• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
krásny piatkový dníček kočky :sunglasses:

tanit, katy :dizzy_face: posielam myšlienky, aby bolo HCG krásne vysoké :slight_smile: :dizzy_face:
25. apr 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:

Katy :pensive: :frowning2: ...ešte je nádej, ale je lepšie sa na zlú správu pripraviť :confounded:

Tannitka, ty si jasná, neboj sa, bude krásne HCG :dizzy_face:
25. apr 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockam a uvidim....
25. apr 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy, ale BT máš zas vyššiu ako včera :wink:
25. apr 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na teste sa mi objavil tienik.... robila som ho ked som prisla od lekara
25. apr 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy...tak ja si ak dovolíš, budem tak potichučky myslieť a dúfať, že je to pozitívne :dizzy_face:
25. apr 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy, máš na teste tienik? To je dobré nie? :grinning: :grinning: :grinning: Tak som veeeeeľmi zvedavá na tvoj výsledok. Dúfam, že to bude pozitívne, potrebujem pozitívnu motiváciu, že aj Ketka v SPLNe vychádzajú. :wink: :slight_smile:
25. apr 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to sa musim pozriet do svetla aby som ho videla....
uz nic nenaspekukujem, poobede budem vediet 100% odpoved
25. apr 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka20 merala 36,9
25. apr 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam Vas uz dlhsie bambulky a vsetkym drzim palce! ...a Teba Katy si vsimam uz nejaku dobu :slight_smile: ( aj ja som kosicanka a nejako sa nam nedari) ...velmi Ti to prajem, aby si sa dnes dozvedela radostnu spravu a podla teplotky si myslim a verim, ze ju pocut budes ! :dizzy_face: drzim palceky!
25. apr 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
katy, tienik je fajn. držím palčeky - moooooooooooooooooooooooooooccccc.
tanitt, ty to už asi nepotrebuješ, lebo si určite tehu, ale pre istotu... :wink:
baby, tak ešte raz tehu vírusy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pekný deň :wink: a pozitívne správičky...
25. apr 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzulik, dakujem
25. apr 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: drz sa a pozitivne mysli:slight_smile:
25. apr 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika ahoj
25. apr 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, dakujem vam....
to cakanie je hrozne....
25. apr 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki :slight_smile: to je tiež pekná teplotka a určite do pondelka ešte trochu stúpne :wink:
25. apr 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, to nič nedokazuje, musela by si vedieť porovnať s tou, čo si mala predtým... doktor mi hovoril, že to treba viac cyklov, aby si vedela, ako ti reaguje telo a samozrejme musíš pravidelne.
a keďže si si nemerala ani tento cyklus, tak to asi nič nenapovie.
uvidíš, všetko bude ok... :slight_smile:
katy2 drzim palce na poobedie a nepovedali ti vysku sliznice ?
kiki, ja som na uzv nebola, len na krv....
25. apr 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy a ty chodíš do splnu? určite si to už niekde písala ale nechce sa mi to hľadať :sweat_smile:
25. apr 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, ano, ja som splnacka, aj lauri, tinucha, ingulka, steva....
25. apr 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :wink: už som v obraze
25. apr 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy2 , uvidíš, že poobede budeš šťastná ako ja ked mi oznámili, že som tehotná, ale ja som si testy nerobila. Ale ten tienik... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. apr 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggie, dufam, bojim sa robit si velke nadeje, aby som nebola prilis sklamana....
ale ako to vyjde, tak uz testom neverim, len BT.....
25. apr 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, už si netestovala? načo sa zbytočne trápiť. do pondelka vydržíš... veeeeeeeeeľmi ti držím palce, veď vieš. naozaj verím, že to bude ok.
25. apr 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy...no prosim tak presda sa nieco kluje??;)... drzkaaam vsteko co maaam....
mne nedalo zbelha som do lekarne kupila 2 rozne znacky testov teeda ale D1 su to teda riadne :grinning: ...takze uz som kludnejsia a nevadi mi aj krv v pondelok;)
25. apr 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanituš...gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanittka, veď som ti písala,že ty už nepotrebuješ držanie palčekov, lebo si tehu. už teraz môžeš rozdávať tehu vírusy aj ty. ale ak chceš, počkaj s tým rozdávaním až do výsledkov z krvi. nechceš tie diaľnice hodiť do albumu, nech sa môžeme potešiť? :dizzy_face:
25. apr 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanit, to ti gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to budu dvojky :dizzy_face: :zipper_mouth:
25. apr 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja nemam fotak :sweat_smile: ....ani kablik ... programy cez mobil na vkladanie fotiek mi zmizli ked sa mi zosypal PC... ten testik minule mi pomohla vlozit jedna kocka ktorej som to poslal cez mms ale ja nema telefon na mms ten pride az poobede z prace :grinning: ..............
25. apr 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok