IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

bianka30
4. apr 2008

dufam ze sa nehnevas, ale teraz to strasne potrebujem. a to mi prave volali svokrovci ze boli na navsteve u nejakej tetky, to je jedno, ale pravda je ze u nich sa to koti... 2 synovia cakaju babatko, dalsi maju asi mesacnu dceru... doteraz som to nejako zvladala a tesila som sa strasne s kazdym ale dnes nejako nevladzem. a to mi este kamoska volala dnes ze aky je to skvely pocit ze ide 1x na poradnu. ja jej to tak neskutocne prajem, tiez boli na IVF a su tehotny po 3 rokoch, ale na druhej strane jej tak strasne zavidim az sa hnevam sama na seba... som blba...

kikina666
4. apr 2008

nehnevam, mne tu tiez vela bab pomohlo, je to v pohode, aj ja som stastna ze mozem aj ja niekomu pomoct

bianka30
4. apr 2008

som chora a este som aj dnes dostala mrchu , tak to bude tyyyyym

bianka30
4. apr 2008

a este som aj sama doma, a hlavne uz nemozem plakat pred manzelom, lebo si myslim ze ma toho akurat dost... boze prepac ale ja tu revem ako sprosta...

kikina666
4. apr 2008

bianka to je normalny pocit mas icq ? mozeme popisat, ale takto mi to ide strasne pomaly

bianka30
4. apr 2008

nemam okupujem manzelov pracovny notebook...

kikina666
4. apr 2008

a su veci, ktore by som nerada rozpisovala do chatu, nieco z mojich pocitov

bianka30
4. apr 2008

je mi to jasne... jedine ak sa ti chce tak do IP

kikina666
4. apr 2008

nevadi tak budeme takto kecat, ja tiez niekedy nenavidim kamaratku, co byva vedla u susedov, ktora ma chodi stale provokovat s kocikom, je to neprekonatelna p.... , otehotnela kedy chcela v tretom mesiaci isla lyzovat do alp , dieta ziadny problem, o nejakych problemoch nema ani potuchy a chova sa ako krava a co nemate deti a bla bla bla... a v partii mame znamu, co otehotnela a ked zistila ze bude mat chalana tak zahlasila, ze keby vedela ze to bude chlapec ze ho nechce ....

bianka30
4. apr 2008

no pekne, tak to u nas zas nie, nemozem povedat, nasi znami su strasne zlaty, velmi sa snazia nam pomoct, ale niekdedy to tiez nieje lahke. vsetci maju deti { z toho je jedno nase krsna , mam ho aj v albume} stasne ju lubim, ale tiez nieje jednoduche ich vidiet moc casto. zakazdym chodim domov v depke ale snazim sa to nejako zahrat lebo muz to uz nezvlada a potom sa zbytocne hadame.. v niektorych veciach ma nevie pochopit... ale aj tak ho lubim lebo sa snazi ako sa len da...

kikina666
4. apr 2008

vsetko je to na nervy, ked si zoberies, co vsetko robime pre to aby sme mali nejake babo a ked vidis ze iní tie deti nechcu, tiez mame v partii babu, co strasne chcela asi 6 rokov nemohli mat, isli na ivf a na prvy sup mali chlapceka, a po 8 mesiacoch ho strcila opatrovatelke a isla do roboty ... nechapem takychto ludi, co by sme my s manzelom dali za to aby sme mali babetko, uz nas to stalo aj kopec penazi, stresov, nervov a vysledok ziadny, ale musime bojovat

kikina666
4. apr 2008

ani moj ma v niektorych veciach nevie pochopit, uz sme dosli do stadia, ... zase places ? tak idem radsej prec, lebo viem ze ti nepomozem ... odkial si ?

bianka30
4. apr 2008

netreba sa vzdavat, to by bolo asi najhorsie. velmi drzim palce kazdej jednej co tu je lebo viem ze si to zasluzime...
neviem sa dockat toho ked to vyjde, bude to naozaj asi ten najkrajsi pocit na svete... velmi sa na to tesim..
viem si predstavit ze to nebude jednoduche, ani s financiami, lebo mame hypo.uver, ale to uz asi kazdy...ale viem ze si tehotenstvo a materstvo jedneho dna vychutnavat naplno ako sa len da. uz teraz sa bojim toho ze to dieta bude max.rozmaznane... hehehe dufam ze mi to polovicka nedovoli moc,, len tak trochu...

kikina666
4. apr 2008

raz ked som mala strasnu depku som citala tu na chate jednu vec ohladlom toho kolko to stoji "kaslat na peniaze, ked si nemam co dat do detstkej izby" a bola to svata pravda, vykaslat sa na peniaze ked to pomoze , kazda ktora si tym prejde si to dieta zasluzi , a je to tu super ked drzis na rukach ten maly uzlicek, keby to bolo na chlapoch, tak by sa na to nikdy nedali, moj manzel ma hrozu si dat zobrat krv a odpadaval pri kazdej injekcii ktoru mi pichala kamaratka, lebo sme chodili vecer ku nim pichat a samozrejme zapijali kazdu jednu injekciu, chlapi ... netreba sa vzdavat, treba bojovat ale aj tak to nie je lahke, ja mam teraz vselijake mozne nalady, ale vzdy ma potesi ked tu niektora napise ze to vyslo, dodava mi to tu silu a trosku povzbudenia a viem ze sa tu mozem vyrevat na ramene komukolvek, lebo vie o com to je

bianka30
4. apr 2008

som z bA teda zo samorina cca 25 km od BA.
je mi lepsie, ver alebo nie, ale aspon to co som sem mohla napisat mi pomohlo... aspon som to dostala zo seba a viem ze si to niekto precital. velmi pekne ti dakujem ani si nevies predstavit ako moc...
ty si odkial

kikina666
4. apr 2008

ja zo ziliny, nemas za co, je to tu taka komunita ze pomahame si jedna druhej ako sa da, aj to ze sa mozes niekomu vyrevat a vykecat ti velmi pomoze, dnes podporim psychicky ja teba, zajtra ty mna a mozno niekoho kto to tiez bude potrebovat ... musime si pomahata a povzbudzovat jedna druhu , lebo inak to nejde, ti nasi chlapi nam vo vsetkom nerozumeju a ked okolo seba nemas nikoho komu by si to mohla povedat, aj mne pomaha ked mozem s niekym pokecat, s niekym kto vie o com to vsetko je

hava77
4. apr 2008

dievcence prepacte mi ten dnesok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
najprv nemali v heliku vysledky, pokazil sa mi telefon, potom som volala nech mi volaju na druhy telefon ale nevolali. potom som zavolala zase ja a gatova na mna ze " nemozme sa vam dovolat, uz kolko vam volame ale mate jedno stastie ze na tehotnu sa nesmie kricat!" a to bolo asi vsetko co si z toho telefonatu pamatam 😀 😀 😀 😀 😀
musim volat v pondelok ze co vraveli dalej ...... 😅
no potom sme s manzelikom prerumadzgali pre obchodom asi 5 minut 🙂 - nakup sa samozrejme nekonal, tak sme to sli povedat rodicom a pripitky sa nejak rozbehli no a nadejny otecko je teraz mimo 😀 😀 😀 😀 😀 😅
tak sa majte a este raz sorry ze som vas dnes tak natahovala 😕
zelam vam vsetkym cim skor taky krasny telefonat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
lenka na vysledky beta hcg sa spytam v pondelok ked budem volat kedy to mam ist na kontrolu
inak vravela gatova, ze od januara sa im uspesnost KETU drzi na 50% - co je pre nas vsetky vyborna sprava 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bianka30
4. apr 2008

je to pravda, mame odlozene peniazky ale bohuzial len na 1 pokus, na dalsi by sme si museli but pozicat alebo setrit a ist na to neskour...bohuzial nezarabame az tak moc, respektive musim setrit aj ked budem na materskej lebo ten uver nieje sranda platit len z jedneho platu... ale nad tym nechcem ani len rozmyslat lebo z depky by som sa uz vobec nevyhrabala...
zatial to beriem tak ze to nieje priorita...

bianka30
4. apr 2008

hava vidis a taketo info ma z depky vedia dostat a vidim ze vsetko co sa tu deje ma nejaky zmysel... neskutocne ti gratulujem a tesim sa s tebou .... davaj na vas pozor a nadejnemu tatkovi sprav zajtra polievku pomoze mu to hehehehehe,,,,, blahozelam....

kikina666
4. apr 2008

hava77 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmm posli nejake tehu virusiky, ja sa chystam ne ket o 10 dni, sa to akosi stehotnieva tu, takze drzkaj palce aby aj my sme o 3 tyzdne pripijali, krasne tehulkovanie a vychutnaj si to 🙂

kikina666
4. apr 2008

bianka30 ... ze je to super, ked niekto napise takuto povzbudivu spravicku 🙂

bianka30
4. apr 2008

asi najlepsia sprava dnesneho dna... hovorim ze clovek aspon vie ze to ma nejaky zmysel... uz sa tesim ako tu o 3 tyzdne budes pisat ty....

hava77
4. apr 2008

kocky dakujem 🙂 sme neskutocne happy,
ja som v ket nejak nedufala, ale chcem vsetkych povzbudit nech veria aj v neskutocne 😉
ja som dnes nejak pozitivna 😀 neviete cim to bude 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
4. apr 2008

bianka30 no tak to dufam, ma to tu zmysel, jedna drzi druhu, mne tiez ked je smutno tak tu sedim a pismenkujem a vzdy mi to pomoze dostat sa z depky, patris k nam a my ta podrzime ked to budes potrebovat 🙂

kikina666
4. apr 2008

viem cim to bude hava, kolko si si davala mrazacikov, ja mam naplanovane ketko o 10 dni a mame 2 dvojkove embryjka ... ake si mala ty ?

kikina666
4. apr 2008

hava77 posli virusiky, teraz ich potrebujem co najviac 🙂 pjosim

bianka30
4. apr 2008

kikinka velmi pekne dakujem . pustila som si priatelov a budem koncit lebo ide manzelik domov a nechcem aby ma tu nasiel, lebo by pindal... ale urcite sa este ukazem. dnes som ti neskutocne vdacna ze si tu bola, velmi naozaj veeeeeelmi si mi pomohla, snad si ani nevies predstavit ako velmi moc...
naozaj z celeho srdca dakujem

kikina666
4. apr 2008

nemas za co, keby si chcela nieco viac mail : kika@rvt.sk 🙂 dobru noc a sladke snicky

bianka30
4. apr 2008

dakujem , zapisem...

kikina666
4. apr 2008

papa dobru nocku a pozdrav manzelika 🙂