IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

katy2
25. apr 2008

tanit, ale tehu to je 😵 😵 😵 😵 gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
25. apr 2008

354.. na 11 po et

zuzla80
25. apr 2008

Tááááni veď ta hodnota je prekrásna, čo ty vieš či budú alebo nebudú dvojky. Podľa mňa to bude ešte riadne prekvapenie. Dôležité je, že to vyšlo a ta hodnota je suprova. Tešíííím sa s tebou Táni, len si dávajte aj s drobčekom/kami na seba pozor, dobre?.

zulka29
autor
25. apr 2008

Tannitka, na 11 deň je to úžasné číslo, aj na dvojky 😵 blahoželám!!! 🙂

tanitta
25. apr 2008

Dobreee vdakaaaaaaaaa 😉 ..... budem vdacna za jedno krasen zdrave miminko 😉 ... mne sa to nechce ani verit ...

zuzla80
25. apr 2008

Tááááni veeer tomu, si TEHUĽKA - a veľmi ťa obdivujem, že si aj napriek neúspechom bojovala ďalej. Si pre mňa aj pre mnohé snažilky vzorom 😉 Držím ti veľmi palce, aby ste to dotiahli do úspešného konca

tanitta
25. apr 2008

V tomto momente som statsna... ale viete ako to je... som realista...ale ako som pevne bola presvedcena od zaciatku ze to klapne tak odteraz zacinam verit ze v decembri budem rodit 😵

lenka20
25. apr 2008

taaaaanicka ja som to vedela vedela skratka som vedela, ze to bude ,, ONO,, ale teraz uz je to cierne na bielom, gratulujeeeeeeeeeeem, je to super a veruze aj na dvojky, no len aby si nebola prekvapenaaaaaa 😵 😵 😵
podla mna bob a bobek 😵 ved ak to bude stupat kazdy den dvojnasobne tak na 14.den po budes mat kolko 😕 😕 😕 straaaaaasne vela HCG 😀 😀 😀 uz sa velmi tesim na sono fotecku babatiek 😵 😵 😵 tak co, dobre som drzala palce 😉 tak a teraz ked si oficialne tehulka tak sa pekne opatruj a dobre sa straj o kralickov 😉 🙂

mirica
25. apr 2008

tanitta- gratulujem aj ja - na dvojky to ale vyzerá 😵 - ja som mala na 14 deň 748

steva
25. apr 2008

tanitta aj ja ti gratulujem 😵 😵 😵

gregy
25. apr 2008

ahojte
katy 😔 😔 😔 veľmi som ti držala prsty ☹

my už máme konečne genetiku a v 2. júla začíname pichať ...

lenka20
25. apr 2008

mirica, vsak 😉 aj ja to vravim 😉

kikina666
25. apr 2008

tani super to je dobre, gratulujeeeeeeeeeemmmm

ja som pozerala ten test este raz zo vcera a ked uschol je tam slabulinka ciarka, no do pondelka este daleko ☹

katy ty ako ?

katy2
25. apr 2008

kiki, ideme do dalsieho boja

kikina666
25. apr 2008

hm to mi je strasne luto, ale mate este troch mrazacikov, my nemame uz ziadneho, v pondelok sa rozhodne

steva a ty co, yt tiez testujes v pondelok 🙂

fedra
25. apr 2008

tanitta ... no super.
Blahozelam 🙂

lenka20
25. apr 2008

gregy - tak to je fajn, ze uz idete na to 🙂 ale preco az v juli 😕 😕 alebo skor nie je termin 😕 😕 kolko si cakala na vysledky z genetiky 😕 ja idem v utorok este len na vysetrenie, tak som zvedava, dufam, ze im to nebude moc dlho trvat...
kiki - si na rade s dialnicnou 😉 🙂
tanicka co si isla oslavovat 😅 vies, ze alkohol nesmies, len ten poharik cerveneho, to hadam mozes 😉
babulky ja sa lucim, snad nakuknem cez vikend, prajem krasny a slnecny vikendik, paaaaaaaaaaaa

kikina666
25. apr 2008

no ta dialnica je akasi neista , vcera som mala 10.dni po a na teste nic, ked s auschol tak sa tam nieco objavilo ale to je take cudesne ze to ani neni poriadne vidiet .... ale uz testovat nejdem, uz vydrzim do pondelka

ell7
25. apr 2008

tanitta, super gratulujem 🙂

gregy
25. apr 2008

v júli preto lebo manžel ide na služobku mimo SR a nechem ísť do toho bez neho, bud by som pichala bez neho alebo by sme LTT stíhali OPU tak to radšej neriskujeme .... a na genetiku sme čakali rovné dva mesiace 😝

tanitta
25. apr 2008

Leni... len beham jak splaseny kon co nevie co so sebou 😀

tanitta
25. apr 2008

Mirica... zda sa ze tie softy maju daco do seba 😉

poleva
25. apr 2008

tanitta blahoželám
nemáš graf ?

tanitta
25. apr 2008

nie... teplotu som zacala merat ale hned o 2 dni som aj prestala.. zybytocne ma to stresovalo 😅

poleva
25. apr 2008

tanitta a to je vaš prvý pokus ?

tanitta
25. apr 2008

nie...celkovo šiesty 😎 ...

katy2
25. apr 2008

poleva, ono to malokomu vyjde na prvykrat 😔

dior
25. apr 2008

Katynka 😔 😔 😔 ,ale slub mi ze si poplaces a budes verit ze sa to podari-ja ti to prajem 😵

katy2
25. apr 2008

ja uz neplacem 🙂 teraz cakam na ms a potom asi na dalsiu a ideme zasa do toho 😉

gabika24
25. apr 2008

katy, je mi to ľúto, ale máš k tomu dobrý prístup...
tanittka, gratulujem.... 🙂
a ešte niečo k tým dvojkám. mne povedali, že som mala beta hcg skoro hraničné a sú to dvojky 😀 - takže môže byť aj u teba.
kedy máš kontrolu?

leni, dobré výsledočky 🙂
pekný víkend babulky 😵