IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
16. apr 2008

katy ďakujem, ja ti veĺmi držím palce na tehulovský výsledok 🙂

zulka29
autor
16. apr 2008

Ahojte babule, len vas pozdravim dnes mam toho vela 😝
pre zvedavky - netestla som, dnes mám silné predmrchovské pocity, tak čakám čo z toho bude.

Lenik, pozrela som IP, jasne, budem informovať, ale možno už dnes, zajtra príde grácia 😲 😔

lenka2008
16. apr 2008

ahojte kocky, sem-tam som sa ukazala aj tu. Takze mne to nevyslo, KET som mala 2.4. a vcera krv bola negativna. Strasne vam vsetkym drzim palce a prajem vela sil 🙂 ☹

katy2
16. apr 2008

lenka 😔 😔 😔 😔
prajem vela sily do dalsieho boja na ceste za babenkom....

takyna
16. apr 2008

lenka 2008, tak to mi je lúto ☹ , máte mrazáčiky?
zulka veď ešte uvidíš, pri tehotnosti sú tie isté pocity ako pri mrche, tak to ešte nevzdávaj

kikina666
16. apr 2008

ahojte babenky, trosku neskoro ale predsa, som sa dnes vyspinkala aj so snehuliacikom ako v oleji, tak dobre som uz pekne dlho nespala 🙂

taky urcite zavolaj do heliku, ale mne to tiez blblo a nakoniec mi KET robili az 23.den cyklu a bezne sa robi 19.-20. den

juja zvlast rpe teba som zmenila "pas" ako si to nazvala dufam, ze si spokojna 😉

lenka20 dakujem moc 🙂

bianka30
16. apr 2008

kiki, ahooooj , takze dobre sa vam spalo, uz ste boli 3 v posteli hehehehehe
a ako som pislala neboj 28 urcite bude pozitiny, mne ten den priniesol len a len stastie v zivote... drz sa...

lenka2008
16. apr 2008

taky, dik, nemame, vlozili mi vsetkych troch

zulka29
autor
16. apr 2008

Lenka2008 😔 ☹ ☹ takže z troch ani jedno? ☹ ako to? 😠 drž sa Leni

juja
16. apr 2008

Kikinka jasné, že som spokojná 🙂 ...ty pekne oddychuj...vypýtala si si PN?

Lenka2008 😔

Takynka zavolaj pre istotu, uvidíš čo povie Gáťová...

Zulka ty nestraš s mrchou, tá príde až o 9 mesiacov 😉

lenka2008
16. apr 2008

zulka, ved toto je na slaktrafenie - po IVF vlozili dvoch, a bola som presvedcena, ze nic, lebo po tyzdni som zacala krvacat, ale sa aspon uchytili. A teraz troch - vsetky priznaky - a negativny test. to som fakt necakala. a dakujem, drzim ti palce v piatok, verim , ze to bude dobre

takyna
16. apr 2008

lenka2008, sme tu samé bojovníčky, verím, že ty si tiež, skúsiš 2-IVF určite úspešné 😵
kiki, tak ste traja , opatrujte sa 😵

lenka2008
16. apr 2008

diky kocky, drzim palce, budem vas priebezne citat a informovat 🙂 len to musim predychat ☹

zulka29
autor
16. apr 2008

Jujka 😅

Leni2008, stále hovorím, že príznaky sú v našom prípade blbosť, je lepšie ich neriešiť. Kedy idete na ďalšie IVF? Čítala som v téme v GF, že Pahu chcú dať termín až po lete...hmmm, aj tam sa už čaká? 😕

bianka30
16. apr 2008

zulka dufam ze nie, ja uz mam schvalenu ziadost a 29 ideme k lekarkovi sa dohodnut,,, tak budem vediet, ale cakat do jesene, ved sa zcvoknem.

lenka2008
16. apr 2008

zulka, tie priznaky to je jasne - sme tak nadopovane, ze sa neda rozoznat, kvocli comu je na zvracanie... Co sa tyka dalsieho IVF - u mna je problem, ze ak pojdem tak ako samoplatca, tak zatial mesiac to nebudem riesit, aj muz musi predychat, a potom sa uvidi co dalej. A hlavne vek tlaci. Ja by som inak brala aj take male do 3-4 rokov na adopciu, ale to je uz asi ina tema, nie...

zulka29
autor
16. apr 2008

Bianka, tak nás informuj 😉

bianka30
16. apr 2008

no to budem ale este si musite pockat... do 29 je dlhaaaaa doba

kikina666
16. apr 2008

juja nebolo treba PN ja som doma nezamestnana, a k tej neprijemnej babe z uradu prace mam ist az 6.5. takze ma nema co rozculiit, klop klop, klop. Takze teraz mam pohoda klidek tabacek

bianka30 nespali sme 3, iba dvaja, lebo manzel zaspal v obyvacke pri telke a povedal si , ze ma nebude v noci budit ked spim ako mimino, aby som sa nahodou nezobudila, tak zostal v obyvacke 🙂

zulka klud, nemas sa preco stresovat, skor sa priprav na pozitivnu spravicku a ze budes mat najkrajsie vianoce 🙂

bianka30
16. apr 2008

no pekne,,,, takze manzel.. to nevadi ty si spinkala uz ako kinder vajicko... (ehhehehe mas v sebe prekvapenie... )

kikina666
16. apr 2008

no to si pekne nazvala ze kindervajce 🙂 to sa mi paci

kikina666
16. apr 2008

lenka2008 to je skoda ☹ kedy mas dalsie KET?

katy2
16. apr 2008

kiki, lenka uz nema dalsie mrazaciky 😔

kikina666
16. apr 2008

taky zmenila si fotku, tato sa mi paci viac 🙂

katy2
16. apr 2008

kiki, a ty sa ako citis? 😵

kikina666
16. apr 2008

ja zatial normalne, rano ma trochu bolelo brucho a mala som hnacku, ale to je v pohode uz to preslo, uz aj ta nadcha ustupuje, liecim sa propolisovymi cukrikmi a zda sa ze zaberaju, vecer ma strasne bolela hlava, ale som to vydrzala nedala som si ziadnu tabletku, som myslela ze zosaliem, aj dazd vonku mi vadil, tak som lezala v tme v tichu s mokrou handrou na hlave a dala som si take prirodne tabletky na spanie tak som spala ako mimino, vsetko len prirodne 🙂 ziadne lieky

a ty ako ? ja idem na krv 28.4. tak ma nesmies sklamat 25.4., musis byt pozitivne kondervajco 🙂 to bianka dobre vymyslela, ze sme kindervajca s prekvapenim 🙂 🙂 🙂 🙂

lenka20
16. apr 2008

lenka2008 - to je mi luto ☹ ☹ ☹ niekomu to holt vyjde hned a niekto musi malicko pockat, tak vela stastia do druheho pokusu, uz som to tu pisala niekolkokrat ale neda mi - moje druhe IVF bolo ovela uspesnejsie co sa tyka poctu a kvality embryi, tak drzim palce nech aj u teba je to len lepsie a lepsie 😵 😵
zulinka aaale prosim ta nestras, ved vies, ze aj kramove bolesti mozu byt, aj ja som ich mala a spomen na dracika, ta chudatko tiez stresovala... vsetko nasvedcuje tym dvojickam zulka 😉 🙂 😉
takynka a co ti povedali v heliku 😕 😕 ja neviem ako by sa to malo brat, len si vezmi, ze sme obe poriadne dlho a silno krvacali, mozno sa sliznica este nestihla obnovit a cela MS bude len 1-2 dni, cize od vcera.....kazdopadne zavolaj do heliosu, pripadne mozno treba skocit na sono......
jeej, kiki, ty mas teda ohladuplneho manzela, ten moj je sice zlaticko vo vsetkych ohladoch, ale ked ho v noci rozboli brusko alebo zub alebo nieco, tak nema zabrany ma zobudit 😀 😀 😀 a ja idem a varim cajiky a robim obklady 😀 😀 😀

kikina666
16. apr 2008

hm skoda, takze cely ten cirkus odznova, to mi je luto, ale nic sa neda robit 🙂 ked sa dala na boj tak musi zabojovat

katy2
16. apr 2008

kiki, ja nijako... nechcem sa moc pozorovat a hladat priznaky, lebo ma to len stresuje... dnes som 5 den po Ket... bude ako bude...

lenka, ahoj 🙂

kikina666
16. apr 2008

lenka20 ked zaspi v obyvacke tak ked v noci ide do spalne tak ma takmer vzdy zobudi a potom nemozem dlho zaspat, lebo on lahne a zaspi a ked zacne chrapat tak je to dobre na nervy, tak ked vie ze som unavena, ale mi je zle tak radsej ani nejde do spalne aby som sa vyspala a ulozi sa v detskej alebo v obyvacke 🙂 a rano pricupita do spalne, lebo vstava skor ako ja