IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

pointka
15. apr 2008

Ahojte.
Lauri drzim palce, nech to vyjde 🙂

Aj Vam ostatnym drzim palce, myslim, ze sa to celkom pekne rozbieha.

Gabika, gratulujem 🙂

takyna
15. apr 2008

fedry mám už tabletky doma, čakám na mrchu a výsledky z výteru hrdla či bude negatívny a ideme KET ovať 😵

takyna
15. apr 2008

mapka, ale nevedela som ovládať svoje emócie, keď som videla tú obrazovku, revala som ako debil, ešte že som nebola namalovaná

fedra
15. apr 2008

aky vyter ti robili ?
Takze v Heliose nerobia KET v prirodzenom cykle ? Opat sa musia brat nejake tabletky ... bwe,bwe

takyna
15. apr 2008

s hrdla lebo som bola chorá, angína a stále ma bolí keď prehĺtam sliny, a embriologička ma upozornila, že by nebolo dobré popri KETku brať znova antibiotiká, je to logické , berú sa lieky a utroš na rast maternice

mapa73
15. apr 2008

taky ani sa ti nečudujem. Po tom všetkom čo pred tým prežijeme a plus tie hormóny 🙂 je to úplne prirodzené.
Ja ešte aj teraz, keď tu niekto napíše pekný výsledok, tak pustím slzy....

takyna
15. apr 2008

mapka ja detto, pripadám si stále ako nadopovaná

mapa73
15. apr 2008

Taky, ja som od polovice septembra začala brať lieky, potom injekcie(stimulka), v novembri odber, potom OHSS, potom hneď dva KETy a samozrejme tie hnusné hormóny. Skončila som s liekmi začiatkom februára a ešte ich asi doteraz vyplavujem. Občas sa mi riadne zatočí hlava a všeliaké iné príznaky, ktoré som mala pri braní hormónov.
Teraz to vyzerá, že sa to začína pomaly upravovať. Minulú mrchu som dostala na 40 DC a teraz na 28. Takže už to hádam bude normálne. 🙂

takyna
15. apr 2008

mapka máš toho už tiež za sebou, veru mojo, už aby to išlo len do tehulovkého konca, a ideš na KET ko alebo IVF ko ? či ako vlastne teraz chceš postupovať?

mapa73
15. apr 2008

Taky, idem na IVF, lebo snehuliačikov už nemáme. Mali sme 10, ale rozmrazili sa len 2. Krajko to nechápal. Takže to boli tie 2 KETka - neúspešné ☹ . Teraz sme podali žiadosť a čakáme na schválenie. 🙂
Takže sa v heliku spoluz možno stretneme 🙂

takyna
15. apr 2008

mapka budem rada 🙂 , takže 1-úspešné IVF, super 😉

mapa73
15. apr 2008

🙂

takyna
15. apr 2008

🙂

tanitta
15. apr 2008

Stevca, Kika...tak nech to klapne kocky;)..
Fedra.. v heliku robia ketko v prirodzenom mc gajver to potvdil ked som sa pytala...takze najprv ovulka potom pregynl a potom sup hotove embrijka do bruska... 😉

mapa73
15. apr 2008

Taky budem končiť, lebo zasa som dnes nič nespravila 😠 a ešte idem do nočnej. Majte sa krásne akika ty opatruj bábätko 🙂 Pa pa

takyna
15. apr 2008

mapka príjemnú nočnú

lenka20
15. apr 2008

ahoj mapka 😵
takynka mam otazku - uz mas mrchu 😕 😕 😕 sorry, ze sa ta takto vypytujem, ale vies, som nerva, lebo ja este nemam 😠

takyna
15. apr 2008

ani ja leni, práve som ti chcela napísať, budeme prirodzene tehu 😉

takyna
15. apr 2008

kika posielame ti pozitívnu energiu a myslíme na teba 🙂 😵 🙂

katy2
15. apr 2008

kiki, uz mas asi za tym..... drz sa...... 😵 😵 😵 😵

steva
15. apr 2008

ahojte.tak uz mame babenko doma.iba jedno sa podarilo rozmrazit,ale je urcite silne a o 14 dni nam potvrdia tehu.dakujem,ze ste na mna mysleli

takyna
15. apr 2008

stevka držím palce, k úspešnému zahryzkaniu embrijka a k tehu 🙂

zulka29
autor
15. apr 2008

Fíha, dnes je tu nových tehuliek, Steva, Kiki, držím palce 😵 😉

steva
15. apr 2008

dakujem takyna.

fedra
15. apr 2008

stevka ... tak to urcite bude poriadny bojovnik 😉

steva
15. apr 2008

ano fedra aj ja si to myslim.dakujem

kikina666
15. apr 2008

ahojte, uz som doma z heliku, snehuliacik zabojoval a pochvalili ho nakoniec a doktorka vraj dala aj lepidlo, najskor sa im nalepil v katetri a na druhy pokus bol dnu tak dufam, ze sa prilepilo embryjko, dakujem vsetkym za psychicku podporu 🙂

katy2
15. apr 2008

kiki, no vidis 😵 😵 😵 😵 sa tesim, gratulujem a drzim palce, aby sa poriadne zavrtalo a uz viac sa ta nepustilo az o 9 mesiacov 😵 😵 😵

takyna
15. apr 2008

gratulujem kika, sme ti vraveli, že zabojuje, zbytočné stresy, teraz sa upokoj odychuj, držím ti palce 🙂 😵 🙂

kikina666
15. apr 2008

steva aj my mame len jedno, na krv ideme 28.4. 🙂