IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kikina666
13. máj 2008

fedra vsetky si to pripustame a kedy ides na IUI

fedra
13. máj 2008

na IUI uz nejdem ... vraj to uz nema zmysel skusat.
Cakame na ziadost /uz je v Blave na schvaleni / ... ak ju dostanem potvrdenu tak hadam sa nam podari zacat stimulovat na IVF od 21/05 /to som 16DC/

kikina666
13. máj 2008

hej povedali mi ze ich zacnu rozmrazovat rano o 7,00 a o 10,00 budu vediet ako sa rozmrazili a o 14,00 som isla na vlozenie, neviem preco to bolo tak , lebo ked som bola na odbere a lezala som po odbere tak tam prisli baby 2 na vkladanie rano so mnou a nie az poobede

kikina666
13. máj 2008

ale to uz je teraz jedno, dolezite je aby sa ten cirkus s injekciami rozbehol znova a niekedy si pripadam ako debil, ked s atesim na to, ked uz konecne zacnem pichat injekcie ....

kikina666
13. máj 2008

fedra a v ktorej poistovni si ?

kikina666
13. máj 2008

fedra uz som si nasla v poste , ja truba, ved si mi posielala kontakty do poistovne do blavy 🙂 ja pojdem zajtra sa popytat do poistovne do ziliny, ci to tam uz maju a kedy to poslu do blavy a potom to budem nahanat v blave

fedra
13. máj 2008

v spolocnej ... a uz som nervozna. Ak mi nepride schvalena ziadost do konca tyzdna, neviem ako sa budem objednavat ku koordinatorke 😖
Ci to vobec tento mesiac stihneme

kikina666
13. máj 2008

normalne sa objednaj, kym ta objedna to este minimalne tyzden potrva a stimulovat sa zacina az 16.den cyklu, takze to mas este dost casu a lieky ti kazda lekaren objedna a na druhy den ich mas, teda injekcie a tabletky ti daju hned, a stejne sa prvych 16 dni uzivaju iba tabletky a az potom injekcie, neboj to stihnes

kikina666
13. máj 2008

a co ti povedala ta pisarcikova ? ze uz ti to schvalili, skus jej zavolat a povedz jej nieco take, ze musis dat vediet ci ta maju zaradit do planu na tento mesiac, ze nech ti len povedia, ci ti to schvalili a ked to pride o tyzden to nevadi

lenka20
13. máj 2008

kocky docitam neskor, len kratucko - tanicke to uz prechadza, dnes uz skoro vobec nespini 😵 😵 😵 😵 😵
vsetky vas velmi pozdravuje, ma netovy abstak 😉 😝 a ja uz bezim domov, paaaaaacko vsetkym

kikina666
13. máj 2008

pozdrav ju a nech sa drzi 🙂

dyta
13. máj 2008

kikinka , neviem možno to rozmrazili dobre.. ved zase vedia čo treba robiť.. 😉

kikina666
13. máj 2008

dyta ale ved hej ja nic nehovorim, len mi to bolo cudne ze tak rychlo, teraz je to uz jedno, snad druhy pokus bude lepsi

fedra
13. máj 2008

dnes sa Pisarcikovej cely den nemozem dovolat, tak som uz nervozna ... bwe. Skusim este zajtra rano.
V piatok mi volali, ze uz je ta ziadost v Blave a ze sa pokusia mi ju tento tyzden poslat. Kedze je to prvy pokus, vraj tam nie je dovod ju neschvalit. A ta pani ju isla zaniest hned doktorke na stol
Tak som zvedava

kikina666
13. máj 2008

fedra kazdopadne tam zajtra rano volaj a zisti situaciu a skus jej povedat, ze ta v helise nahanaju, aby si ta vedeli zaradit do terminovnika, nieco v takom zmysle

domcek1111
13. máj 2008

ahojte, fedra aj ja čakám na shválenie...už sa nemôžem dočkať...len ja som žiadosť dávala 6.5., takže sa určite ešte načakám... 😉 a ktovie kedy prídem na rad... písala si, že nejdeš na IUI, ja neviem...my by sme skúsili ešte do štvorice.. 😒

kikina666
13. máj 2008

domcek1111 ja som davala ziadost 5.5. a vcera som bola v poistovni si overit ci uz tam je, a si predstav ze ju tam nemali a som volala do heliku a oni ju ani neposlali, skus zbehnut do poistovne za lekarom ci ju tam maju a ked nie tak volat do heliku, kedy ju poslali a ci ju vobec poslali

kikina666
13. máj 2008

domcek ked vam IUI nevyslo 3x, je to vyhadzovanie penazi, je tam velmi mala sanca, nestracaj cas a hlavne zbytocne nevyhadzuj korunky, zachvilu ich budes potrebovat 😉

domcek1111
13. máj 2008

hm, tak to som veľmi zvedavá..si zlatá dík 😉 ...zajtra skúsim brnkúť, čo a ako...pozerám, že tiež ti nevyšlo IUI...ani IVF..dosť na psychiku, čo 😒

kikina666
13. máj 2008

domcek1111 no nevyslo ☹ a navyse mam za sebou este jeden potrat v 6.tt, takze psychiku mam dobre nacatu

domcek1111
13. máj 2008

neboj všetko bude OK, na to sme tu, aby sme sa navzájom podporovali 😉 aj, keď viem, že psychika je riadna sviňa...niekedy ju fakt neovplyvníš... 😒 no teraz si mi fakt dala chrobáka do hlavy, čo keď tú žiadosť ešte ani neposlali... 😒 no zajtra tam musím volať!

kikina666
13. máj 2008

domcek1111 bola som pred chvilou v teme sanatorium helios, ani mne sa kuspitka nehlasi, ale uz picha injekcie a pocas pichania injekcii sa mala odstahovat na tu dobu do martina k nejakej rodine, aby to nemala daleko, tak preto sa nehlasi 🙂 ked sa ozvem dam ti vediet

domcek1111
13. máj 2008

jej dík, už som si myslela, že to s ňou nevyzerá dobre...veď nie každý to zvláda na prvý krát dobre... k tej 4 IUI je pravda, že zbytočne vyhodené peniaze, len keď mám takú nádej, že možno môjmu mužíkovi sa po vit. kúre zlepší...bral totiž rok profertil a nič z toho 😒 no veď uvidíme na spg.

kikina666
13. máj 2008

domcek moj muz mal super kvalitku spermii a aj tak to nezabralo, pisala som kuspi sms, ale zatial sa neozvala, ked sa ozve dam ti vediet, od piatku picha injekcie a do heliku to ma daleko dochadzat tak sa nastahovala myslim k tete alebo ku krstnej na tie 3 tyzdne

kikina666
13. máj 2008

domcek prave sa ozvala prepisem ti sms :"zajtra budem, som dost chora tak nevladzem, injekcie ako tak dobre prezivam, obcas to strasne boli ale da sa, skusim byt dnes vecer na nete "

domcek1111
13. máj 2008

hm, ja som z PP, takže to budem mať pestré Martin-Poprad...lietať z autom, a k tomu benzín nieje lacný... 😒 ulri si to dobre vybavila, ja by som to tiež tak riešila, keby som tam mala rodinu...

fedra
13. máj 2008

volala mi Pisarcikova,ze si nasla neprijaty hovor a moja ziadost dnes isla schvalena z Bratislavy.
Tak sa tesim, zajtra volam do Heliosu.
Len sme menili adresu,tak dufam,ze to pride k nam domov ... pretoze v systeme mali stale staru a dokonca este moje dievcenske meno. A to som to menila hned po svadbe.
Nepamatam si,ci sa na ziadosti uvadza adresa 😨

domcek1111
13. máj 2008

jej super, dík...za sms...

kikina666
13. máj 2008

domcek1111 inac ak by ti to pomohlo tak v ruzomberku robi jeden doktor stimulacie pre helios a potom odbery a ostatne robia v heliose, predsa len ruzomberok je blizsie

domcek1111
13. máj 2008

zdá sa mi, že sa písala adresa fedra...juj tak ti držím palce.. 🙂