• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
"dopoes" = dokopes...som ako madar :sweat_smile:
26. máj 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedrik uz sa do prace nevratissssss :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dytka ja som bola na imuno, co chces vediet :confused:
kvetuska ahoj :slight_smile: no tanicka vyzera dnes dobre, ak do rana nezaspini tak by mohla ist zajtra domov :dizzy_face: a pozdravuje vas samozrejme :dizzy_face:
fcielka tak to kludne stihnes KET este pred Prahou a mozno Prahu uz ani nebude treba :wink:
26. máj 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, Lenik, bo ak dostanem mrchu (co neviem, ked som po IVF) toho 6.6. a ked pocitam cca 20 den KET - napriklad takynka ho mala neskor - a cca 13 dni na test...tak to asi do toho 10.7. nestiham. Do Prahy by som asi nemala ist nautrosovana a cakajuca na testik... tak neviem, co si pocnem. :grinning:

Super, ze tanicka sa ma aj s drobcekom dobre. Tesim sa s nimi. :wink:

Elli - uz sa to krati! Jaj, tak moc Ti drzim palce, uz aj tie na rukach! :wink:
26. máj 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fcielka ved uvidis podla mrsky sa rozhodnes, ja som tiez pockala az dalsi cyklus kvoli prahe, ved vies....hlavne nech to potom dopadne na // :dizzy_face: :dizzy_face:
elicek - myslime na teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kedy testuje savia - savi, netestujes aj ty dneska :confused: :confused:
26. máj 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli, ešte nič?

Ja som volala do heliku kvôli tomu dekáču a krajko mi povedal, že to nevadí, pokiaľ som ho nemala na radiátore. takže som sa konečne ukľudnila a stresujem sa už len na Elin výsledok. :slight_smile: A zajtra na t :slight_smile: akyn
26. máj 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka, tak to je supis, ze vsetko ok :slight_smile:
26. máj 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka - tak to mas teraz uz aj odborne potvrdene :dizzy_face: :dizzy_face: to je dobre, musis si nechat peniazky na kocik :wink:
eliceeeeeek, tak coooooooooooooooooooooooooo ja uz musim ist domov a este nic neviem ach jaj, hlavne nech je to pozitiiiiv :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
takynka tebe drzim palceky na zajtra aj savii ak zajtra testuje, babulky drzte sa nech ten pekny trend pokracuje :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. máj 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka ti nemáš doma net?
26. máj 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem vám baby moje zlaté, to bude stresík ešte...ale ja to nejako zvládnem.....
26. máj 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka mam doma net ale tam sa nedostanem, manzel okupuje poobede pocitac a ani moc nestiham, treba mi este navarit veceru, v zahrade porobit, este kym pridem z mesta a tak.. takze poobede uz som odpisana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni som rada, lebo v poslednej dobe sa stresujem kvôli každej blbosti. chladnička už je opravená, bol to len termostat. Od stredy začínam s proverou.

Taky stresujem s tebou :slight_smile: Dúfam, že ti to aspoň trochu pomôže :slight_smile:
26. máj 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože Leni ty si emancipovane vyťažená žienka, :wink:
26. máj 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky mapka jasné , že mi to pomáha :slight_smile:
26. máj 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, plačem od šťastia je to pozitííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííívne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. máj 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
EEEEEEEllllllliiiiiiiiččččččeeeekkkkkk gggggrratulíiiirujem, strašne sa teším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za všetky myšlienky, palce, päste, rady a povzbudivé slová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teraz už len zapracovať aby som prestala špiniť :wink:
26. máj 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uvidíš zajtra sa budeš určite vytešovať spolu so mnou
26. máj 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elianka velmi gratulujem...
26. máj 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len opatrne s emócami, teraz hladkať bruško, a odychovať, a šetriť sa, použila som Krajkove slová :grinning:
26. máj 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
To je krásne a super. veľmi sa teším. pekne sa to rozbieha :slight_smile: Takyn zajtra :slight_smile: Potvrdilo sa, že jar je jar :slight_smile:
26. máj 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky presne si to vystihla, takže šup sa do polohy ležmo :wink:
26. máj 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžeš si dať kúpiť to detské šampanské :wink:
26. máj 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka ešte som zabudla, máš pekný albumík a sympatického muža
26. máj 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na zajtra
s tým šampusom počkám na teba :sunglasses:
26. máj 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky dík, mne je tiež sympatický :grinning: a pre mňa ten najkrajší :wink:
26. máj 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky...
jooooj taky veľmi ti držím palce na zajtra :slight_smile:
elli tebe gratulujem
26. máj 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem krásky, snáď sa to dobre skončí, bude to síce bezsenná noc, a trpnutie do tretej zajtra a ráno na ULZ ale uvidím, musím ísť dom , pekný zvyšok dníčka :slight_smile:
26. máj 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky pa,pa a držkaj sa :slight_smile: budem na teba myslieť.
26. máj 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky pa :slight_smile: a hlavne pohoda a kľud
26. máj 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ja už tiež končím. Eli pohladkaj bruško za mňa. Dík a oddychuj :slight_smile:
26. máj 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok