IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

katy2
17. apr 2008

kuspitka, keby boli presvedceni, ze nic nenajdu, asi by ho neposielali.... ako vam vysla genetika?
my mame embryjka aj s darcovskymi spermiami pre istotu

takyna
17. apr 2008

ahojky, baby 🙂 , vidím že sa tehulkovská čata rozrastá o ďalšie rady 😉 , že tanitka, katy, zulka, kika 😵

kikina666
17. apr 2008

neviem ci to nieco znamena ale rano ma bolelo brucho ako keby som mala dostat, ma to znervoznuje

kuspitka
17. apr 2008

genetika dopadla dobre.doktor povedal ze sa to neoplati ale my chceme byt isty ze tam daco najdu nechceme mat darcu chceme to skusit mozno aj ho budeme potrebavat ale to budeme vediet neskor.aj my.

takyna
17. apr 2008

kika akurát po ušoch môžeš dostať 🙂 , bruško ťa bolí si predsa po zákroku a krpec sa potrebuje zabývať u teba to je ok, mňa bolelo brucho a vidíš bolo to tehu
tanitka krásne sníčky , jj, začína sa to veľmi dobre u teba 😉

takyna
17. apr 2008

kuspitka držím vám obom palce, nech vydolujú víťažné spermijky 🙂

kuspitka
17. apr 2008

tak dufam ze najdu budem volat za par minut de holiosa som zvedava co povedia.lebo som tam bola pondelok robili mi sono a vraveli ze asi som tehotna ale vcera som dostala mrchu to sklamanie

fedra
17. apr 2008

Baby, dnes ma Zulka tehu test ???

takyna
17. apr 2008

to sklamanie poznáme viaceré, ale musíme ísť ďalej, do úspešného konca 🙂

takyna
17. apr 2008

fedra zulka testuje zajtra

kuspitka
17. apr 2008

tak to uz je.som zvedava co mi dnes povedia .aspon kus na nieco ine pridem ked tu pisem

fedra
17. apr 2008

Taky, ja som myslela ze uz dne 😒
Som velmi zvedava a moc drzim palceky nech sa to podari ... aj tak ju obdivujem,ze neskisila testnut doma, ja by som asi nevydrzala 😝

kikina666
17. apr 2008

fedra ja to tiez neurobim, pockam si na vysledok z krvi

takyna
17. apr 2008

ja tiež držím všetkým silno palce, možno sa u zulky mýlim, ona sa snáď ozve

takyna
17. apr 2008

fedra s vlastných skúseností, ti môžem povedať , že mi málokedy na začiatku máme 2-silné čiarky, 11-deň je veľmi skoro, na tých testoch je to vidieť, ja som testla lebo som ostala v panike nakolko som špiniť začala, a mala som ducha na jednom teste, ostatné absolútne nič neukázali 4-testy, po dva boli v krabičke, a vidíš duch bol nakoniec tehotnosť, keby sa to udržalo určite by neskôr boli výrazné tie čiarky

tanitta
17. apr 2008

taky aku znacku si mala tych testov? lebo ja nejdem nakr.. takze sa idem predzasobit 😅

takyna
17. apr 2008

tanitka neviem názov , prídem domov napíšem ti , ale skoro s istotou to bol mamatest

fedra
17. apr 2008

taky ... ja viem, ale ja som hold taka blba povaha.
No ja urcite nevydrzim .. ale ja ked som bola tehu, tak uz na 10DC som mala // a to vecer. Rano na 11DC boli // uz jasne

takyna
17. apr 2008

áno bol to on som si spomenula , iba ten jediný mi ukázal duch mamatest, ten druhý test bol o ničom ani názov neviem, vyberal mi to manžel, ja som ležala doma vtedy 🙂

tanitta
17. apr 2008

mamtest som mala aj ja naposledy.. vrtaj su to jedni z najspolahlivejsich testov co citam....ale 25IU...

takyna
17. apr 2008

fedra tak potom som nič nepovedala, u mňa to bolo inak

takyna
17. apr 2008

fedra a ty si mala aké vysoké beta hcg??

zulka29
autor
17. apr 2008

Ahojte, tak som tu 😉

Fedri, ano zajtra idem na krv...

Ja aby som tiež nikdy o sebe nepovedala, že vydržím testestovať, dnes som už 13 deň po ET, takže už by mi to test ukázal...ale ja sa bojím že tam zase uvidím tu nekompromisnú / hnusnú čiarku...strašne ☹

zulka29
autor
17. apr 2008

Taky, tak ideš na HCG testy? 😕 😅 že by dáke príjemné prekvapko vyšlo? 😉
Fedri, držím palce na posledné IUI 😉

kikina666
17. apr 2008

zulka co to meles, ved ty tam mas jasne dve ciarky 🙂

takyna
17. apr 2008

baby nerobte si so mna srandu ☹ , aj keď keksík po mesiaci stál za to 😉

katy2
17. apr 2008

zulka, ahoj 🙂
a ako sa citis? drzim palce na zajtra, nech pocujes tu najkrajsiu spravu.... 😵
ja mam dnes hrozne krce ako pri ms.... 😕 normalne som dostala strach 😒

zulka29
autor
17. apr 2008

Kiki 😕 ako vieš? 🙂

takyna
17. apr 2008

katy magnézium to istí

dyta
17. apr 2008

ahojte,
zuzik, hovor si len pozitívne veci a pozitivne mysli.... 😉 bude dobre, uvidis

katy- to už sa bambulky usalašievajú v 9mesačnom domčeku 😉 .. pohodička