IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
30. apr 2008

tanit, teš sa s toho potom to pôjde len smerom nahor 😉

tanitta
30. apr 2008

Taky.. hm.. ja len tak ze normalne jem .. a ide to dole.. mozno kralickovia maju vacsiu spotrebu 😅

lenka20
30. apr 2008

tanicka predsa kralickovia papaju, teraz by si mala papat za troch aby sa to prejavilo na vahe 😉 😵
gabika diky - na teba sa da spolahnut, tentokrat uz sme si s takynkou nachytali poriadne virusiska, ze taky 😉
mirinda - no to nevadi, aspon vies na com si, tak mozno bude stacit len ked uz budes u dokiho a mrska sa spusti sama, mne sa to uz stalo viackrat 😉 psychika 😝
idem papat, paaaaaa

takyna
30. apr 2008

Lenka musí sa to tu rozbehnúť 😠 , veď snáď si to už zaslúžime všetky no nie? Lenka už sme to raz začali 😵 , tak to ideme aj teraz rozbehnúť aj s ostatnými KETačkami 🙂 , tanitka ja som tiež pri dcére najprv schudla, a potom hup a pribrala som 20kg 😖 , s 54kg na 74 😀

tanitta
30. apr 2008

😨 .... ty kokso... a krat dva.. matematika nepusti 😀 ... inak ocikala som teraz test 😵 ...to tam asi volakto maluje fixkami alebo co 😀

mapa73
30. apr 2008

Ahojte 🙂
Kika, steva je mi to ľúto ☹ Prečo, prečo, prečo?......?

mirusch
30. apr 2008

Stevka, aj mne je to luto 😔 , ale drzim palceky do dalsieho pokusu 😉
Tanittka, ty mas inak zaujimavu zabavu - ocikavat tehu testy, len aby sa ti kreslili // 😀 😀

Babenky, este Spinka je tehu po KET. Kuk moj album.

takyna
30. apr 2008

ahojte mapka, miruš 🙂

lenka20
30. apr 2008

tanicka len ocikavaj, aspon sa mozes kazdy den z tych // tesit 😉 tusim uz niekomu dorucili testiky cez net 😉 😀

takyna
30. apr 2008

Tanitka, potom by som ťa poprosila, jeden taký ocikaný o dva týždne poslať na moju poštu 😀 , keby náhodou ten môj nebol , aby som to videla na život, díky 😀

mapa73
30. apr 2008

Taky, lenka, mirusch ahojte 🙂

takyna
30. apr 2008

mapka čo máš nové?

tanitta
30. apr 2008

Cauky babulky... uz ste napapane? ja som si stihla uz aj polezkat...
Leni.. ale de.. este nedosli.. alebo su na poste 😵 .. toto bol posledny....
Taky... .. pekne si ho sama vcikas dvojpalickovo;)...
Mirusch... tebe sa to uz tiez krati 😉 ...

lenka20
30. apr 2008

cau mapka 😵 😵 tak ako si na tom so ziadostou, kedy pocitas zacat so stimulkou 😉
baby inak mna poriadne mataju tie poistovne, bojim sa ze ked bude treba dalsiu ziadost tak budem na schvalenie cakat dlho a este nebodaj v poradovniku, aj ked zatial to nie je, ale vzdy je volnejsie zaciatkom roka a ku koncu uz problemiky byvaju.....

maahuliena
30. apr 2008

avojte, opäť som tu nachvíľku 😉
ako sa máte?

takyna
30. apr 2008

ahoj mahul, intenzívne na teba myslím od rána 🙂

mapa73
30. apr 2008

Kočky, ja stále čakám kedy mi zavolajú z Helíku. Už je to mesiac, takže čakám každú chvíľu. teraz mám 16 DC takže to vychádzy na ďalší mesiac. Takže koniec mája. Dúfam.

maahuliena
30. apr 2008

telepatia 😀 ja som sem chcela už ráno skočiť, ale prišla sestra s malým tak sm sa im venovala 🙂
ako sa máš taky? 😉

takyna
30. apr 2008

Baby robia u nás v Helíku Soft cykly?????????????

maahuliena
30. apr 2008

mapka, tak držím palce 😉

tanitta
30. apr 2008

Leni.. deze si ty uz so ziadostou?? 😕 ... ale jasne tie plany B poznam 😵 ... hadam by to nemal byt problem... mne schvalili do 2tyzdnov!.. 😎

tanitta
30. apr 2008

Taky.. ee.. nerobia...

takyna
30. apr 2008

v pohode mahul, ale čo ty? už si trošku pripravená na tú laparku? toho 15.5?ideš? , určite ti to dobre dopadne, neboj sa, nie je to až také strašné 🙂 , budem na teba myslieť 😵

takyna
30. apr 2008

Krajko vravel, že robia na žiadosť pacientky, tak som s toho jeleň 😕

maahuliena
30. apr 2008

taky, zlatúšik, ďakujem 😉
ano, 15.45 som už zaradená do programu, idem hneď ráno. Dúfam, že všetko dobre dopadne...
Inak nemám s toho dobrý pocit, teda s tej "diagnózy"...furt ma bolia vaječníky... 😔 ozvem sa, ako som dopadla 😉
ty máš taky čo nové?

tanitta
30. apr 2008

Taky.. to je ti mi nejaka novinka...ked som sa pytala priamo tak ze nerobia a ani neplanuju... ... ci na ziadost soft ale za cenu klasickeho ivf 😠 ...

mapa73
30. apr 2008

mahu aj ja ti držím palce. Určite ti to dopadne dobre.
Tani, mne prvýkrát tiež schválili do 2 týždňov, ale sestrička mi hovorila, že teraz to posielajú ešte na akési schvaľovanie, takže teraz to trvá dlhšie - mesiac. je ešte otázne kedy to poslali.

takyna
30. apr 2008

mahul, iba 5.5. 1-ULZ na KEt-zatiaľ ináč nič, uvidíme ako budem pokračovať 🙂 , hlavne ty sa nebojkaj, pekne si pospi, a na diagnózu vopred nemysli, veď uvidíš čo ti po laparke povedia, bude to presnejšie a liečba bude efektívnejšia, s úspešným koncom 🙂 a čo zajko , už ste ho naučili poriadku?

Tanitka sorry, ja som úplne sprostá už načisto myslím na jedno a druhé napíšem, chcela som povedať, že skrátený protokol Krajko potvrdil pri stimulke na IVF-Betianka sa ho pýtala na to, a povedal, že sa robí 😖

maahuliena
30. apr 2008

mapka ďakujem 🙂
tebe nech je už žiadosť schválená 😉

taky takže v pondelok.... 😉 no dúfam, že bude s malej perinky poriadna perina 🙂

ved to, že ja som dosť odkladala laparku.. a možno by bolo lepšie keby som ju podstúpila skôr...ale čo už..
no bijím, bojím...ja stále verím, že budem môcž mať to svooje, teda naše mimi.. bojím.., aôe bude tak ako má byť, možno na mňa čaká nejaké dieťatko, ktoré nemá rodinku... 😒 boh vie ako to bude...

a zajo 😀 rastie 😀 priberá... je strašne rozkošná 😀 ma týždeň nevidela, tak potom fuurt sa ku mne tlačila 😀 a konečne sa naučila na záchod 🙂 🙂

tanitta
30. apr 2008

Taky.. hej kratky protokol je ine ako soft.. a v heliku robia kratky protokol... 😉 ....
Mapka.. oni si vzdy nieco najdu aby to mohlo byt este vsetko viac komplikovane...no naco to...zase treba len viac ludi na to...