IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dior
23. apr 2008

tt-Trnava 😀 ,to mi raz napisala jedna baba ze ona prvy tyzden na MK si to tak myslela-zlata ze?
je to tyzden tehotnosti

dyta
23. apr 2008

tani- gratulujem k boláčikom... 😉
nechcela som vystrašiť, ale to sa žiaľ stáva... ☹

takyna
23. apr 2008

aj som si myslela 😀 ďakujem, a ako moje hrdlo počúva?

dior
23. apr 2008

tani,to je dobre -robia si miestecko ,ved tam budu riadne dlho byvat 😎

takyna
23. apr 2008

dytka čo s toho vyplýva? ponaučenie" netreba sa nechať odbyť 😉

dyta
23. apr 2008

no ti poviem... ale 2 týzdne pred tým ako jej vyvolali pôrod, bolo dievčatko zdravé, 2,2kg..
prestne, netreba sa nechať odbyť.. ešteže máme "dobrý" gyndošov! 😨

veracruz
23. apr 2008

no hrozne, radsej som to ani nedocitala do konca...

dior
23. apr 2008

taky,este 2dni vydrzim... 😀

tanitta
23. apr 2008

Dior.. ty si teraz v akom "stadiu"?.. 😉

dyta
23. apr 2008

včera som stretla jednu kočku, ktorá bola so mnou na iVF- 4x a je tehotná... 🙂
čo vy na to?... nevzdala to a bojovala.. a je super šťastná, veď kto by nie 🙂 🙂 🙂

dior
23. apr 2008

cakam na ms a picham a potom budem 9 mesiacov tehotna a budem rodit 😀 😀 😀 ,tentokrat bude vsetko v poriadku a hotovo!!!!!!!!!!!!! 😅

dyta
23. apr 2008

dior 😉 super to máš 😀

takyna
23. apr 2008

mohli by ste si poupravovať pasy, aby sme mohli fandiť 😉

dior
23. apr 2008

ja poznam jednu kocku co bola na 10 IVF,museli predat dom, prestahovali sa do bytu,, prve mimi prislo pa 7 IVF,ale zomrelo v 8mesiaci a to druhe maju prirodzene-chlapcek je zdravy-vzdy ked mi je najhorsie si na nich spomeniem 😉

tanitta
23. apr 2008

Dior.. to je dobry plan;)...super tesim sa.... zachvilku dialnicne budu podpultove 😎

dior
23. apr 2008

dyta,to som si tak naplanovala 😎 ,viem si zorganizovat veci 😀 😀 😀

taky to akoze aj ja?

veracruz
23. apr 2008

taky, co mas naladu na jarne upratovanie? 😀 ja mam pas v skrinke pri dverach, v tretom sufliku, ale asi ho tak skoro nebudem potrebovat 😀

takyna
23. apr 2008

bože diorík to je fakt smutné ☹ , ale s dobrým koncom 😵 , very, ale nemám len nemám prehlad kto čo, až na pár svetlích výnimiek 🙂 diorík 😉

tanitta
23. apr 2008

Taky.. bob a bobek ostava 😕 .. nic nemenim 😵

takyna
23. apr 2008

very to si ty na tej fotke????? 🙂

katy2
23. apr 2008

taky, ja tiez pas nemenim.....
az v piatok 😉

takyna
23. apr 2008

tanitka, to musí ostať 9-mesiacov, mimochodom 14.4. som sa vydávala 😉

gabika24
23. apr 2008

dior, chodila som do iscaru - vtedy ešte neboli iné centrá a až tak veľmi spokojná som tam nebola. V heliose je oveľa ľudskejší prístup, viac ti vysvetlia, poradia, pýtajú sa na tvoj názor, čo by si chcela a pod..... ale nejako veľmi nemôžem sťažovať - išlo len niekedy o jednanie doktora (dosť drsné) a napr. o to, že ma neinformovali koľko rozmrazujú, nespýtali sa koľko majú rozmrazovať, rozmrazili hneď napr. 6 embryí a nezamrazili (teda už sa nepodarilo nikdy späť zamraziť, pritom sa všetky rozmrazili - asi na nejaké 2-3),takže zo 16 embryí sme pri 3 Ket vkladali posledné tri. ešte, že to vyšlo... ale, to že sa tiež tam už zmenilo. tiež bol šok, keď som sa pýtala tej v pokladni, či máme všetko vyrovnané, vždy povedala áno (všetko sme uhrádzali pre istotu hneď) a zrazu nám prišiel nedoplatok 7000,- sk a pod. ale, že tam je už tiež iná... - ale to je len moja skúsenosť, viaceré kočky písali, že teraz je tam už ok. a Helios máme okrem iného oveľa bližšie... - takže aj preto... - ale bola som v Heliose naozaj spokojná...

myslím, že nech chodíte kdekoľvek, musíte plne dôverovať lekárovi, potom je určite väčšia šanca na úspech.

o chvíľu pôjdeme s malou von, potom ešte nakuknem... papa 🙂

takyna
23. apr 2008

vzdávam sa 🙄

veracruz
23. apr 2008

taky, ano, to som ja... je to v skusobnej kabinke, to tricko vyzeralo byt tehotenske, tak som to vyskusala 😀

takyna
23. apr 2008

jéj zlatá 🙂

tanitta
23. apr 2008

Taky... ale noo 😀 ... ale je lepsie ked je v passe aspon nieco mini to je fakt... 😉

veracruz
23. apr 2008

dik 😅

lenka20
23. apr 2008

babule aj ja som vcera videla ten strasny prispevok, chudatko zienka aj manzel, musi to byt fakt strasne, o to horsie, ze boli po UO.... ☹ ☹
ale take veci sa stavaju dost casto bohuzial a nie vzdy je mozne tomu predist aj ked je lekar neviemaky zodpovedny.. ja mam jednu znamu, jej mama gynekologicka, jej svokor gynekolog, dietatko nemohli mat asi 3 roky, takze ked potom otehotela tak bola velmi dosledne sledovana a predsana konci 8.mesiaca mimi zomrelo vnutri a prisli na to az za 2 tyzdne.... ale dost uz...
musim bezat na chvilku potom este napisem...

lenka20
23. apr 2008

uz som nazad 😉
diorka ty to mas super vymysleneeee 😵 😵 😵 a hrdlo uz sa zlepsuje 😉 hmmm 😕
takynka za ako dlho si mala vysledky protilatok z helika, tusim viac nez dva tyzdne im to trvalo, vsak 😕 😕
tanicka, tolko dialnicnych hadam budu mat, aby nam vyslo kazdej aspon po jednej dialnicke 😵 😉 🙂 ved zase az tolko nas tu nie je a pomaly odbuda 😉