• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Krásne ránečko :wink:
To slniečko naozaj robí zázraky :sunglasses: a hlavne nabíja energiou :wink:
Kiki, Steva, držím palec, aby ste mali dnes len samé pozitívne správničky :dizzy_face:
28. apr 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zulinka :dizzy_face: :dizzy_face: co porabas, kedy das nejaku peknu novu fotecku :wink:
dneska nejako blbne konik, dufam, ze sa polepsi :wink:
cau eliiiiii :dizzy_face: uz sa na tebe nejako prejavuju kuzelne tabletky :grinning:
28. apr 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: Prajem krasny dniček. Chcem sa opytat ako dlho ste čakali na druhe IVF, prve nam nevyšlo a nemali sme ani žiadnych mrazačikov.
28. apr 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :dizzy_face:
okrem kŕčov a plačlivej nálady som celkom v pohode :wink: :grinning:
som zvedavá, keď sa dávka znásobí...musím asi nakúpiť viac papierových vreckoviek :grinning:
28. apr 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky rapotacky;)
Kiki.. Stevca...drzkam vsetko co mam :wink:
Leni... aj u nas bolo nadherne :sunglasses: ... cele poobedie som prespala na zahrade v hojdacke :sweat_smile: ...kralici sa maju fajn sveta im je zit :wink: .... rano mi daju zabrat na wc ale potom je uz fajn :wink:
Ander.. zalezi od piostovne kedy ti schvalia dalsiu ziadost...ale oficialny odstup zo zdravotneho hladiska medzi nevydarenymi ivf je pockat 3mesiace...pa
steva si si robila test, preco si to vzdala ?
tak ahojte, uz som spat , gatova povedala ze mam peknu sliznicu 12 mm a ze poobede zavola tak som zvedava co sa bude diat som strasne netrpezliva a neviem ako to vydrzim do vecera, som si rano merala aj BT a drzi sa mi stale 36,8 - 36,9 rano a 37,1 - 37,4 vecer uz par dni, idem si lahnut a trosku pospat aby mi to rychlejsie uslo, drzte mi palce a aj snehuliacikovi, aby zabojoval :slight_smile:
28. apr 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, držím palce našich očakávateľkám tehu výsledočky :slight_smile:
28. apr 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elicek ked zdvojnasobis davku tak uz zacnes aj papat utros a ten to to vyrovna, uz to bude lepsie :dizzy_face:
tanicka tak uz ta prehanaju kralicci na zachodik, aj si uz grckala, ci len ta obracaju :grinning: :grinning: :grinning: potvorky, ale nech len grckas, to patri k tomu :grinning: :grinning: :grinning: uzi si to tanicka :grinning: :grinning: :grinning: kedy ides na sono :confused:
ander - dobre ti tanicka napisala, pauza 3 mesiace, ale uz po dvoch mozes ist spisat dalsiu ziadost a akurat mesiac este ubehne kym ti to schvalia, takze mozes pocitat s dalsim kolom uz v juli :sunglasses:
kiki - to je fajn, pekna sliznicka, tak teraz uz len krvicka nech je vysoko pozitivna :slight_smile: :wink: inak - vecerna teplotka je nic... iba ak by si si ju merala po min.6hodinovom lezani... riadit sa da len rannou a aj to nie vzdy - mozno ma teraz meracky BT zahlusia, ale ja som k BT skepticka :wink: :grinning: tak nech ti to rychlo ubehne kiki, aj stevke :dizzy_face:
takynka ahoooj, som citala, ze si mala perny vikend, naladicky atd. - ale mas peknu novu fotecku, pracovnuuuu :sunglasses: neboj, uz len troska a bude ti lepsie :wink: ja som mala cez vikend vinovu terapiu :wink: :wink:
28. apr 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja od dnes zdvojujem dávku estrogénu, predychávam v robote pocity na zvracanie :unamused: , už aby bol sviatok, tanit kedy ideš na 1-ULZ?, Lenka a tebe to ako vychádza ísť do Helíka?
28. apr 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. apr 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka utroš berieš po 1-ULZ nie? a to je 14-deň
28. apr 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, Taky.. na utz este neviem... dnes sa mi maju ozvat...nastastie sa len vrtia kralici :sweat_smile: .... len nech zuruju stale aspon viem ze ich mam a po minulej skusenosti... :confounded: ...
Kiki... zatial to vizera dobre :sunglasses:
28. apr 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial ano, uvidime poobede, idem si trosku zdriemnut, lebo som celu noc spala zle, som bola viac hore ako som spala ...
28. apr 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano taky, mas pravdu, som to poplietla, utros az po kontrole, resp. od 14.dna...tak este tyzden vydrz :wink: ja idem na kontrolu 5.5. - ved aj ty tusim, tak sa zase stretneme v heliku. a dufam, ze trasfer najneskor siedmeho :wink: ved uvidime....ale v piatok som v BB :wink: a dufam, ze ma moja milovana bystrica nesklame a bude krasne pocasie a ja kupim konecne tie satyyyyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veru tanicka, nech sa len pekne prejavuju drobci - vidis, uz sme si celkom zvykli, ze su dvaja, hovorime v mnoznom cisle :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikinka, držím palce... dnes voláš??
28. apr 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dr.gatova povedala ze mi zavola tak budem cakat a ked nezavola tak zavolam ja
28. apr 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o kolkej Leni budeš v Helíku? ja musím makať čím skôr lebo šéf bude zase brblotať
28. apr 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze .. utz v piatoooook :slight_smile: ....uz to zacina ...
Leni...no veru :grinning: .. dako sme to automaticky vynasobili dvomi resp. ja:sweat_smile:
28. apr 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala si tanit? tak ti budem držať palčoke, nech sú tam dvaja bobkovci :slight_smile:
28. apr 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli a kde máš kŕče? v podbrušku?
28. apr 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky.. oni mi volali...vdaka.... inak snivalo sa mi velrybe a malej rybe .... :sunglasses:
28. apr 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chichi tanit ty máš sny, :grinning: , ja som mala ťažkú erotiku po dlhom čase :wink:
28. apr 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka, ahoj, pisala si, že zväčšuješ dávku, čo berieš?... ja ut týždeň papám 3x1 estrofem.. a nič nezvyšujem :confused:
28. apr 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wooow a to je co :grinning:
28. apr 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dytka ja beriem 2-1 estrogén/ethinylestradiol/
tanitka sama som bola prekvapená, akú mám bujnú fantáziu :wink:
28. apr 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitta a kedy ides na dalsie utz a pre fotecku bobkovcov ?
28. apr 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa cítiš?.. nemáš nejaké zvláštne pocity v podbrušku??... lebo ja mám :unamused:
28. apr 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dytka áno mám aj ja, hlavne aj po námahe, aj jem stále veľa, potom mi je na zvracanie, a tá migréna neustupuje, proste odstreliť :dizzy_face:
28. apr 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dytka tak pomaly ideš už aj na ULZ? kedy ti to vychádza? a ideš vkladať kolkých eskimáčikov?
28. apr 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok