IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mandy55
21. apr 2008

katy, zajtra mam konecne 1 UTZ, tak som dost nervozna, tento den bude snad najdlhsi ☹

katy2
21. apr 2008

drzim ti palce 😵

mandy55
21. apr 2008

dakujem, ved podam hlasenie 🙂

takyna
21. apr 2008

diorka, mandy ahojky 🙂 , toho sona som sa fakt zlakla, lebo trepať sa cez Šturec samko sa mi nechcelo 🙄 a ako sa mávaš diorka? je ti lepšie?

tanitta
21. apr 2008

Taky... no ani neviem.. ako sa mam 😎 ... kazdopadne to co citim reps. necitim nasvedcuje len o jednoprudovke... 😖 ... na dialnice to nevyzera...

katy2
21. apr 2008

tanit, mysli pozitivne.... 😉 ved je este skoro.... 😉

dior
21. apr 2008

taky -diky za opytanie ,ale ee-praveze mam uz aj zaludocne trable 🙄 😠

tanitta-som nejaka zabrzdena-to ako myslis s tymi dialnicami? 😕

lenka20
21. apr 2008

tanicka uz aj ty stresujes 😉
nooo, fakt sa obavam, ze manzel nieco vymysli, zatial to tak vzdy bolo, ale tentokrat nebude mat moju podporu, lebo ja take veci eeeee nemusim 😀 ja som hotelovy tipek 😉 v tomto sa nezhodneme 😉
taky - ja som vcera od nervov skoro rozbila drahy skleneny obyvackovy stolik - aj u vas bolo take vzruso 😀 😀
diorka ahoj, pekne lez 😉 a liec sa..

takyna
21. apr 2008

tanitka, katy veď to ešte nevzdávajte, prečo by to nemalo víjsť, treba veriť 🙂 ,držím vám palce, silno , silno, veĺmi silno

lenka20
21. apr 2008

diorka tanicka myslela // 😀 😀 to bude tymi ATB 😀 😀
fedrik - nebojkaj, vajka to vydrzia, pri IUI ale myslim, ze nie je az take dolezite aby folici nepraskli pred IUI - lebo vajka sa este aj tak budu plavit a plavit a spermose si ich najdu aj tak az po ceste, takze nebojaj nic, bude to OK 😉 horsie by to bolo pri OPU, tam sa musia lovit z vajecnika cele foliky, tam je velmi dolezite nacasovanie 😉

dior
21. apr 2008

leni diky 😀

fedra
21. apr 2008

lenka ... dik ... len dufam,ze sa neodplavia
Plavit sa budu tak cca. 24 hod ... nie ?

tanitta
21. apr 2008

Babulky.. ale ja veriiiiiiiiiim 😎 ... len nevrim tym blbym priznakom 😵
Dior.. ako lenka napisala.. dialnice su tie riadne 2tlstice na testiku 😉 ....
Fedra... v niektorych car robia iui na 2x...ako poistku....

takyna
21. apr 2008

tanitka, ja ti verím, máš oblúbenú rozprávku moju v brušku 😉

tanitta
21. apr 2008

bob a bobek? dufam ze tam roztocia riadnu party 😉 ...

takyna
21. apr 2008

určite, veríme im 😉 😵

tanitta
21. apr 2008

😉 .. no idem vyzliect pyzamovy kroj.. a idem medzi ludi....kralici idu na vylet 😉 ... pa zatial

takyna
21. apr 2008

pá 😀 ,...chichi,,,,,králici

lenka20
21. apr 2008

😀 😀 ze kralici 😀 😀
takynka nezabudni sa najlepsie hned dnes objednat na sono na 14.DC 😉 😉
fedrik ja neviem, nie som si ista, ale za normalnych okolnosti spermose putuju k vajku 3 dni tusim, takze ak im IUI usetri 2 dni cesty tak teoreticky ano 😉 netrap sa tym, bude to dobre. ved v heliku vedia co robia, urcite to bude nacasovane tak akurat 😉 na tie dialnice 😉

mirinda10
21. apr 2008

taky no gratulujem si sikulka ja som mala neuspesne IVF v polovicke feb a este nepapam estrofem hroza ale hadam tak max do 10 dni musim uz aj ja dostat mrsku nech uz nerobi tolko drahoty za 3 dni nabieham na cervene vino nakupila som si do zasoby tak mam aspon vyhovorku uz musi prist 😎 😎

takyna
21. apr 2008

Lenka som sa objednala idem 5.5. na ULZ, 🙂 mirinda v piatok som vygrúlala asi trištvrte červeného vína, ani si nepametám ako som sa do postele dostala, čo nejijem 2-mesiace nemám trening 😀 , ale zabralo 😵

lenka20
21. apr 2008

aj u mna sa uz nieco spusta, zatial len ruzovucke ale ide to pomalicky, ako vravim, navecer je tu mrcha ako hrom 😉 tak sa asi tesim ci co 😕 🤐 😕 ani neviem 😕 nemam motivaciu.... stale spekulujem ci neist na ket ked este mame drobcov, hmmmmmm.... no nist, dnes poobede uz hadam konecne budem vediet ci mam nejaku pliagu infektologicku a ak nie tak mozno sa zajtra hecnem a zavolam dokimu a skusim v prirodzenom cykle 😕 😕 😕

takyna
21. apr 2008

pridaj sa na KET Lenka, ja by som to riskla

fedra
21. apr 2008

lenka ... a nechces skusit este KET ?

kvetka2
21. apr 2008

ahojte raketky!
taky, gratulujem k prvej kúzelnej 🙂
katy, nezúfaj, ak ste nemali PK tak test ešte fakt nemusí nič ukázať,držkám palčeky 😉
tanicka takže bob a bobek 😀 pekne ich chod vyvetrať nech obre rastú 🙂 králici xixi
lenka, normálne si ma nainfikovala- máš nejakú info, aké sú šance v prirodzenom cykle? lebo mám pocit, že kúzelné mi robia poriadnu šarapatu s cyklom. lebo táto verzia ma viac láka...

tina1
21. apr 2008

krvný test po KET- negatívny.

katy2
21. apr 2008

tina 😔 😔 😔 😔 😔 je mi to luto 😔 😔 😔 😔 a mate nejake mrazaciky? 😔 😔 😔
prajem vela sily.....

takyna
21. apr 2008

kvetka ahoj, ďakujem ti 🙂
tinka to mi je lúto, máte ešte mrazáčiky? 😢

tina1
21. apr 2008

už nie, čaká nás 3. IVF (ak ho schvália). Ďalej pokračujeme až v septembri, chcem si užiť dovolenku a celé leto.

takyna
21. apr 2008

tinka neboj sa do tretice všetko dobré 😵