IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kikina666
7. apr 2008

lenka neboj, je to na najlepsiej ceste, teraz sa akosi rozbieha tehu vlna, takze si na rade

takyna
7. apr 2008

kikuš díkes 🙂 , máš sa?
lenka aj mne je to divné prečo bol problém, snáď nám to vysvetlia v Helíku

lenka2008
7. apr 2008

kikina, ja chodim do gynfivu. Tiez som pocula, ze troch nevkladaju. Ale rozmrazili vsetky tri, dve boli po 4, jedno trojkove. Sama doktorka navrhla, ze vlozia tri a tak na mna divne kukala a hovorila o tej moznosti do 12tt. A povedala, ze nerada by este raz zamrazovala, lebo nemusi to dopadnut ok. No, vidim, ze tiez mas dilemu - kolko vlozit ... 🙂

kikina666
7. apr 2008

no uz je to lepsie ako vcerajsie depky, ale ten chrbat z hodiny na hodinu horsie a prsia ma zacali boliet takze si neviem ani miesto najst, len aby to zajtra dobre dopadlo a bola sliznica taka aka ma byt

zulka29
autor
7. apr 2008

Ahojte kočky,
Lenka 2008, myslela si že dve si mala so 4 bunkami a jedno s troma? Ja mám tiež vložené 3 embryjká, kedy ideš na test?

kuspitka
7. apr 2008

vy chodite do heliosu?

kikina666
7. apr 2008

lenka no ja chcem urcite dve tie dvojkove, ale bohvieco co z nich bude ked ich rozmrazia, mame uz len na jeden pokus zamrazene a potom cely ten cirkus znova ☹

zulka29
autor
7. apr 2008

Taky, to je super, že máš dobré správičky 😉 tak a šup teraz opäť do tehu 🙂

takyna
7. apr 2008

zulka ako sa nám máš mamina? 🙂

kikina666
7. apr 2008

kuspitka ano do heliosu, je to tam prijemne a aj doktori su super 🙂

kuspitka
7. apr 2008

kikinka..to mas pravdu je to tam lepsie .vy uz asi vsetci ste prsli tym cim prejdem ja za par dni

lenka2008
7. apr 2008

zulka, tak sa mi nestracaj 🙂 sme na tom podobne, drzme si palce. Idem na krv 15.4. Ano, myslela som to tak ako pises s tymi bunkami... ty kedy ides na test?
kikina, neboj, ked rozmrazia budu sa mnozit dalej, nemaj strach. Das si vsetky tri? potom zalozime novu stranku "Trojembryove" 🙂

kikina666
7. apr 2008

kuspitka nemas sa coho, nie je to az take hrozne, akurat aspon mne sa zda ze je to na psychiku dost narocne, ale inac v poho 🙂

lenka2008
7. apr 2008

kuspitka - a ty zacinas alebo pokracujes? bola si uz na ET?

kikina666
7. apr 2008

lenka 2008 v heliose mi tri asi nedaju ☹

kuspitka
7. apr 2008

kikinka to sa aj mne zda teraz mi meskala mrcha a som myslela ze som tehotna ale niesom tak som bola sklamana ale co uz .len tie injekcie to pichanie neviem ako zvladnem

kuspitka
7. apr 2008

lenka kus mi to vysvetli co znamena ET niesom vtom taka dobra ako vy

kikina666
7. apr 2008

kuspitka ja som mala z toho tiez strach a pichala mi ich kamaratka a ani som nevedela kedy mi ich pichla a ani tej operacie sa nemusis bat, to je iba take prispatie, ja som predtym absolvovala par operacii ovela dlhsich a bolo to ok

lenka2008
7. apr 2008

kikinka, ved ani v gynfive nedavaju, ale pri troch ti asi daju. Snad. Ked s tym budes suhlasit. Mne to potom napisali aj do toho overeneho suhlasu 🙂 kedy tam ides?

kikina666
7. apr 2008

kuspitka ET - embryotransfer po ivf a KET - embryotransfer zamrazenych embryi

kuspitka
7. apr 2008

kikinka ale ty uz to mas za sebov a mna to este caka.horsie bude ak mojmu muzovi nenajdu zive spermie potom darcu

kikina666
7. apr 2008

lenka v heliose to inac cisluju, my mame embryjka po predlzenej kultivacii a u vas rataju pocet buniek 🙂

kuspitka
7. apr 2008

kikina to este tak daleko niesme

lenka2008
7. apr 2008

kuspitka - injekcii sa vobec nemusis bat, ani operacie. Ja som sa strasne bala bolesti a pred odberom som si pytala vacsiu davku narkozy 🙂 Mali zo mna sou, lebo som otvorila po odbere oci a hovorim, pozor, ja nespim, vsetko citim, narkozy je malo. Aoni rehot - ze vraj uz mate po... 🙂

kikina666
7. apr 2008

kuspitka ja uz mam za sebou tolko toho, ze toto bola malina, cakala som na to skoro dva roky, vzdy sa do toho nieco zosypalo a museli sme to odlozit, laparoskopicku operaciu mi odkladali 7X a ked som sa na nu konecne dostala, nemali volne miesto na gynde tak ma strcili do porodnice k babetkam, dobra liecba sokom po spontannom potrate a pri lieceni neplodnosti

kuspitka
7. apr 2008

lenka tak to je dobre.uz nech mi pride mrcha a uz sa zacne vsetko

lenka2008
7. apr 2008

kikina- tak tomu moc nechapem. Aky je v tom rozdiel?

kuspitka
7. apr 2008

pokial sme mi sa ktomu dostali tak preslo 3roky a teraz musime prezivat toto vsetko nieje to lachke ked aj darcu musime mat

kikina666
7. apr 2008

neviem ale tam kde chodis ty rataju embryjkam bunky a v heliose, ich nechaju v skumavke 5 dni a az potom ich mrazia a to uz maju ovela viac buniek a potom ich podla vyvoja delia na kvalitu 1,2,3

kuspitka
7. apr 2008

mate tu niektora ICQ