• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
no babenky, ja utekam sa okupkakat a varit segedinsky, aj tam su vitaminy v kapuste tak hadam aj to pomoze :slight_smile: neskor sa ozvem
13. apr 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy2 ale bude, aj ty ho budes mat, teda ty sa uz mozes vytesovat, ver mi, :wink:
13. apr 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte raketky :slight_smile: ...chcem Vás len rýchlo pozdraviť a bežím ďalej variť...vepřo-knedlo-zelo :grinning:

Pipka super, že bol výsledok OK, tak už sa nemusíš stresovať ...už si len pekne vychutnávaj tehotenstvo...držkajte sa baby :dizzy_face:

Dráčik no vitaj domka...tak ty len pekne domka polihuj, oddychuj a šetri sa ...... po pôrode sa ani nezastavíš pri tých dvoch drobcoch :dizzy_face: :slight_smile:

Kikinka neboj KETko bude síce asi trošku neskôr, ale bude....sliznica pekne dorastie a šup zmrzlinky do teplúčka.... mamine do bruška :wink: :slight_smile: (a tie otázniky v pase si si stále neopravila!? :grinning: )

Tanitka tak ako sa dnes majú embryšká? ....už vieš kedy máš ET?

Zulka a ty ako??? :slight_smile: ...už sa niečo deje? :grinning: (som hrozná, ja viem, lenže ja som tak straaaašne zvedavá, tak mi to odpusti, ....prosíííím :wink: )
13. apr 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...
Jujka..ano viem :wink: .. vsteky embrijka sa maju k svetu... zajtra et :dizzy_face: ....
13. apr 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tanitka to je supeeer :dizzy_face: :dizzy_face: ...sú bojovníci ako aj ich mamina :wink: .... a koľkých si dáte vložiť?
13. apr 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitta, drzim palce na ET :dizzy_face: nech sa ta uz drobci viac nepustia.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. apr 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy tebe sa už tiež blíži termín testovania...pomalička, ale isto :wink: :slight_smile: ...ako sa cítiš? budeš skúšať testovať aj doma, alebo počkáš na krvičku? :wink:
13. apr 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juja, este je to strasne daleko. zatial vobec nic necitim, vobec, vobec nic.... s tym testovanim uvidim, ako sa to bude vyvijat....
13. apr 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....jéžiš Katy, ja som trdlo....píšem na notebooku a v pase som si zle prečítala - trošku sa mi to odráža - ja som myslela, že testuješ už 15 a ty až 25....ale rýchlo to ubehne neboj :wink: dúfam, že sa doma šetríš a máš kľudový režim :slight_smile: ...budeš do testu doma, alebo pôjdeš do práce?
13. apr 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vdaka babulky;)..
rozhodnem sa az zajtra .. ale najradsej by som bola za vsetky 3....kedze su kvalitne dr viac ako 2 si myslim ze nebude chciet....takze uvidime az zajtra podla situacie ako budu vizerat...:dizzy_face:.. pa pekny den. prajem:wink:
13. apr 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:
čítam tu veľa pozitívnych správičiek :slight_smile:

Katy, držkám palčeky, nech sú na konci kráse // :wink:

Tani, priprav sa, že od zajtra si tehu :slight_smile: :slight_smile:

Kika a ty od utorka :slight_smile:
13. apr 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tani tak zajtra nás poinformuj....my tu na koníku Vám budeme posielať pozitívnu energiu :slight_smile: ...tak pekný zvyšok víkendu :slight_smile:

...idem papať ...dobrú chuť všetkým...ešte sa stavím.... :wink:
13. apr 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juja ake otazniky mas na mysli ???
13. apr 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapa73 akosi uspesnost konkurzov na zamestnanie je nulova tak hadam konkurz na maminu mi v utorok vyjde :slight_smile:
13. apr 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy, velmi ti drzim palce aby si mala na teste // ciarky :slight_smile:
mapka ahoj.....tani, tak mas krasne 3 vajka po soft stimulke, tak to je super

jujka, lenka caute, boze baby ako som na vas vsetky v nemocke myslela, ako sa Vam dari....krasny slnecny vikend
13. apr 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kikinka som Ti cez týždeň písala, že čo tam v pase robia tie ??? - bude úspešný??? - jasné, že bude tak šup prepísať - bude úspešný!!! :wink: :grinning: ..... pozitívne myslenie :slight_smile:

Dráčik - aj my sme na teba aj drobcov mysleli :slight_smile: ...ako sa cítiš? Do práce už nepôjdeš, však?...terez PN a potom rovno materská :slight_smile: ......ja zatiaľ nič nové uvidím v stredu čo mi povie môj gyndoš ...kedy budem môcť na KETko, ale cítim v kostiach, že to tak skoro asi nebude...uvidíme.

Idem sa von prevetrať pokiaľ je ako tak pekné počasie.....pa :slight_smile:
13. apr 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby, 8.4.2008 som bola na KET, mala by som už niečo cítiť? Ja necítim ešte nič a som z toho dosť nervózna.
13. apr 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka.. a co by si chcela citit? :wink:... embrijko sa estelen v tomto case uhniezduje... si 5po et...potom neskor mozes citit popichavanie, mozes zaspinit, mozu sa ti o nieco zdat ze budes mat plnsie prsia take napnute a mozes sa citit presne ako keby na ms.. tehu priznaky vobec neodlisis od ms priznakov.. takze vela trpezlivosti :wink: ...
13. apr 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juja dufam, ze si teraz uz spokojna :wink: ale stale tam taky malilinky otaznicek je
13. apr 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina1 drzim palce :slight_smile:
13. apr 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kiki, tak aj tu ťa prenasledujem :grinning:
tina1 aj ja držím palce.
dobrú nôcku babenky - nejako nestíham koníka :wink: , ale pokúsim sa to napraviť :slight_smile:
13. apr 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc
:slight_smile:
13. apr 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte raketky moje zlate, draciiiiiik - no konecne, uz som sa o teba baaaaala :confused: :confused: moja, teraz sa uz len pekne setri, polihuj a vychutnaj si lenosenie, lebo coskoro ta caka frmoooooooool :grinning: :grinning: :grinning: som rada, ze si OK aj krpcekovia :slight_smile:
pipinka - gratulujem k vysledkom, aj ked som vedela, ze hanka je OK, ale urcite si teraz spokojnejsia, tak aj ty si uz teraz v klude uzivaj tehulkovanie :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
katy, kika, tinka - drzim palce
tanicka moja, tvoje embrijka ma straaasne potesili, budem ich musiet poriadne vystiskat ked pridu na svet, su to sikulky, drzim ti palce na ET a nech su z toho // ako vysite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pridavam sa k jujke zvedavke - zulka, tak akooooo, testla si alebo este len testnes, nechce sa mi verit, ze by si to vydrzala do valera :sweat_smile: :dizzy_face: :wink:
u mna nic nove, dnes sa idem objednat na genetiku, mrcha neprisla, takynka - tebe uz prisla :confused: :confused:
tak piste co mate nove :wink:
14. apr 2008 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne ránko a úspešný (tehu) týždeň želám Vám všetkým raketky :slight_smile:

Lenka ahooj moja, tak zase čakať na výsledky :unamused: ...moja zlatá, máš to také komplikované....hlavne nech sú výsledky OK ...držím palčeky :wink:

Kikinka no, je to lepšie, ale ani taký malinký by tam byť nemusel, hmmm :wink: :slight_smile:

Tanittka ....tfuj, tfuj, tfuj nech sa drobci poriadne zapelešia :dizzy_face: veľa šťastia.. :slight_smile:
14. apr 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:
takže víkend plný pracovnej aktivity je za nami, u nás v záhrade sa už usmievajú na mňa na novo nasadené kvietky :grinning: , pomaly odbije 9-a vyrážame do Martina.
tánitka ja som taká rada, že sú embrijošká , vravela som ti, že to bude ok, pekne si ich potom opatruj aby to bolo krásne tuhulkové :slight_smile: , budem ti držkať veĺmi silno palčoke
leni mrchu ešte nemám ale brucho ma už pobolieva 2-dni, dnes sa k tomu pridružilo bolenie hlavy, a mrchavá a nepríjemná som bola celý víkend, tak uvidíme :confounded:
kikuška pekne sa psychicky priprav na transfer, aby sa nám tu ešte viacej stehulkovalo :dizzy_face:
ostatné tehulky sa opatrujte, negrckajte veľmo,....nechajte niečo aj na nás :grinning: , chichi
a ostatným čakateľkám na výsledky testíkov, prajem len samé pozitívne tehu-výsledočky :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
14. apr 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauky rapotacky;)...
prisla som si este pred cestou pre vsetky tie prskance pre stastie :dizzy_face: ... ja len uz dufam ze mi teraz nezazvoni mobil ze nech nechodim.. dufam ze sa krpci dobre vyspali :grinning: ....
Taky ...ty iddes na pohovor?
Leni... az to klapne budes virtualna krsna mama :wink: ...
14. apr 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tánitka, neboj nezazvoní mobil, bude to ok, :slight_smile: , opatrne na cestách a potom sa ozvi, tfuj, tfuj, tfuj na cestu :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
áno idem na pohovor
14. apr 2008 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky.. takze uz s touto ms ides na to?... budes kuzelna ? :grinning: ...priprav draheho na zmeny :wink:
14. apr 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ešte či s touto, ale aké zmeny ? je to riadna náladovosť k horšiemu?
14. apr 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky...kuzelne su naladovky :sunglasses: ... ale ked zacnes pridavat utros hladiny sa znormalizuju :grinning: ...
14. apr 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok