je pozitívna, písala mi sms 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katy2
4. apr 2008

hava, este raz blahozelaaaaam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
aj KETka vychadzaju 😵 😵

juja
4. apr 2008

Havka to je super 😵 😵 😵 😵 blahoželám ....tfuj, tfuj, tfuj ,aby sa to nezakríklo 😉

.....tehu vlnka sa nám zväčšuje 😵 😵 Betianka tak dúfam, že aj ty nám ju tu v pondelok o niečo zase zväčšíš...držím ti palce 🙂

gabika24
4. apr 2008

hava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - čo som vravela? teda, čo sme tu viaceré vraveli? 😵

betianka
4. apr 2008

jujka dík budem sa snažiť, ale až v utorok 🙂

mirinda10
4. apr 2008

hava tak gratulujem, baby tak hor sa KETovat ono to funguje jupiiiiiiiiiiiii uz sa tesim budeme skoro tehu

betianka a ty sa musis snazit, vsetko bude dobre neboj ja tomu verim stale je nadej ja som mala HCG 00000
tak tam uz nic nenarobis

kikina666
4. apr 2008

hava gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to je supeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrr, akosi sa nam tu stehulkovava

juja
4. apr 2008

Betianka tak ten jeden deň teda ešte vydržíme, ale v utorok to už musí byť tutovka 😉 😵 Verím, že v utorok bude úspešná ďalšia Heliosáčka 🙂

tinucha
4. apr 2008

Hava, super!!!! Gratulujem a prajem krásne a bezproblémové tehotenstvo! 🙂 🙂 🙂

betianka
4. apr 2008

o.k. juja, ja by som to oddialila aj o mesiac, tak sa bojkám toho telefónu o tretej, nie len o jeden deň 😀

kikina666
4. apr 2008

mirinda10 ty ides kedy na KET ?

kikina666
4. apr 2008

betianka, neboj sa vsetko bude dobre 🙂 a dalsia tehu 🙂

katy2
4. apr 2008

kikina, vsetky budeme tehu 😵

kikina666
4. apr 2008

katy2 my budeme ketovat naraz aspon zatial to tak vyzera, uz sa neviem dockat utorka, povedia mi den D, teda dufam, ze bude vsetko ok

katy2
4. apr 2008

ktory DC si? 😉

kikina666
4. apr 2008

katy2 dnes 10., v utorok mam ist do heliku na pohovor s embryologom a na utz