• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
kyselinu listovú a samozrejme tiež zázračné magnézium :wink:
25. apr 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej , aj môj psíček chcel byť s nami :wink:
25. apr 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som strašne chcela psíka ale manžel tým moc nadšený nie je :confounded:
25. apr 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netreba to s ničím preháňať, ani s vitamínmy, a začnem trošku šalátiky papať a tak, lebo iba priberám, neviem to nejako zastaviť, dnes mi kolegynka v práci povedala, že vizerám nejako mladšie, že to bude asi účesom, ale ja som sa v duchu zasmiala, že to je ten estrogén, chichi :grinning:
25. apr 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som papala(aj papam) Acidum folicum 10mg 2x denne + calibrum baby plan....
25. apr 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa snažím trochu viac zeleniny a ovocia...a menej čoko :grinning:
moja polovička mi zas dnes ráno povedala, že vyzerám akosi mamičkovsky :dizzy_face:
25. apr 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitka načo je dobrý acidum folicum? to nepoznám, a calibrum som brala tiež ale už ho neberiem :unamused:
25. apr 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli to ti zlato povedal :slight_smile:
25. apr 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to klasicka kyselin listova.. cista... ziadne primesy inych vitaminov.. dolezita ako pred tak po otehotneni... zabranuje vyvojovym chybam plodu... napr. razstep... povedz mc gajverovi.. napise ti bez problemu;).. mne tak pisaval...
25. apr 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak o kyseline listovej som dosť čítala , zmiatol ma ten latinský názov, dá sa kúpiť v lekárni?
25. apr 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si kúpila...a teraz pozerám, že mám na flaštičke podobný názov FolicAcid :slight_smile: od firmy Jamieson...tiež 100% čistá a prírodná
25. apr 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tam 100tabliet a stála 170sk
25. apr 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, skúsim sa na to spýtať v lekárni, viem, že aj pri spermiograme je kyselina listová veľmi potrebná
25. apr 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na letáčiku (okrem iného) ja napísané, že spomaľuje proces šedivenia vlasov... :wink:
25. apr 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, tak to musím kúpiť :wink: , ušetrím na farbách na vlasy :slight_smile:
25. apr 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby acidum folicum je acidum folicum....a je len na lekarsky predpis!... niekde v lekarni ho predaju aj bez receptu a niekde proste vyzaduju recept a bez nech ho nechu dat... zalezi len na lekarnikovy ako je ochotny;).... baby musim letet prec.... potom docitam.. paa
25. apr 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím aj ja ísť so psíkom , a potom idem trošku kuknúť telku, zajtra idem skoro prezúvať konečne auto, a záhrada ma volá :slight_smile: , ak budete v nedelu na koníkovi napíšem, zatiaľ ahojte a pekný večer :dizzy_face:
25. apr 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer ženušky :dizzy_face:
25. apr 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JEJJ TANITKA BLAHOZELAM!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak sa ti to nakoniec podarilo...neviem ci si spminas na mna z rodinky,myslim ze sme aj raz spolu ivfkovali.....tak ale to budu stopro dvojky,mam citaaak :grinning: drzkajte sa. :dizzy_face:
25. apr 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Sikulka... ja si pamatam vela snaziliek aj ked mozno nie uplne podrobnosti ale nick urcite;).... sak som riadna "vytrvalkyna";)...ty si chodila do toho ics vsak?... ako sa ti dari? novinky?... velmi sa tesim ked vidim aj "staru" gardu :wink: ....srdiecko podskoci :dizzy_face:
25. apr 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa dari dobre ,drobec mi spinka v postielke a je to najuzasnejsi pocit na svete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale onedlho to zistis veru aj ty.... :slight_smile: :dizzy_face:
25. apr 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sa vam to napokon podarilo?nechodievala si do heliku?
25. apr 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sikul... snad uz tentokrat hej...dufam ze sa zase nist nepokasle.. lebo mna uz asi fakt nacisto z toho lizne :sweat_smile: .... nedas do albumiku fotku? nech sa pokocham;)...aspon na chvilku :dizzy_face:
25. apr 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hej.. chodila som aj do BA aj do MT.. nakoniec som to vzala opacnym smerom z klasickeho ivf bol soft v cechach... a zda sa ze v tejto chvili uspesny :wink:
25. apr 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze si to ty,tak idem nejaku zmensit a hodim na chvilenku :dizzy_face:
25. apr 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nam apropo vyslo v cr.... :dizzy_face: vam kde?my brno reprofit
25. apr 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To vazne??? my taktiez tam :grinning: ... maju zlate rucicky vsak? :slight_smile:) ku komu si chodila? ja ku dr. K
25. apr 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my k nemu :grinning: :grinning: :grinning: hej ma aaaa....javascript:addEmoticon(':sunglasses:','vBody')
javascript:addEmoticon(':sunglasses:','vBody')
25. apr 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine Sikul.... normalne tomu nemozem verit;).. to je chlapcek? kraaaasne babatinko... :wink: ..... kedy ste boli?
25. apr 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme v aprili vlani....je to chlapcurik!jemu sa podaria len pekne deticky :grinning: a apropo my sme mali vlozene 2 ale uchytil sa silak jeden a na 13 den od Ket som mala hcg 170 a to uz boli 5 dnove moruly,takze u teba su to dvojcence!!! :dizzy_face:
25. apr 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok