• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
katy ďakujem, ja ti veĺmi držím palce na tehulovský výsledok :slight_smile:
16. apr 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babule, len vas pozdravim dnes mam toho vela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pre zvedavky - netestla som, dnes mám silné predmrchovské pocity, tak čakám čo z toho bude.

Lenik, pozrela som IP, jasne, budem informovať, ale možno už dnes, zajtra príde grácia :astonished: :pensive:
16. apr 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, sem-tam som sa ukazala aj tu. Takze mne to nevyslo, KET som mala 2.4. a vcera krv bola negativna. Strasne vam vsetkym drzim palce a prajem vela sil :slight_smile: :frowning2:
16. apr 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
prajem vela sily do dalsieho boja na ceste za babenkom....
16. apr 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka 2008, tak to mi je lúto :frowning2: , máte mrazáčiky?
zulka veď ešte uvidíš, pri tehotnosti sú tie isté pocity ako pri mrche, tak to ešte nevzdávaj
16. apr 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, trosku neskoro ale predsa, som sa dnes vyspinkala aj so snehuliacikom ako v oleji, tak dobre som uz pekne dlho nespala :slight_smile:

taky urcite zavolaj do heliku, ale mne to tiez blblo a nakoniec mi KET robili az 23.den cyklu a bezne sa robi 19.-20. den

juja zvlast rpe teba som zmenila "pas" ako si to nazvala dufam, ze si spokojna :wink:

lenka20 dakujem moc :slight_smile:
16. apr 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, ahooooj , takze dobre sa vam spalo, uz ste boli 3 v posteli hehehehehe
a ako som pislala neboj 28 urcite bude pozitiny, mne ten den priniesol len a len stastie v zivote... drz sa...
16. apr 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, dik, nemame, vlozili mi vsetkych troch
16. apr 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenka2008 :pensive: :frowning2: :frowning2: takže z troch ani jedno? :frowning2: ako to? :angry: drž sa Leni
16. apr 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kikinka jasné, že som spokojná :slight_smile: ...ty pekne oddychuj...vypýtala si si PN?

Lenka2008 :pensive:

Takynka zavolaj pre istotu, uvidíš čo povie Gáťová...

Zulka ty nestraš s mrchou, tá príde až o 9 mesiacov :wink:
16. apr 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, ved toto je na slaktrafenie - po IVF vlozili dvoch, a bola som presvedcena, ze nic, lebo po tyzdni som zacala krvacat, ale sa aspon uchytili. A teraz troch - vsetky priznaky - a negativny test. to som fakt necakala. a dakujem, drzim ti palce v piatok, verim , ze to bude dobre
16. apr 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka2008, sme tu samé bojovníčky, verím, že ty si tiež, skúsiš 2-IVF určite úspešné :dizzy_face:
kiki, tak ste traja , opatrujte sa :dizzy_face:
16. apr 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky kocky, drzim palce, budem vas priebezne citat a informovat :slight_smile: len to musim predychat :frowning2:
16. apr 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jujka :sweat_smile:

Leni2008, stále hovorím, že príznaky sú v našom prípade blbosť, je lepšie ich neriešiť. Kedy idete na ďalšie IVF? Čítala som v téme v GF, že Pahu chcú dať termín až po lete...hmmm, aj tam sa už čaká? :confused:
16. apr 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka dufam ze nie, ja uz mam schvalenu ziadost a 29 ideme k lekarkovi sa dohodnut,,, tak budem vediet, ale cakat do jesene, ved sa zcvoknem.
16. apr 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, tie priznaky to je jasne - sme tak nadopovane, ze sa neda rozoznat, kvocli comu je na zvracanie... Co sa tyka dalsieho IVF - u mna je problem, ze ak pojdem tak ako samoplatca, tak zatial mesiac to nebudem riesit, aj muz musi predychat, a potom sa uvidi co dalej. A hlavne vek tlaci. Ja by som inak brala aj take male do 3-4 rokov na adopciu, ale to je uz asi ina tema, nie...
16. apr 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bianka, tak nás informuj :wink:
16. apr 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to budem ale este si musite pockat... do 29 je dlhaaaaa doba
16. apr 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juja nebolo treba PN ja som doma nezamestnana, a k tej neprijemnej babe z uradu prace mam ist az 6.5. takze ma nema co rozculiit, klop klop, klop. Takze teraz mam pohoda klidek tabacek

bianka30 nespali sme 3, iba dvaja, lebo manzel zaspal v obyvacke pri telke a povedal si , ze ma nebude v noci budit ked spim ako mimino, aby som sa nahodou nezobudila, tak zostal v obyvacke :slight_smile:

zulka klud, nemas sa preco stresovat, skor sa priprav na pozitivnu spravicku a ze budes mat najkrajsie vianoce :slight_smile:
16. apr 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne,,,, takze manzel.. to nevadi ty si spinkala uz ako kinder vajicko... (ehhehehe mas v sebe prekvapenie... )
16. apr 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si pekne nazvala ze kindervajce :slight_smile: to sa mi paci
16. apr 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka2008 to je skoda :frowning2: kedy mas dalsie KET?
16. apr 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, lenka uz nema dalsie mrazaciky :pensive:
16. apr 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky zmenila si fotku, tato sa mi paci viac :slight_smile:
16. apr 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, a ty sa ako citis? :dizzy_face:
16. apr 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatial normalne, rano ma trochu bolelo brucho a mala som hnacku, ale to je v pohode uz to preslo, uz aj ta nadcha ustupuje, liecim sa propolisovymi cukrikmi a zda sa ze zaberaju, vecer ma strasne bolela hlava, ale som to vydrzala nedala som si ziadnu tabletku, som myslela ze zosaliem, aj dazd vonku mi vadil, tak som lezala v tme v tichu s mokrou handrou na hlave a dala som si take prirodne tabletky na spanie tak som spala ako mimino, vsetko len prirodne :slight_smile: ziadne lieky

a ty ako ? ja idem na krv 28.4. tak ma nesmies sklamat 25.4., musis byt pozitivne kondervajco :slight_smile: to bianka dobre vymyslela, ze sme kindervajca s prekvapenim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka2008 - to je mi luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: niekomu to holt vyjde hned a niekto musi malicko pockat, tak vela stastia do druheho pokusu, uz som to tu pisala niekolkokrat ale neda mi - moje druhe IVF bolo ovela uspesnejsie co sa tyka poctu a kvality embryi, tak drzim palce nech aj u teba je to len lepsie a lepsie :dizzy_face: :dizzy_face:
zulinka aaale prosim ta nestras, ved vies, ze aj kramove bolesti mozu byt, aj ja som ich mala a spomen na dracika, ta chudatko tiez stresovala... vsetko nasvedcuje tym dvojickam zulka :wink: :slight_smile: :wink:
takynka a co ti povedali v heliku :confused: :confused: ja neviem ako by sa to malo brat, len si vezmi, ze sme obe poriadne dlho a silno krvacali, mozno sa sliznica este nestihla obnovit a cela MS bude len 1-2 dni, cize od vcera.....kazdopadne zavolaj do heliosu, pripadne mozno treba skocit na sono......
jeej, kiki, ty mas teda ohladuplneho manzela, ten moj je sice zlaticko vo vsetkych ohladoch, ale ked ho v noci rozboli brusko alebo zub alebo nieco, tak nema zabrany ma zobudit :grinning: :grinning: :grinning: a ja idem a varim cajiky a robim obklady :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm skoda, takze cely ten cirkus odznova, to mi je luto, ale nic sa neda robit :slight_smile: ked sa dala na boj tak musi zabojovat
16. apr 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, ja nijako... nechcem sa moc pozorovat a hladat priznaky, lebo ma to len stresuje... dnes som 5 den po Ket... bude ako bude...

lenka, ahoj :slight_smile:
16. apr 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka20 ked zaspi v obyvacke tak ked v noci ide do spalne tak ma takmer vzdy zobudi a potom nemozem dlho zaspat, lebo on lahne a zaspi a ked zacne chrapat tak je to dobre na nervy, tak ked vie ze som unavena, ale mi je zle tak radsej ani nejde do spalne aby som sa vyspala a ulozi sa v detskej alebo v obyvacke :slight_smile: a rano pricupita do spalne, lebo vstava skor ako ja
16. apr 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok