IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
21. máj 2008

ahojte kočky 🙂
Dytka ☹ ☹ ☹ , ale zabojuješ na 2-krát na 1000% 😵

Leni mrzí ma to veľmi , že to nie je tehu, ale mala by si sa naštvať a vložiť obidvoch mrazáčikov

takyna
21. máj 2008

panelák skončil a tu neni ani nohy................ ☹

gabika24
22. máj 2008

ahojte.
to som tu dnes fakt prvá?
leni, neboj, tento posledný pokus bude úspešný. potom ďalší pre súrodenca. veď nám tiež tak pred rokmi vyšiel. a teraz vlastne tiež, lebo inú možnosť sme nemali, keďže boli len tie dve... koľko dáte vložiť? jedno či dve? to je asi jedno, hlavne, že to vyjde.
taky, ako sa máš? dúfam,že všetko ok...
danielitka, ďakujem 🙂

fcielkafcielka
22. máj 2008

Ahojte, dnes tu nikto nie je?
taky - budes aj testikovat?
Pekny den vsetkym, tu uz vykuklo slniecko. 🙂

bianka30
22. máj 2008

babulky mam jednu otazku, nevadi ked davam diphereline rano a gonal vecer? mne nie ale ci je to ok.... dakuuuuujem

takyna
22. máj 2008

Ahojte kočky 🙂
ako sa mávate?

loginka
22. máj 2008

ahojte kocky, cez vikend mam prvy transfer, z 19 vajicok mame 5 embryi, + PK, ake ste mali skusenosti? kolko Vam ostalo na zamrazenie?

takyna
22. máj 2008

ahoj loginka to je ťažko takto ti povedať, uvidíš ktoré ostanú po PK a kolko si ich budeš chcieť ty vložiť ostatné potom si môžeš dať zamraziť

loginka
22. máj 2008

dufam, len, ze zostanu v takom pocte, lebo sa mi zda, ze sa malo oplodnilo, z 10 ICSI len 2 a z IVF 3
mate tu nejake nejake statistiky, kolko je tehu na 1 IVF, kolko na KET a pod.?
ty si na tom ako?

bianka30
22. máj 2008

logi kedy mas transfer? v sobotu ide linav na OPU... tusim v sobotu

loginka
22. máj 2008

ahoj bianca, zajtra mi daju vediet

bianka30
22. máj 2008

no super.... a ako ti je? uz teraz davas len utrosa ze?

dyta
22. máj 2008

ahojte..
tak dala som si termin v G-F na buduci tyzden..
a budúci mesiac by som mala ísť znovu na to.. 😉 ...
loginka... hm... aj mne sa to zdá málo, lebo oplodnenie ICSI býva vysoké číslo.. ale musíš to brať pozitívne..
toto sú tie pravé 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bianka30
22. máj 2008

dytka a ides zas na KET alebo na IVF?

takyna
22. máj 2008

dytuš ahojky, budem veriť ,že tentokrát to bude ok 😵

loginka
22. máj 2008

dyta, to je super, ze mozes ist dalej bud. mesiac, drzim palec, teraz to uz urcite vyjde !!! ku komu chodis?
verim, verim, ze su to tie prave! ved viac (3 zo 7) sa oplodnili klasicky IVF, tak to uz fakt nechapem

gabika24
22. máj 2008

taky, budeš testovať? a kedy? dúfam, že nekrvácaš, maximálne máš povolené to špinenie pri uhniezdení a potom už viac nič, len pekné diaľnice na tehu testoch a vysoké beta hcg... 😀

takyna
22. máj 2008

ahoj gabi, neviem či ma mrcha neprekvapí, ak nie testnem cez víkend

takyna
22. máj 2008

ďakujem gabi, bolesti mám také , ale to už do začiatku, ako nikdy, ani radšej nepíšem aby ste ma nelutovali, včera som zaspala o pol desiatej ako drevo, čo som nemohla ani sedieť ani chodiť, iba ležať, šúchala som si brucho potom ma to trošku preško 🙄

gabika24
22. máj 2008

ak ťa má prekvapiť, tak len tým, že s tým trochu rátaš a ona nepríde 😀 - celých 9 mesiacov...
ja utekám variť, máme tu majstra, ešte niečo prerábame, tak nech nie je potom hladný...
babule držím palce... 🙂 a pekný deň 😉

takyna
22. máj 2008

len bežkaj, opatrne 😉 , maj sa pekne teším sa na obrázky v albumíku 😵

fcielkafcielka
22. máj 2008

loginka - ja som mala 14 vajok, 8 z toho zrelych, 7 sa oplodnilo s ICSI (my sme mali len ICSI), 6 embryjok bolo po 48 hodinach a po PK nam zostali len tri. Tot len pre Tvoju statistiku...

takyna - prosim Ta, ako dlho pohovor s embryologickou pred KET?

ellianka
22. máj 2008

ahojte 😉
taky takže cez víkend testuješ? thuj thuj nech sa tam objaví krásny duch 😵

takyna
22. máj 2008

ahoj fcielka, Elianka 🙂
fcielka u mňa trval pohovor veĺmi krátko, a na čom sme sa dohodli aj tak neplatila.... 😠
ako našiel sa krpček?
Eli ty si na tom ako ? už nešpiníš?

dyta
22. máj 2008

tak ja mam ešte 22 embryjok.. 😉 tak to ma aspoň teší.. že nemusím absolvovať IVF, ale môže ísť každy cyklus na KET 😉

bianka30
22. máj 2008

22? pane boze to bola uroda tak to gratulujeeeeeeeeem... dytka ty si ina borkyna... super...

takyna
22. máj 2008

Dytka tak to bude futbalová 11-tka 😀

rosienka
22. máj 2008

baby, ja mam po dnesnom UTZ len 6 folikov...som nejaka trochu nestastna, ci to bude dost na ICSI 😔

takyna
22. máj 2008

rosienka, neviem po ktorom dni si na ULZ ????? skús konkrétnejšie napísať

dyta
22. máj 2008

🙂 🙂 no to vám poviem... 😉 ..
taky, bodaj by bola 😵 😵 .. možno práve pre toto ten včerajší výsledok neberiem až tak tragicky..
ked mam pravdu povedat, neúspesne IUI ma položilo, ale včerajšie "neg." som brala dosť dobre