IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

pointka
17. apr 2008

lenka, nestihla som KET 🙂
Ale nahodou mimo protokolu ako ma sledovala dokina na 25 DC mi narastla sliznica a mala som jedno vajko, tak sme pregnylovali a skusali doma, no a mrcha nikde, pred 3 tyzdnami som mala aj agolutin a nic, tak som bola dnes na krvi a zajtra rano idem dokine.

takyna
17. apr 2008

pointka ty si tehulka prirodzene 😅 gratulujem

csilla76
17. apr 2008

ahojte kocky 😵 takyn pisala som ti do nasej temy 😵 chystas sa na ket?kolko mate mrazacikov??

takyna
17. apr 2008

csilka ja som ti odpisovala do vašej 🙂 , chystám sa na KET 3-mrazáčikov máme 😵

zulka29
autor
17. apr 2008

Pointka, priznaj sa , že už si skúšala testik 😕 🙂

kuspitka
17. apr 2008

Ahojte.co porabate?

pointka
17. apr 2008

zulka, skusala 🙂
ale pred 2 dnami mi na 12DPO vysla uuuuuuplne slabunka z ranneho, vcera z poobednajsieho bez.
ale kamoska bola 5tt a dva testy neg a 1 slabo poz, kolegyna v 12tt tri testy neg az krv bola pozitivna a dnes mi sestra vravela, ze tam mali babu, co mala neg testy a v krvi vysokanske HCG... tak sa vyznajte...

lenka20
17. apr 2008

pointka no teda, to je parada, tak drzime palceky na krasny tehu vysledok, thuj thuj troska ta oplujem 😉
babule tak ja uz vazne padam, paaaaaaaaaaaa

csilla76
17. apr 2008

ano citala som takyn,neva. 🙂 joj,tak ti moc drzim palce aby to vyslo a aby sa mrazaciky poriadne zahryzli. 😵 a vsetky budu vkladat,alebo podla toho ako sa rozmrazia? 😉 a kolko sa plati pri KET?juj,tolko otazok dufam ze ti to neva 😀 😝

kuspitka
17. apr 2008

pointka to by bolo super keby si bola tehotna.

pointka
17. apr 2008

taky uvidime 🙂 nechcela som ani vediet dnes vysledky, uz su 🙂
rano idem dokine, ta mi to povie.

pointka
17. apr 2008

kuspitka, tak to by bolo super 🙂 po 10 rokoch snazenia a 1 MA by sa uz patrilo 🙂 ale tusim, ze tento rok bude dobry

takyna
17. apr 2008

pointka ja verím, že budeš tehotná, vyvolávačka vždy vyvolá menzes, a pri tehotnosti udrží bábenko v mamičke, mám to odskúšané na sebe, testy všetky stoja za milú jarmillú 😉

kuspitka
17. apr 2008

aspon niekoho .ja som mala pondelok test ze som tehotna a vcera som dostala mrchu a ten plac moj muz nevedel co ma uz somnov robkat ale dnes som natom ok.tesim sa stebov

ellianka
17. apr 2008

pointka 🙂 tak to zajtra ráno budem na teba myslieť 😵
ja by som od zvedavosti ani nespala 😀

takyna
17. apr 2008

Ale úprimne ťa obdivujem, ja by som nevydržala nezavolať keď už máš výsledky 🙂 , ja som taký nedočkavec

fedra
17. apr 2008

tak klobuk dole ... ja by som nevydrzala
fakt nebudes volat dnes ???

pointka
17. apr 2008

kuspitka, je mi to luto. to bolo prirodzene tehu? ja mam za sebou tiez jeden zamlknuty potrat, tak budem vystresovana do 12tt ak to bude pozitivne.
Taky no verim v tvoje slova 🙂 dakujem. A drzim aj tebe palce.
Inak dve moje zname, co chodili do CAR a robili im vsetko mozne otehotneli nakoniec prirodzene.

ellianka
17. apr 2008

pozerám žienky, že viaceré sme tu riadne nedočkavnice 😀 😀 😀 tuším, že to slovo je riadne nespisovné

pointka
17. apr 2008

ellianka, nejak som sa naucila byt trpezliva a nenervacit sa 🙂 a ako som pisala babam v inej teme, magnezium a dostatok cinnosti na nervy pomaha 🙂

nie nebudem volat 🙂

ellianka
17. apr 2008

pointka 😉 musím si z teba zobrať príklad...lebo je pravda, že s v kľude ďalej zájdeš 🙂
magnézium už mám v sebe 🙂

takyna
17. apr 2008

poitka tfuj, tfuj, tfuj, na zajtra držím palce
tak isto zulka tfuj, tfuj, tfuj, držím palce, baby, ale hneď hláste výsledky lebo som napätá ako keby som ja na ne čakala 🙂 😵 🙂

takyna
17. apr 2008

eli zaberá ???? 😵

pointka
17. apr 2008

dakujem, ste zlate 🙂
aj Vam vsetkym drzim silno palce, nech to VYJDE vsetkym

pointka
17. apr 2008

taky magne B6 ja uzivam a som velmi kludna, rano vecer jednu tbl.
ked som to prestala bola som nervozna a zla 🙂

ellianka
17. apr 2008

taky 🙂 asi áno lebo som celkom v pohode aj keď ma pred chvíľou stihla jedna osôbka vyviesť z miery 😠

takyna
17. apr 2008

pointka presne dnes som o magnéziume písala aj ja, tiež ho od včera už beriem, a tiež mám ovela lepšiu náladu ako som mala, je to fakt super liek 🙂

pointka
17. apr 2008

je to super, udajne tehulky maju uzivat 1000mg denne, to su dve tie magne b6 denne.

ellianka
17. apr 2008

však taky na tvoje odporúčanie som si ho hneď naordinovala 😉
škoda, že som o ňom nevedela skôr 😀 😀 😀

pointka
17. apr 2008

ja ho uzivam uz asi 3 mesiace a je to poznat ten rozdiel, som kludnejsia (hlavne za volantom v BA 🙂) a menej nervozna, menej nedockava a beriem zivot s takou lahkostou, ze co pride to pride 🙂