• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
tanit, ale tehu to je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
354.. na 11 po et
25. apr 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tááááni veď ta hodnota je prekrásna, čo ty vieš či budú alebo nebudú dvojky. Podľa mňa to bude ešte riadne prekvapenie. Dôležité je, že to vyšlo a ta hodnota je suprova. Tešíííím sa s tebou Táni, len si dávajte aj s drobčekom/kami na seba pozor, dobre?.
25. apr 2008 o 14:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tannitka, na 11 deň je to úžasné číslo, aj na dvojky :dizzy_face: blahoželám!!! :slight_smile:
25. apr 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobreee vdakaaaaaaaaa :wink: ..... budem vdacna za jedno krasen zdrave miminko :wink: ... mne sa to nechce ani verit ...
25. apr 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tááááni veeer tomu, si TEHUĽKA - a veľmi ťa obdivujem, že si aj napriek neúspechom bojovala ďalej. Si pre mňa aj pre mnohé snažilky vzorom :wink: Držím ti veľmi palce, aby ste to dotiahli do úspešného konca
25. apr 2008 o 14:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V tomto momente som statsna... ale viete ako to je... som realista...ale ako som pevne bola presvedcena od zaciatku ze to klapne tak odteraz zacinam verit ze v decembri budem rodit :dizzy_face:
25. apr 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaanicka ja som to vedela vedela skratka som vedela, ze to bude ,, ONO,, ale teraz uz je to cierne na bielom, gratulujeeeeeeeeeeem, je to super a veruze aj na dvojky, no len aby si nebola prekvapenaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
podla mna bob a bobek :dizzy_face: ved ak to bude stupat kazdy den dvojnasobne tak na 14.den po budes mat kolko :confused: :confused: :confused: straaaaaasne vela HCG :grinning: :grinning: :grinning: uz sa velmi tesim na sono fotecku babatiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak co, dobre som drzala palce :wink: tak a teraz ked si oficialne tehulka tak sa pekne opatruj a dobre sa straj o kralickov :wink: :slight_smile:
25. apr 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitta- gratulujem aj ja - na dvojky to ale vyzerá :dizzy_face: - ja som mala na 14 deň 748
25. apr 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitta aj ja ti gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
katy :pensive: :pensive: :pensive: veľmi som ti držala prsty :frowning2:

my už máme konečne genetiku a v 2. júla začíname pichať ...
25. apr 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica, vsak :wink: aj ja to vravim :wink:
25. apr 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani super to je dobre, gratulujeeeeeeeeeemmmm

ja som pozerala ten test este raz zo vcera a ked uschol je tam slabulinka ciarka, no do pondelka este daleko :frowning2:

katy ty ako ?
25. apr 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, ideme do dalsieho boja
25. apr 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm to mi je strasne luto, ale mate este troch mrazacikov, my nemame uz ziadneho, v pondelok sa rozhodne

steva a ty co, yt tiez testujes v pondelok :slight_smile:
25. apr 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitta ... no super.
Blahozelam :slight_smile:
25. apr 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregy - tak to je fajn, ze uz idete na to :slight_smile: ale preco az v juli :confused: :confused: alebo skor nie je termin :confused: :confused: kolko si cakala na vysledky z genetiky :confused: ja idem v utorok este len na vysetrenie, tak som zvedava, dufam, ze im to nebude moc dlho trvat...
kiki - si na rade s dialnicnou :wink: :slight_smile:
tanicka co si isla oslavovat :sweat_smile: vies, ze alkohol nesmies, len ten poharik cerveneho, to hadam mozes :wink:
babulky ja sa lucim, snad nakuknem cez vikend, prajem krasny a slnecny vikendik, paaaaaaaaaaaa
25. apr 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta dialnica je akasi neista , vcera som mala 10.dni po a na teste nic, ked s auschol tak sa tam nieco objavilo ale to je take cudesne ze to ani neni poriadne vidiet .... ale uz testovat nejdem, uz vydrzim do pondelka
25. apr 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitta, super gratulujem :slight_smile:
25. apr 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v júli preto lebo manžel ide na služobku mimo SR a nechem ísť do toho bez neho, bud by som pichala bez neho alebo by sme LTT stíhali OPU tak to radšej neriskujeme .... a na genetiku sme čakali rovné dva mesiace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni... len beham jak splaseny kon co nevie co so sebou :grinning:
Mirica... zda sa ze tie softy maju daco do seba :wink:
25. apr 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitta blahoželám
nemáš graf ?
25. apr 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie... teplotu som zacala merat ale hned o 2 dni som aj prestala.. zybytocne ma to stresovalo :sweat_smile:
25. apr 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitta a to je vaš prvý pokus ?
25. apr 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie...celkovo šiesty :sunglasses: ...
25. apr 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poleva, ono to malokomu vyjde na prvykrat :pensive:
25. apr 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katynka :pensive: :pensive: :pensive: ,ale slub mi ze si poplaces a budes verit ze sa to podari-ja ti to prajem :dizzy_face:
25. apr 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz neplacem :slight_smile: teraz cakam na ms a potom asi na dalsiu a ideme zasa do toho :wink:
25. apr 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy, je mi to ľúto, ale máš k tomu dobrý prístup...
tanittka, gratulujem.... :slight_smile:
a ešte niečo k tým dvojkám. mne povedali, že som mala beta hcg skoro hraničné a sú to dvojky :grinning: - takže môže byť aj u teba.
kedy máš kontrolu?

leni, dobré výsledočky :slight_smile:
pekný víkend babulky :dizzy_face:
25. apr 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok