• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Ahojte.
Lauri drzim palce, nech to vyjde :slight_smile:

Aj Vam ostatnym drzim palce, myslim, ze sa to celkom pekne rozbieha.

Gabika, gratulujem :slight_smile:
15. apr 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedry mám už tabletky doma, čakám na mrchu a výsledky z výteru hrdla či bude negatívny a ideme KET ovať :dizzy_face:
15. apr 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka, ale nevedela som ovládať svoje emócie, keď som videla tú obrazovku, revala som ako debil, ešte že som nebola namalovaná
15. apr 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky vyter ti robili ?
Takze v Heliose nerobia KET v prirodzenom cykle ? Opat sa musia brat nejake tabletky ... bwe,bwe
15. apr 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s hrdla lebo som bola chorá, angína a stále ma bolí keď prehĺtam sliny, a embriologička ma upozornila, že by nebolo dobré popri KETku brať znova antibiotiká, je to logické , berú sa lieky a utroš na rast maternice
15. apr 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky ani sa ti nečudujem. Po tom všetkom čo pred tým prežijeme a plus tie hormóny :slight_smile: je to úplne prirodzené.
Ja ešte aj teraz, keď tu niekto napíše pekný výsledok, tak pustím slzy....
15. apr 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka ja detto, pripadám si stále ako nadopovaná
15. apr 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky, ja som od polovice septembra začala brať lieky, potom injekcie(stimulka), v novembri odber, potom OHSS, potom hneď dva KETy a samozrejme tie hnusné hormóny. Skončila som s liekmi začiatkom februára a ešte ich asi doteraz vyplavujem. Občas sa mi riadne zatočí hlava a všeliaké iné príznaky, ktoré som mala pri braní hormónov.
Teraz to vyzerá, že sa to začína pomaly upravovať. Minulú mrchu som dostala na 40 DC a teraz na 28. Takže už to hádam bude normálne. :slight_smile:
15. apr 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka máš toho už tiež za sebou, veru mojo, už aby to išlo len do tehulovkého konca, a ideš na KET ko alebo IVF ko ? či ako vlastne teraz chceš postupovať?
15. apr 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky, idem na IVF, lebo snehuliačikov už nemáme. Mali sme 10, ale rozmrazili sa len 2. Krajko to nechápal. Takže to boli tie 2 KETka - neúspešné :frowning2: . Teraz sme podali žiadosť a čakáme na schválenie. :slight_smile:
Takže sa v heliku spoluz možno stretneme :slight_smile:
15. apr 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka budem rada :slight_smile: , takže 1-úspešné IVF, super :wink:
15. apr 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stevca, Kika...tak nech to klapne kocky;)..
Fedra.. v heliku robia ketko v prirodzenom mc gajver to potvdil ked som sa pytala...takze najprv ovulka potom pregynl a potom sup hotove embrijka do bruska... :wink:
15. apr 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky budem končiť, lebo zasa som dnes nič nespravila :angry: a ešte idem do nočnej. Majte sa krásne akika ty opatruj bábätko :slight_smile: Pa pa
15. apr 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka príjemnú nočnú
15. apr 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mapka :dizzy_face:
takynka mam otazku - uz mas mrchu :confused: :confused: :confused: sorry, ze sa ta takto vypytujem, ale vies, som nerva, lebo ja este nemam :angry:
15. apr 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja leni, práve som ti chcela napísať, budeme prirodzene tehu :wink:
15. apr 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika posielame ti pozitívnu energiu a myslíme na teba :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
15. apr 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, uz mas asi za tym..... drz sa...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak uz mame babenko doma.iba jedno sa podarilo rozmrazit,ale je urcite silne a o 14 dni nam potvrdia tehu.dakujem,ze ste na mna mysleli
15. apr 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stevka držím palce, k úspešnému zahryzkaniu embrijka a k tehu :slight_smile:
15. apr 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fíha, dnes je tu nových tehuliek, Steva, Kiki, držím palce :dizzy_face: :wink:
15. apr 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem takyna.
15. apr 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stevka ... tak to urcite bude poriadny bojovnik :wink:
15. apr 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano fedra aj ja si to myslim.dakujem
15. apr 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz som doma z heliku, snehuliacik zabojoval a pochvalili ho nakoniec a doktorka vraj dala aj lepidlo, najskor sa im nalepil v katetri a na druhy pokus bol dnu tak dufam, ze sa prilepilo embryjko, dakujem vsetkym za psychicku podporu :slight_smile:
15. apr 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, no vidis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa tesim, gratulujem a drzim palce, aby sa poriadne zavrtalo a uz viac sa ta nepustilo az o 9 mesiacov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem kika, sme ti vraveli, že zabojuje, zbytočné stresy, teraz sa upokoj odychuj, držím ti palce :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
steva aj my mame len jedno, na krv ideme 28.4. :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok